Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Co sądzicie o takiej muzyce?

Polecane posty

Gość gość
Cha cha cha co to jest ? To jest muzyka ? Cha cha cha cha cha ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kategoria faktycznie jest dośc zagadkowa. Może osoba wrzucająca filmik chciała przez nią coś tajemniczego przekazać? Raczej nie chodzi o to, że gardzi tą muzyka, i uwaza że jest dla zwierząt bo to byłoby zbyt banalne. To musi miec znacznie głębsze znaczenie. :classic_cool: "Cha cha cha co to jest ? To jest muzyka ? Cha cha cha cha cha ale jaja" Nie wiem co ma znaczyć to "cza cza cza", tu sie dyskutuje a nie tańczy czaczę. Tak, to muzyka, zbyt dziwna dla szanownej pani/ szanownego pana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie muzyka.To jakieś jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omojboze, ktoś na kafeterii zna księżyc :D niesamowite! Uwielbiam ich, ich oryginalność i klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj link posłucham :) "Omojboze, ktoś na kafeterii zna księżyc" Ja dosyć dużo rzeczy znam bo aktywnie interesuje sie muzyką(głównie metalową) i jestem gitarzystką. Myślisz że na kafeterii przebywają same przygłupy? :) zdziwiłabyś sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka, a NSBM słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze, chodzi mi raczej o to ze nigdy nawet w realnym zyciu nie spotkalam nikogo kto by znal ksiezyc, a co dopiero na kafe :O to ze ktos nie zna ksiezyca nie znaczy ze jest przyglupem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest Księżyc Polo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×