Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie takim zachowaniu kosmetyczki?

Polecane posty

Gość gość

Wkurzyłam się bo dzisiaj mam randkę, pierwszą zresztą więc ważną i byłam umowiona na przedluzanie rzes ,a ona do mnie dzwoni i mówi ,że jakiejś babie bardzo zależy na wizycie bo musi sobie wydeilować wąsiki i baczki i to dla niej ważne bo jak bedzie wygladała bla bla i ona mnie musi przełozyc bo tamta ja bardzo prosiła... Nie przegieła troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto kupi gumki na randke ? Ty czy Twój partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie kosmetyczka zachowala sie nieprofesjonalnie , po prostu bzdurnie, nigdy nie można dzwonić do klientki i mówić że inna klientka jest wazniejsza musi byc jakąs prostą babą ze wsi bez obycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka, czy kosmetyczka mnie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
Pierwsze słyszę żeby kosmetyczka przesuwała wizyty klijentek.Pewnie jakas debilka, czy to jej prywatny gabinet?! Nie darowała bym takiego lekceważenia mojej osoby.Zgłosiła bym do obrony konsumenta! Tobie radzę to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym już do tej kosmetyczki nie poszła. Teraz jest taki wybór salonów , ze powinno się dbać o jakość usług i klienta . Zdarzyło mi się raz , że fryzjerka odwołała mi wizytę ale jako powód podała zachorowanie dziecka i sama zaproponowała , że następnego dnia zostanie po zamknięciu salonu ,żebym nie musiała się z pracy zrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 9:32 nie rozumiem ludzi którzy obrażają kobiety ze wsi i ogólnie ludzi żyjących na wsi, często taka prosta kobieta ma więcej kultury i obycia niż te miastowe. Twój komentarz świadczy o tym, że tobie właśnie brakuje taktu i obycia, bez urazy. Wyzbądźmy się takich porównań bo obrażamy innych ludzi bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzilabym sie na przesuniecie terminu, przyszlabym do kosmetyczki punktualnie co do minuty i zrobilabym awanture na caly zaklad, aby wszystkie klientki slyczaly : przesuniecie terminu bez mojej zgody, nieodpowiednie traktowanie mnie jako klientki, nieprofesjonalnosc, umowienie kogos na termin juz zajety przeze mnie. Osoby obecne w zakladzie powinny wszystko dokladnie i rzeczowo uslyszec - bez wulgaryzmow, bez karalnych grozb, ale dokladnie i rzeczowo. Tylko tak wychowa sie osoby swiadczace uslugi, aby powoli doprowadzic i te dziedzine zycia do europejskiego poziomu nie tylko cen ale i swiadczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×