Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sadzcicie o tej kolezance..?

Polecane posty

Gość gość

Znamy sie pare lat swego czasu czesniej wychodzilysmy na imprezy,ostatnio miala urodziny i 3 osoby ktore przyszly na urodziny zaprosila do domu ,a pozniej do klubu poszli ,a mnie tylko do klubu zaprosila,powiedziala ze robi urodziny o 23 zebym przyszla do klubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Vikernes ,myslisz ,ze o to chodzi ? to po co w ogole mnie zaprosila do klubu ? poza tym jak przyszlam to byla taka dziwna niezbyt mila,tak dziwnie patrzyla..nie wiem...i od tej pory mija juz 3 tygodnie nic sie nie odzywamy,nawet na fb nic ... ale jak dodam cos na fb to ostatnio polubila moje zdjecia,..nie wiem nie ufam jej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Witaj. Tak tylko spekuluję, ale jest taka możliwość. Jej podejrzane zachowanie tylko potwierdza moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Moze pozostali uczestnicy domowki nie lubia cie i nie chcieli z toba przebywac na osobnosci, a ze sie foszylas na imprezie to sobie nagrabilas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0:04 a skad ty mozesz wiedziec ,ze sie fochalam.. Vikernes od tamtej pory nie odzywalysmy sie ,ale widze,ze ona wchodzi zapisuje sie do tych grup gdzie ja jestem na fb,i co chwile pubi strony te co ja ,ale to w ogole bez charakteru bez ambicji osoba,ale to niewazne.... nie wiem dziwnie sie poczulam ,ze innych do domu zaprosila,a mnie nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie ,jak sie teraz w stosunku do niej zachowac ?? a i jeszcze jedno stoimy przed klubem a jej kolezanka -znam ja tez w ,ale one sa dobrymi kolezankami ,ta kolezanka do mnie co ja robie z kim sie spotykam,mowie ze z takim jednym facetem ,a ona do mnie z tekstem " ze sponsorem" ?? a mojej kolezance mowilam wczesniej ,ze z facetem z ktorym sie sptykam ostatnio dal mi na teelfon...ciekawe skad tamta wpadla na pomysl "sponsora" ?? pewnie tamta cos jej mowila o tym telefonnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nadal grasz wielce urazona, zamiast sie cieszyc ze zaprosili cie do klubu mimo ze nie przyjaznisz sie z nimi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to sie nie przyjaznie? skad ty mozesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Wydaje mi się, że nie traktują Cię poważnie. Nie odnosisz wrażenia, że kpią z Ciebie? Mogą być też zazdrosne o Twojego partnera i stąd te durne docinki. Albo po prostu źle zrozumiały całą sytuację i pomyślały, że nie dostałaś tych pieniędzy na telefon całkiem bezinteresownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak teraz postapic,zachowywac sie w stosunku do niej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszce dwa dni temu dodalam zdjecie na fb ,a ona polubila, .... nie wiem ,ale nie ufam jej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Jeżeli zależy Ci na tej znajomości, spróbuj z nią porozmawiać. Zapytaj się, o co właściwie jej chodzi, bo odnosisz takie, a nie inne wrażenie... Jeżeli natomiast nie zależy Ci, olej całą sytuację i zmień towarzystwo. Szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez swego czasu,mam wrazenie ze ona nie traktuje mnie powaznie,tak to pisze prosi zeby z nia wyjsc na impreze ,"bo siedzi w domu samotna jak stara baba" bo sie rozstala z facetem ,ale spotykaja sie czasmi,a jak juz on sie zjawia <,to mnie olewa,nawet jak sie umowilisly ,to potrafi w ten sam dzien powiedziec ,ze niby cos jej wypadlo... albo oprosilam ja zeby mi cos kupila w pl.bo wlasnie byla i szla na zakupy ,pwoeidziala ze tak,a mija 3 tygodnie od rozmowy i nic... a wrocila juz z pl ,to nic nie wspomniala ze kupila czy nie... wiec mysla sobie ,ok nic juz nie wspomne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vikernes s********j stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego wyzej ,dlaczego go obrazasz ? przynajmniej pisze konkrety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Jesteś jej umilaczem czasu, gdy akurat nie ma co robić. Przypomina sobie o Tobie dopiero wtedy, kiedy jest sama i nudzi się. Smutne, ale niestety prawdziwe. Jakiekolwiek relacje z tak fałszywą osobą nie mają sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie on tylko ona,Vikernes to pieprzony projekt,a głupia jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam sie ,zeby wyrzcucic ja i jej kolezanke z fb ,ale zaraz zrobia ze mnie wariatke ,ze wszytskim wyrzcucam z fb..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewczyna a nie Cyncfem,wszyscy maja Ciebie tu dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość W takiej sytuacji, wyrzucenie kogoś ze znajomych jest raczej niepoważne. Ignoruj je i niczym się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vikernes,skoro mnie nie lubi obgaduje ,to po co daje mi lajki,na fb ?? i skoro taka jest ,to po co mam ja miec na fb ,zeby miala nowe powody do plotek na moj temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie skoro jej nie lubi to dlaczego lajkuje jej na facebooku posty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo może śmiesznie na nich wygląda, może ładnie, może nie przypomina siebie. A może są zrobione telefonem od 'sponsora'. Nie usuwaj ja tylko dodaj do listy restricted, tak zeby nie widziała większości udostępnionych przez ciebie treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona chyba mi ograniczyla dostepnosc jej postow,bo nic nie widac na jej profilu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec myslicie,ze falszywa jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×