Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majster z 5 klepką

Co robicie, żeby prześcieradło po seksie było czyste?

Polecane posty

Gość Majster z 5 klepką

a) zmieniacie po każdym seksie prześcieradło b) podkładacie pod tyłek ręcznik -pierzecie po każdym seksie ten ręcznik -nie pierzecie go po każdym seksie c) macie inny sposób POWIEDZCIE JAKI? d) macie brudne i śmierdzące prześcieradło e) wasze prześcieradło się nie brudzi w wyniku uprawiania seksu f) dopiszcie kolejny punkt jeśli o czymś zapomniałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkt kolejny) Nie używam prześcieradła punkt następny) ani łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwszym razie
przekładamy na drugą stronę, a po drugim dopiero do prania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majster z 5 klepką
do Morgaine nigdy? w takim razie robisz to na stojąco? co wtedy się dzieje z dywanem? chyba, że to się odbywa na łonie natury... na siedząco? (co wtedy się dzieje z tym na czym siedzisz? np z fotelem, krzesłem ? :) a ty który/która przekładasz na druga strone..no niezłe, niezłe-ciekawe czy ktoś juz to opatentował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co jest nie tak
U Ciebie sie tak strasznie brudzi????? ojojojoj u mnie jakos nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majster z 5 klepką
do A co jest nie tak nie nie ja się tak tylko pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy obciągać z połykiem
wtedy na pewno się ie brudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majster z 5 klepką
no tak ale chyba najczęściej ludzie współżyją nieoralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy obciągać z połykiem
chyba nigdy nie czytałeś tego forum :O tu wszyscy nic tylko obciągają z połykiem :O nawet na 1-szej randce - nie mylić z dyskoteką :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majster z 5 klepką
i co naprawdę nikt nie ma takiego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podkładamy ręcznik
i pierzemy go po paru razach, bo jest duży kapielowy a przecież nie wycieka tej spermy Bóg wie ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majster z 5 klepką
a czemu nie mylić pierwszej randki z dyskoteką? innymi słowy co ma piernik do wiatraka? tak? to hm na tym forum nie jest chyba reprezentowana większość polakó , no chyba ze wiekszsoc polakow ..z połykiem ale w to bardzo wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majster z 5 klepką
tak czy owak w żadnym podręczniku nie poruszano chyba dotąd tej wielce frapującej kwestii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
nowoczesnego pisiaka made in japan, sterowanego radiem lub na podczerwień. w każdej chwili można wyłączyć wytrysk i orgazm jest czyściutki, że możecie tylko pomarzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy obciągać z połykiem
ty chłopie to chyba z choinki się urwałeś:O:O:O na dyskotece wszystkie obciągają z połykiem - niektóre od tego zaczynają tzw"uprawianie seksu" a poza tym , gdy czytam to forum to okazuje się, że prawie wszystkie golą cipy na łyso i obciągają z połykiem - bo to teraz chyba jest takie ....jazzy ? :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majster z piątą klepką
ktos nalozyl haslo na mojego nicka:( na dyskotece mowisz...wszystkie mowisz? bylem na dyskotece i mysle ze nie wszystkie, moze tak sie zdaza ale zeby odrazu mowic wszystkie a co do tego ze na tym forum wszyscy pisza to a to..to swiadczy moim zdaniem o czym innym, o tym ze ludzie tu fantazjuja sobie a rzeczywistosc pewnie ejst troche inna, chow w sumie takie czy inne golenie na lyso to niby nic takiego wiec moze i to nie fantazja ale fantazji napewn tez tu i ówdzie troche jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majster z piątą klepką
milo sie pisze na forum tylko to straszny pożeracz czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sperma splywa nam do kondoma wiec przescieradlo sie nie brudzi, a nawet jakby sie zabrudzilo toz to przeciez wyschnie:D To takie strasznie widoczne jest...no przeciez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż u mnie
pkt. e :) no chyba, że czasem po okresie zostaną jeszcze jakieś niedobitki, które wypłyną w trakcie fikania, to wtedy piorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale teraz taka moda
by wszystko sterylne było, a pupa niemowlęcia ma prawo kontaktu z muszlą klozetową tylko po wcześniejszym wymordowaniu wszystkich zarazek domestosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Mandarynka
my z Jasiem używamy pieluch jednorazowych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż u mnie
i dodam, ze nie używamy gumek :) nie wiem, ale we mnie to trochę siedzi zanim wypłynie, zresztą jak ma zamiar wypłynąć to czuję i lecę do łazieki :) chociaż keidyś cała noc przetrzymałam, bo zasnęłam od raz :) i nic ze mnie nie wypłynęło (a trochę tego było, rano dpieor wkibelku zobaczyłam;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję ręczniczkiem
papierowym wytrzeć się po i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy obciągać z połykiem
cóż u mnie - wow !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile by było z tego dzieci
ho ho ...... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co teraz dowcipnicsiu? tego nicka mi juz nie zabezpieczysz haslem! no no no na chwilke odszedlem a tu przybylo troche.. no wlasnie dawno dawno temu chłop mył się podobno dwa razy w roku a jak z babami było? pewnie też nie najlepiej i wtedy napewno nikt nie przejmowal sie przescieradlem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewawam, że wtedy czyli dawno dawno temu, jak chłop się mył 2x w roku nie było prześcieradeł , :O:O:O bo i po co miałyby być :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×