Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygrysek xxxxx

Co sądzicie o kościele katolickim?

Polecane posty

Gość tygrysek xxxxx

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek xxxxx
ja nie chce mieć z kościołem katolickim nic wspólnego! Głęboko wierze w Boga, uważam jednak ze Bóg i kościół nie mają z sobą nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość true story
Bóg nie istnieje. Jestem stuprocentową realistką i racjonalistką. Tutaj bardzo dobry opis, jak powstał świat http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,3065 Nauka, moi drodzy, a nie religia! Gdzie jest zlokalizowany Watykan? We Włoszech! Włoch - mafia (skrót myślowy). Skumajcie to!!! W religiach chodzi tylko i wyłącznie o wzbogacanie się dzięki naiwności ludzi. Kościół katolicki to nic innego jak jedna z wielu sekt. Oto dowody: http://www.eioba.pl/a/1hxr/czy-kosciol-katolicki-jest-sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmul
to pytanie do sędziego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek xxxxx
true story ja wierze w Boga, i powiem Ci dlaczego. Przedewszystkim wierze w istnienie świata duchowego. Swiat duchowy jak każdy świat musi być z czegoś zbudowany. Więc jest zbudowany z innego materiału budulcowego niż znana nam materia Jeśli niemateria jest tym samym co duch, a my ludzie jesteśmy duchami w ciele to znaczy że jesteśmy dwoma materiałami budulcowymi jak również stanowimy cześć świata duchowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek xxxxx
halo jestes duchami a o tym nie wiesz ze nim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek xxxxx
*duchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgsg
Wierzę w Boga. Jestem częścią Kościoła. Swoją drogą niewiem dlaczego tak wielu tak bardzo krytykuje Kościół Katolicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
darmozjady uczące ludzi od wieku przedszkolnego, jak być dobrymi niewolnikami i nie myśleć, tylko słuchać tych co wiedzą lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorentabufetta
kk to organ do sterowania masami czasami w dobrej wierze ale rowniez i dla korzysci materialnych, politycznych, a w samym kosciele czesto siedza okropni ludzie np Rydzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
KK to są ZARZĄDCY DUP - jesteś dobrą katoliczką - idź i opowiedz księdzu co z dupą robiłaś a on być może ci wybaczy...być może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek xxxxx
hzgsg historia chrześcijaństwa mnie zraziła do kościoła katolickiego. Mam tu na myśli krzyżaków, i to w jaki sposób wymuszona religie chrześlijańska w Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
i dlatego mam niskie mniemanie o społeczeństwie polskim - jak głupi to muszą być ludzie, skoro tyle lat byli posłuszni i dawali sobie głupoty do głów kłaść...nauki gejów, którzy jako jedyni znają "słowo boże"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
sekta jak każda inna Żal mi ludzi wierzących w cokolwiek czego nie widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgsg
Wierzę bo wiem co widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy goopie pisdy
o prosze... jak wszyscy jadą po KK a jak sie dziecko urodzi to pierwsze biegną hipokrytki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek xxxxx
Polaki łatwo łykneli "wałka" gdy polak został p*pieżem jak B. został p8rzem Niemcy nie dali się zrobić w bambuko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
a może się nie urodzi? ja nie potrzebuję żeby gej uznał mojego bachora gej mi pozwolenia na moje życie nie będzie dawał trzeba myśleć samodzielnie żeby się uwolnić od tego ście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie biorę kościelnego, dzieci mieć nie zamierzam. A nawet jeśli, to na pewno nie ochrzczę. Nie po to walczyłam o własną apostazję, żeby moje dziecko miało to samo przeżywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgsg
A ty myślisz,że jak ja idę na Mszę Sw. to idę do księdza? Jak przyjmuję sakramenty, to udziela mi ich ksiądz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
hzgsg tak ksiądz - bo to on zna słowo boże a ty nie- ludzkie DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dobrego o władzach
a nic jako nic o organizacji jako takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgsg
Noe opieram swojej wiary na tym co mi przekazali ale głownie na tym co sama przeżyłam i co widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
ja też opieram się na tym co widziałam widziałam dupy z kościoła wychodzące - są taaakie pokalane... nigdy nie chcę być taka żałosna jak dobre katoliczki polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 5 letnim związku i nie mam zamiary brać ślubu kościelnego. Dla mnie księża dziś są bardzo chytrzy na pieniądze i to aby za wszelką cenę zjednać sobie ludzi. Ich morale to że związek bez ślubu kościelnego to grzech i nic dobrego jest dla mnie bzdurą. Liczy się miłość i szacunek. Ksiądz nie jest mi do tego potrzebny. Nie wpuszczam księdza po kolędzie. Jednak zauważyłem, że u mnie połowa sąsiadów również nie wpuszcza księdza. Dla mnie księża są zakłamani bo większość z nich ma na boku kobiety lub kochanków!! Kościół nie jest mi potrzebny abym wierzył w Boga!! czy kochał. Liczy się, że jestem szczęśliwy. Kościół za bardzo wtrąca się w sprawy polityki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgsg
No ja nie chodzę do kościoła żeby nainnych patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
religia, która wmawia kobietom że są pokalane dajcie spokój ludzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×