Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BSA

Co sądzicie o Badoo

Polecane posty

Mnie sie wydaje fajny, waszym zdaniem można jakieś fajne lasie zapałać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W każdym razie jest bezpłatny. Ale ja netu nie polecam, na żywo się widzi, czy są motyle w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser -Nie do końca bezpłatny, po paru dniach kilkadziesiąt dziewczyn mnie polubiło, ale aby ich zobaczyć, to muszę zapłacić 30 zł na miesiąc. Mam dość dużo wejść na swój profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syf kila i mogila. Straszni ludzie tam sa, po 2 dniach usunelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam na to trick. Dajesz sobie usuń konto tam, pytaja o powód rezygnacji, to wciskasz np. inny, i później Ci oferują te Supermośliwości na 3 dni, żeby Cie zatrzymac, to tam zaznaczasz i bedzie mial na 3 dni. :) Ale to tylko raz, później już Ci skasują konto, jak tak zrobisz. Dobranoc! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pecha, interesują mnie Czeszki, jak jestem w czechach, to się dogaduję, ale pisać po czesku nie umiem, za każdym razem Czeszka sie ciągle pyta, co do niej napisałem, masakra,a Czeszki są mega ładniejsze od polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuMikuu -Niestety, wasza płeć do tego doprowadziła fikuśna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza płeć? faceci w necie to dno, pozwalają sobie na wiele, w realu by taki nei am odwagi a w necie nawet żadne cześć tylko do razu seks proponuje każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbiornik desperatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku nieladnie jest wsadziac wszystkich do jednego wora faceci w necie sa realni wiec to ci sami co mijasz ich na ulicach jakby tak bylo jak piszesz to facetow by trzeba spalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są też fajni, np. bruneci. Pisze o tym, że te miernoty i tani cwaniacy, uaktywniaja się w necie i baszczelnei poczynają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to ich sparwa ty jak madra sie na takie tanie slowa nie dasz i co im zalujesz mowiac ze sa tacy a nie inni? przy okazji wsadzajc kazdego faceta w ten wor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie wk.......... jak facet mnie obraża. A hmmm "propozycje" to obrażanie, w realu jakby mnei facet potraktował jak dziwkę dostałby z liścia w necie to moze chojrak sobie pozwalać tak się donosić do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tam konto ale póki co nie poznałam jeszcze kogoś wartościowego. Ciężko z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na niekapuję o co chodzi, mam dużo wejść, mase kobiet mnie polubiło, ale ich nie widzę, sukinysny chcą kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie widzę facetów, którzy mnie polubili. Trudno, płacić nie zamierzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nei bawiłam w takie pierdoły typu lubię cię czy ocenianie zdjęć, bo to nic nei znaczy, takie klikanie bez znaczenia. jak ktoś chce cię poznać to po prostu powinien napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządny chłop to nie musi niczego w necie szukać, zaraz go jakaś wyniucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuMikuu -Czy twoim zdaniem pod kliknięciem"lubię cię" nie kryje się tekst w stylu"podobasz mi się"? Napisała byś bezpośrednio do bruneta, czy też tekst w stylu "lubię cię"i czekanie na odpisanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś jest skrajnie neiśmiały to może się kryć coś więcej, ale nie nadinterpretowałabym w większości przypadków to nic nie znaczy. Akurat nie widzę problemu żeby napisać do kogoś na portalu randkowym, w końcu taki jest jego cel, by poznawać nowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuMikuu -Badoo nie jest portalem randkowym a społeczniściowym, jest tam masa mężatek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa mężatek jak na randkowych, jakoś nie zauważyłam żeby faceci szukali tam kolegów a dzieczyyn koleżanek, faceci szukają koleżanek a dziewcyzny chłopaków, czyli jak na randkowym, tylko nikt się wrost nei przyznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządny chłop to nie musi niczego w necie szukać, zaraz go jakaś wyniucha. x ale zdarzają się takie "dyjamenty" wsród facetów,że nawet jak się wyniucha ,to on opór stawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×