Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SASETKA SASETTE

Co sądzicie o moim koledze, który żyje na koszt rodziców

Polecane posty

1. Ma on 23 lata 2. Nie zdał matury (tylko z matematyki) a jego wyniki matur są takie a). polski pisemny 36% b) niemiecki pisemny 30% c) polski ustny 50% d) niemiecki ustny 30% e) matematyka niezaliczona (poprawiał wczoraj) 3. Zdał egzamin zawodowy: technik organizacji usług gastronomicznych 4. Skończył szkołę policealną: technik fizjoterapia 5. Teraz idzie szkoły policealnej technik masażysta Proponowałam mu by poszedł do tej budki z maszynami ale nie chciał. Woli szkołę i nie zależy mu na tym, żeby mieć własne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Technik fizjoterapii i masażysta to dobre zawody. Dobrze, ze chce skończyć te kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie kursy, to szkoły policealne.... ale i tak uważam, że jakieś pieniądze by mu się przydały. Poza tym i tak w tych zawodach przyjmują raczej po studiach. Ja w piątek mam spotkanie w sprawie pracy w teatrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co będziesz tam robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam się w kilku teatrach, nie będę zapeszać. Przyniosę im kilka sztuk jakie napisałam. Będę pracowała tam jako reżyserka, scenarzystka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tych maszyn to ja też poszłam.... bo nie było sensu siedzieć, chociaż ja zawsze robię wszystko by mieć pieniądze a on rzeczywiście typowy mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie pilnujesz maszyn? Może i dobrze, bo to nie była higieniczna praca. W nocy, bez WC, zimno. Lepiej pracować w teatrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanse dobrze się sprzedają. Ludzie potrzebują romantycznych historii w życiu. Dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pamiętaj - w głównej roli TYLKO brunet, no chyba, że główny bohater to aseksualny i antypatyczny facet, wtedy faktycznie stawiaj an blondynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet to uosobienie zła. Nadaje się tylko jako czarny charakter. Przykład? Leoncjo z Niewolnicy Isaury. Brunet, zły charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pracuję tam. Tą pracę moja babka poleciła. Na nockę ja jechałam to mnie klucza nie dała od domu do kibla ale obcej dziewczynie która była na nocce to już kluczę proponuje. To było w takim kiosku, jest, który moja babka wynajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superman to ciemny blondyn. Czyli te automaty to twoja babka prowadzi? Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bohater kreskówki to nie człowiek. No a z kolei He Man był blondynem. A Thorgal? To samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He Man nie był amantem superman ze starych filmów zawsze był brunetem, a że współcześnie promuje sie różne zboczenia, cóż poradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko, ty zboczona dziewczynko :D Chcesz w tyłek za te zboczone teksty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Bond???? Amant wszechczasów. I bywał blondynem: Roger Moore, Daniel Craig...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×