Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robić z dziewczyną w domu?

Polecane posty

Gość gość

Witam, liczę, że będziecie mi w stanie pomóc. Co można robić z dziewczyną w domu? Wiadomo, że film, przytulanie, seks, ale potrzebuję jakiegoś dobrego pomysłu, żeby jakoś urozmaicić te wieczory. Propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurdę, rozmawiać nie umiesz o niczym? Może masz jakieś pasje, coś jej opowiesz, czy pokażesz, może ją zainteresuje, no co można robić. Rozmawiać, poznawać się. Pytać o nią, co lubi. Wszystko się samo układa jak jest ok między wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota wam poradzi
jak nie wiesz, co z nią robić, to wystaw ją za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj gadacie tak jakbyście się nigdy nie nudziły - jak się mieszka ze sobą to ile można gadać godzinę? Dwie? Tak więc, ja lubię puzzle ale to dla nerdów :D generalnie super się sprawdzają gry video, jak nie masz konsoli to może być jakaś fajna giera na PC z możłiwością używania kontrolera jako pada na USB i gracie sobie razem. Lubie też gotować z moim lubym - często kolacje i śniadania robimy razem. Teraz jest zimno ale latem też raz w miesiącu idziemy myć i odkurzać samochody - co jakiś czas woskujemy auta. No i oczywiście standard filmy i seriale - jak nie oglądasz za dużo anglojęzycznych seriali to jest ich cała masa w tym 10-15% naprawdę dobrych. Przed seansem warto razem coś dobrego zmajstrować w kuchni do jedzenia od tradycyjnego popcronu po jakieś kanapki czy kolacje na ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze lubię sprzątać razem z nim - dom a najbardziej ogródek - poważnie. Uwielbiam wspólne prace w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTOR TEMATUTUTUTUTU
gość dziś - takiej odpowiedzi oczekiwałem. A dla pozostałych: no co wy myślicie, że ja nie rozmawiam ze własną dziewczyną? To jest tak oczywista czynność, że nawet jej nie wymieniłem.. nie mieszkamy ze sobą, ale gdy do mnie przychodzi na długi wieczór, około 10h to czasami przydało by się jakieś urozmaicenie. Myślę, że wspólne granie to dobry pomysł, mam konsolę, ale musiałbym dokupić jeszcze jednego pada i jakąś grę na dwóch ^^ postaram się też z nią coś upichcić dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzykanko i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×