Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia córka Adasia

co robić nieudany zabieg fryzjerski

Polecane posty

Gość Basia córka Adasia

zabieg keratynowego prostowanie włosów robiłam 4 dni temu w "podrzędnym" salonie. kosztował mnie 140 zł przy włosach do łopatek. To dość mało, inne salony biorą około 300 niestety, włosy są jedynie odrobinę bardziej "ogarnięte" ale i tak bardzo sianowate, falują się itd czy to normalne?? z tego co czytałam na różnych forach, po dobrze wykonanym zabiegu włosy, nawet jeśli nie będą idealnie proste, to nie mają prawa się puszyć...a ja mam szopę na głowie. jestem zła, nie wiem co robić - iść z reklamacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia córka Adasia
? poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze idz , to ze bylo tanio nie oznacza ze ma byc beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssssssss
a masz paragon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nastepnym razem lepiej nazbieraj i wydaj wiecej zebys przynajmniej miala porzadnie zrobione. szkoda wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia córka Adasia
jasne że nie mam paragonu... skusiłam się na ten zabieg z oszczędności, bo ostatnio u mnie krucho z kasą. i powiedziałam sobie że albo idę na ten za 140 albo wcale bo nie dam 3 lub 4 stów żeby mieć ładne włosy przez kilka tygodni... no to mam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie wiele ludzi sie na to lapie. trudno - nastepnym razem bedziesz pamietala ;) ale ja na twoim miejscu bym sie tam przeszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia córka Adasia
pójdę !!! a najlepsze jest to że jak pani fryzjerka skończyła zabieg i zobaczyła efekt to powiedziała że "włosy sa bardzo odżywione, ale u niektórych po prostu jeden zabieg nie wystarcza" BZDURA!! cienkie, porowate włosy jak moje powinny dobrze zareagować na keratynowe prostowanie i po zabiegu powinny być naprawdę gładkie.. dziewczyny czy któraś z was robiła ten zabieg??? jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo. Zrobiłam zabieg. Po pierwszym umyciu wlosow sa jeszcze bardziej kręcone i napuszone niz były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzie zima co sie martwisz , czapke na glowe i heja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
140zł? Masakrycznie mało. Ja robiłam za 500zł, w dobrym salonie i efekt trzymał się pół roku prawie, aż włosy zaczęły już bardzo odrastać i się kręcić. Widać za efekty trzeba płacić. Ciekawe też jakich kosmetyków ten twój fryzjer użył. U mnie były Amazon Keratin - keratyna winogronowa, najmocniejsza z serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałam nigdzie żeby ten zabieg kosztował 140zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nigdy nie widziałam takiej ceny. Zapłaciłam 600, ale pół roku mam teraz spokój z układaniem. I też trafiłam na Amazon Keratin u fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×