Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CO sadzicie o tej sytuacji ?

Polecane posty

Gość gość

Pare lat temu poznalam faceta ,mieszkam za granica on tez w tym samym miejscu,ja polka on jest muzulmaninem z Maroka i spotykamy sie klocimy ,cisza ,pozniej znow on wydzwania zmusza mnie prawie do spotkania ,wrecz wymusza...spotykamy sie znow sie na mnie denerwuje ,ze nie chce robic jak on chce,bo ja robie to co chce nie sucham sie jego i chodze po klubach czego on niecierpi,pozniej mnie wyzywa,obrazi sie cisza ,nie odzywa sie i pozniej znow wydzwania wysyla smsy zeb sie z nim spotkac,ale ja nie odbiera telefow,nie odpisuje na jego zaczepne prowokujace smsy..,nawet nie zwaza na to ,ze skoro tyle czasu sie nie spotykalismy ,a moze ja mam juz faceta spotykam sie z kims? ...nadal wydzwania chce sie spotykac.. kiedy da mi spokoj ,odczepi sie od emnie? bo to juz pare lat trwa..i wkolko to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazaj na araba ! on ci moze gardlo poderznac lub jego koledzy tak podrzynaj jak kozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie ci to odpowiada,bo w przeciwnym razie zmienilabys numer telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrobi mi krzywdy ,znamy se juz pare lat prawie 5 lat ..jaky chcial zrobic mi krzywde ,to by juz zrobil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
araby obcianaja kobietom glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby dlaczego mialby jej krzywde zrobic za co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz chwiejny charakter. Ty ciągle mu ulegasz, więc on manipuluje Tobą. Najwyższy czas konsekwentnie zerwać tą chorą znajomość i skierować swoje zainteresowanie na kogoś nowego. Uważam, że tracisz swój cenny czas i szansę na ułożenie spokojnego życia z nowym partnerem. Tylko trzeba chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:29 masz racje ,ale sama juz nie wiem czasami potraf mniie tak podejjsc ... czasami musze szczerze przyzac brak mi jego.. a czasami mam go dosyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz się ze sobą dogadać, a potem działać. Odniosłam wrażenie, że ta znajomość nie ma przyszłości. Daj sobie szansę na spokojne życie. Jest tylu wartościowych facetów, ale Ty jesteś nim zablokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co o zo wraca ? obrazi sie,a pozniej znnow szuka kontaktu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO ZA SUKA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×