Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co się dzieje z moim okresem

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio okresu dostałam 11.07., więc dawno już powinnam być po kolejnym a do tej pory go nie dostałam. Cykle mam zazwyczaj co 28 - 30 dni, ale czasem dostaję okresu kilka dni wcześniej lub później, więc pomyślałam sobie, że znowu o jakieś parę dni mi się spóźni, kiedy to dopiero 11.07. brzuch i piersi zaczęły mnie pobolewać. Okresu nadal nie ma, a boleć właściwie dopiero dziś mnie przestało. Wcześniej przez wszystkie te dni bolało mnie jak na okres i ciągle myślałam, że zaraz dostanę. Uprawiałam seks z chłopakiem w tygodniu 21 - 27.07. Dokładnie nie pamiętam kiedy, ale seks był z prezerwatywą i jak zwykle chłopak skończył poza mną i jak zwykle sprawdziliśmy czy prezerwatywa nie przecieka itp. Dodam, że wcześniej około 3 miesięcy nie uprawialiśmy seksu. Choć mam obawy co do ciąży to nie zrobiłam jeszcze testu, bo nie wydaje mi się, żeby plemniki dostały się do pochwy. Poza tym, co ważne, dokładnie rok temu miałam identyczną sytuację - ostatni okres miałam 4.07. a kolejny dostałam dopiero 1.09. Wtedy częściej uprawiałam seks, choć również tak samo z końcem poza mną i sprawdzaniem wszystkiego, ale nie zrobiłam testu. Rok temu również przy dacie okresu, który powinnam dostać wszystko mnie bolało a potem tak na trochę ponad tydzień przestało i znowu zaczęło, po czym bodajże dzień później dostałam okresu. Był normalny. Czy ktoś tak miał bądź wie co to może być i może mi w jakiś sposób pomóc? To bardzo dla mnie ważne. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało, do tego czasu zawsze wszystko było o czasie. Czy mogą się do tego przyczyniać takie rzeczy jak: nadwaga, częste podróże i zmiana klimatu w wakacje, inne odżywianie w domu niż przez resztę roku - jestem studentką i mieszkam poza rodzinnym domem, w roku akademickim jem nieregularnie i niezbyt zdrowo, w domu za to zupełnie przeciwnie, picie alkoholu - w roku akademickim zdarza mi się to dość rzadko, głównie piwo a ostatnio w lipcu trochę więcej piłam, natomiast w sierpniu wcale. Czy to jakaś choroba? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, że okresu rok temu dostałam i był taki jak zawsze i do lipca tego roku wszystko było regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakaś normalna odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może mi pomóc i może wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, a dzieci przynoszą bociany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...te niechciane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kochalam sie z chłopakiem z gymka nie pamiętam czy mialam dni płodne i gumka pękła on mowi ze wyciagnal go przed wytryskiem ale czy ty możliwe ze jeśli chodź troche wylevialo to moge buc w ciąży ? Proszę o pomoc boje sie ponieważ okres spóźnia mi sie 4 dzien . a zazwyczaj reguralne mam bo co 28-29 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo, ale nikt normalny tu nie siedzi. Proszę o usunięcie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrz ziołami leczyć bo gienekolog chemicznymi hormonami lekami szkodzą!Do tego często dochodzi do zakażeń przy badaniu ginekologicznym dltego mam zawsze meża przy badaniu.Wspierał porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdopodobieństwo ciaży jest nie duże, no ale jednak jest. Co dni płodnych...jak możesz nie pamiętać? powinno się je wyznaczać na bieżąco, pomocny może być np tester owu na ślinę. Pamiętaj też że kalendarzyk nie jest skuteczny, bo owulacja może się przesunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam, że nie pamiętam w których dniach tego tygodnia dokładnie uprawiałam seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×