Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość impreza meza

co sadzicie o imprezach integracyjnych na wyjazdach?

Polecane posty

Gość impreza meza

moj maz wyjezdza na 5 dni, w sprawach sluzbowych, ale jednoczesnie zaplanowane sa nocne imprezy integracyjne, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impreza meza
ja nie wiem co o tym sadzic, za duzo sie naczytalam o tym na kafeterii. jestem przeciwna temu wyjazdowi ale to wyjazd obowiazkowy. jak sobie z tym poradzic i sie nie zadreczac roznymi myslami? jak isc spac wiedzac ze maz sobie imprezuje do bialego rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoglabym , ale nie umiem. jak mu ufasz mocno to przetrfasz. po prostu porozmawiaj o tym z nim , przed wyjazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel sauny.....
byłem na takowym,pływaliśmy na golasa w basenie z koleżankami z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruwert
albo ta praca dla meza albo spokojny sen wybor masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impreza meza
ufam, ale nie do konca, do konca nikomu nie mozna ufac, a zwlaszcza ludziom po alkoholu. jeszcze nie wyjechal a mnie juz nerwy biora na sama mysl, nie chce zeby tam jechal, kurde no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruwert
impreza na integracyjnych wyjazdach =sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kpracujesz w dużej firmie
koropracji to masz fajne wczasy pod przykrywką integracji/szkolenia gdzie możesz się napić i nakurwić. ale niestety ja pracuję w małej firmie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruwert
jada autokarem ?? jesli tak to alkohol ipodłapywanki sa juz w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania jania
takie wyjazdy to dziś norma w tej czy innej pracy, ludzie bawią się, śpią w wyczesanych hotelach, piją do nieprzytomności i zdradzają z koleżankami/kolegami z pracy - ale tylko niektórzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatojatojatoaj
"obowiazkowy":D pierwsze slysze:D......mysle ze to dobry czas na odpoczynek i rozrywke bez zony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruwert
takie imprezy są super dziewczyny wyluzowane ,bezpruderyjne WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel sauny.....
fajnie,oby tylko ich mężowie sie o tym nie dowiedzieli to one pierwszy wpadły na ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impreza meza
tak, to duza firma, jada autokarem daleko. mieliscie mnie podniesc na duchu a nie jeszcze bardziej zdolowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impreza meza
obowiazkowy, bo wyrazil kiedys chec wyjazdu, nic mi o tym wczesniej nie mowiac, pisalam kiedys tu nawet ze sie mnie nie zapytal o zdanie ale wszyscy po mnie pojechali, pozniej mowil ze mu sie nie chce jechac ale zaklad juz za niego zaplacil i nie moze sie wycofac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jełop :)
po co pytasz? tu nikt ci wsparcia nie da, różnie bywa na takich imprezach, jedni piją inni nie, jedni bzykają, inni nie, nie ma reguły, wiadomo, że atmosfera luzu sprzyja flirtom, co możesz zrobić? zakazać mu? to bez sensu, ludzie zwykle cieszą się na te wyjazdy bo to odskocznia od monotonnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruwert
mam cie okłamać?? i powiedzieć ze tam sie różaniec odmawia?? no proszę cie nie bądz naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciu sie nie zgodze
Moj mąż tez mial taki wyjazd poweidzialam co o tym sądze i nie pojchal zreszta sam sobie winin bo wczesnij nim sie ten wyjazd pojawil opoiwadal co jego koldzy robia na takich wyjazdach moj pracuje w tej firmie od 2 lat i to był pierwszy taki wyjazd za jakiego czasu ale z tego co opoiwadali mu koledzy nigdy w zyciu bym go nie puscila alkohol, seks mężatki nie mężatki szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruwert
oczywiscie nie jest to obowiazkowe ale zonie sie mowi ze to obowiazek bo lepiej jechac i sie zabawic niz isc do roboty albo co goirsza na bezpłatny przymusowy urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta integracyjna
wiesz co, wiele razy jeździłam na takie imprezy i bywa fajnie, nie jest tak, że wszyscy myślą o dupczeniu, pamiętaj, że to wyjazd firmowy, są tam szefowie, współpracownicy, nie każdy chce sobie pozwolić na zepsucie opinii w środowisku pracy przez podszczypywanie czy flirtowanie z koleżankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impreza meza
juz tak sobie pomyslalam ze powiem mu zeby znalazl kogos na swoje miejsce w pracy, albo ze pojade z nim, wynajme sobie hotel i z nim bede na tych imprezach, ale znajac zycie wyjde na idiotke a on i tak sie nie zgodzi. i juz wiem ze bede miala kilka nocy nieprzespanych i bede myslec co on tam robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impreza meza
no tak bedzie szefowa, jest w jego wieku, strasznie wyluzowana i pierwsza do imprezowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×