Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CO SADZICIE o tej sytuacji ,lubie z nim sex ,czasami spotkac sie..ale tylko to

Polecane posty

Gość gość

Znamy sie jakies od jakis 5-ciu lat Obydwoje mieszkamy za granica ,on jest Arabem-muzulmaninem ,od malego mieszka w Belgi ,ma papiery belgijskie ,muzulmaninem jest ale niezbyt praktykujacym-pije alkohol... Spotykamy sie na sex klocimy cisza i znow spotykamy , on czesto powtarza ,mowi ze chce cos wiecej,prawie co spotkanie mowi mi o dziecku ,jak mowie ze koniec ,to mowi ze nie oddejde ,zartujac sobie ze "nie odjede bo jestem z nim w ciazy" smiajc sie ,oczywiscie zartuje sobie,ale tyle razy mu powatrzam ,ze nie jestesmy dla siebie i ze Ja nie szukam faceta ,zwiazku.. Spotytakm sie z nim na sex ,bo lubie go jako osobe,pociaga mnie i czasami potrzebuje sexu jak kazdy czlowiek ,ale nie jestem gotowa,nie chce zwiazku,nie rozumiem skoro ma sex ze mna czasami ,to po co chce zwiazku cos wiecej ? Co sadzcicie o tej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądzimy że jesteś skundloną przez ciapatego szmatą i nie masz po co pokazywać się w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolego wyzej ,alez ty glupi zacofany,streotypowy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dając bez zobowiązań doopy brudasom pokazujesz jaka jesteś nowoczesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz ochote na sex,potrzebujesz sexu,ale nie chcesz zwiazku ,a wiadomo czlowiek naturalnie potrzebuje sex-normalna potrzeba. Jak cie on pociaga ,to czemu sobie odmawiac,powstrzymywac sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma wymagac od niego kasy ,zeby jej placil za sex ? a jak ona lubi to i robi to naturalnie ,a nie udawanie za kase !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona niech płaci jemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest bardzo chytry tak naprawde,ale czasami mowie ze chcialabym na jakis ciuszek fajny ,dobra torebke,buty... pyta "ile" jak mowie cene to robi niezbyt zadowolona mine i mowi "takie drogie" ale w koncu daje mi kase,zebym sobie cos fajnego kupila,niezbyt chetnie to robi przyznam,ale daje :) Chytrus straszny,ale jak go pomecze to w koncu daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ,ale po co chce cos wiecej ,jak przeciez ma sex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupio dzifko !! zamiast dawac potrzebujaceu polakowi,to ty dajesz arabsusowi brudasowi !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna bzykac sie z arabem niepojete :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te bru*dasy po to jezdza do europy i niby sie ucza: na zone ich nie stac w ich kraju i sie zmeczyli j*e*b*c KO*ZY,lepiej jechac do europy bo tam sie dziweczyny wsciekaj za czar*na spe*rma I NIE ZARAZAC CHOROBAMI WENERYCZNYMI POLSKICH OBYWATELI I OBYWATELEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzifko ie wracaj do polski !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie dziwie polkom ,ze nawet na sex niezoowiazujacy wola wybrac obcokrajowca ,kogos kto ja pocaga podnieca ,niz polaka ceulaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się też nie dziwie tym kobietą które uprawiają seks z obcokrajowcami,przecież z takim polskim analfabetą niepisatym,niekumatym to nawet jednego zdania zamienić się nie da. My tam byli,a tam było zamkłe :-D :-D kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on moze byc niebezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kizizmizia-do sexu nie potrzeba slow..wiec moze byc totalnym debilem ...i analfabeta-jakby nie patrzyl nato. wazne zeby dobrze robil hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzadko ktory dobrze robii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a się też nie dziwie tym kobietą które uprawiają seks z obcokrajowcami,przecież z takim polskim analfabetą niepisatym,niekumatym to nawet jednego zdania zamienić się nie da. My tam byli,a tam było zamkłe smiech.gifsmiech.gif kurcze x Odezwała się również analfabetka ("a się też nie dziwie tym kobietĄ"... Wszyscy w tej Polsce jesteście niezłymi kretynami i analfabetami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceton 1986
Ten temat krąży po kafe ju chyba z 3 lata. Ta sama treść. Przecież to prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś GOŚCIU WEZ SŁOWNIK DO RĘKI I WYSZUKAJ ZNACZENIE SŁOWA A-N-A-L-F-A-B-E-T-A a po drugie w słowie,którym podałeś na przykład nie zrobiłam błędu ortograficznego!!!!!!!! MATOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a się też nie dziwie tym kobietą które uprawiają seks z obcokrajowcami,przecież z takim polskim analfabetą niepisatym,niekumatym to nawet jednego zdania zamienić się nie da.- no z Toba to też za bardzo pisac sie nie da, sam analfabeta, bo powinno być ''a się też nie dziwie tym kobietOM które uprawiają ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×