Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda1996

co się ze mną dzieje?

Polecane posty

Gość Magda1996

Witam ;) Mam na imię Magda i mam 18 lat. Zwracam się do was o pomoc, ponieważ nie wiem co robić ze sobą. Ostatnio miałam badania neurologiczne i wyszły idealnie. Te badania były robione z powodów bólów głowy i zanikaniem pamięci i zawrotami i brakiem skupienia. Te bóle są w tylniej części głowy tam gdzie móżdżek po lewej stronie. Pomaga mi na to zimny okład. Jeszcze jak w tym miejscu mocniej nacisnę to bardzo boli mnie głowa a przy bólu mam jakby nadmierne ziewanie. Dodam że byłam leczona niedawno na depresje. Miałam także badania krwi, moczu itd/ Może to być przemęczenie psychiczne? Co mam z tym robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćma
Musisz szukać dalej przyczyny. Ja cierpię na migreny, ból zaczyna się z tyłu głowy właśnie.Mam zawroty głowy, wymioty, nadwrażliwość na światło, ale zaników pamięci nie mam. A co ci neurolog powiedział? Jakieś dalsze badania zlecił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do laryngologa miałam podobne objawy okazało się że mam zapalenie zatok i polipy na zatokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1996
Właśnie badania wyszły idealnie więc nie mam żadnych dalszych badań powiedział że wszystko w pożądku... ale bóle i zawroty dalej są a najgorsze jest to że pamięc mi zanika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćma
Nie wiem . U mnie mimo idealnych badań np TK głowy, morfologii i innych neurolog nadal szukała przyczyny, trzeba wykluczyć wszystko. A migrenynie stwierdza się ot tak Robiłaś badania w kierunku boreliozy? Jak nie to sobie zrób, tylko, że są odpłatne, chyba że się ma skierowanie z zakaźnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćma
A jak napisał gość dziś to u laryngologa byłaś? Neurologicznie może być dobrze a laryngologicznie nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1996
Bolerioza raczej odpada po pierwsze nie miałam kleszcza a po drugieto się zaczęło jakoś koniec września te problemy z głową... a z tej rady żeby pójść do laryngologa skorzystam bo nie byłam a jeszcze zapomniałam dodać że mam też bóle uszu co pare dni więc warto iść i zrobić jakieś badania. Dziękuję bardzo za pomoc. Ale brałam też pod uwagę właśnie przemęczenie psychicze bo jestem w ciągłym stresie i mam dużo problemów... min. dlatego leczyłam się na depresję i chyba też na nerwicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćma
W tak młodym wieku depresja i nerwica? Co do boreliozy to ja też mówiłam lekarce, że to było 15 lat temu jak miałam kleszcza, a ona powiedziała, że nawet i po 20 latach objawy mogą wystąpić. Badań jeszcze nie robiłam bo koło 200 zł kosztują i nie mogę odłożyć pieniędzy i trochę mi szkoda. Być może miałaś kleszcza jak byłaś malutka. No ale do laryngologa to idź. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź i boreliozę i hormony, zacznij od tarczycy! Zrób cały pakiet badań tarczycowych jeśli dotychczas nie robiłaś: TSH, ft3, ft4, anty TG i anty TPO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×