Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hash

Co to moze oznaczac?

Polecane posty

Gość Hash

Jakis czas temu kolezanka spytala sie czy gdzies wyjdziemy, ja i tak nie mialem co robic wiec sie zgodzilem. Pochodzilismy po parku, bylo fajnie troche pogadalismy rozmowa nawet sie kleila ale nic wiecej. Przez koleiny tydzien wychodzilismy razem na miasto ale wszystko mialo bardziej charakter przyjacielski. Dzisiaj wyslala mi link do piosenki o tytule ,,Poderwij mnie'' (jakies anime z pol dubbingiem o tym jak chlopak podrywa dziewczyne) i napisala ,,patrz co znalazlam xd ''. Teraz nwm czy to jest jakis podtekst i zaczela sie mna interesowac czy po prostu zbieg okolicznosci. Co sadzicie? Ogolnie dziewczyna ładna ale nie w moim typie wiec pyt nr 2- jesli faktycznie moze sie mna interesowac to jak jej delikatnie powiedziec ze nie odwzajemniam uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyslij jej inny link ;) ze sie nie interesujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMPEG
Kolego póki jeszcze nic do niej nie czujesz to zignoruj to i nie rób dziewczynie krzywdy. Podobasz jej się, ale jak ty masz takie zdanie o niej to naprawdę lepiej powiedz jej wprost że nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hash
Umowilem sie z nia na jutro, chce zeby wszystko bylo miedzy nami jasne, fajna znajoma milo sie rozmawia ale to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednej chwili staniesz się gnojem który nie wie co traci... One nie potrafią docenić tego że je lubisz jeżeli odrzucasz ich "miłość" Następnym razem jak zechcesz z nią wyjść to usłyszysz "czego ty kur/wa ode mnie chcesz, daj mi spokój!" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hash
Pogadalismy troche, nie wiedzialem jak zaczac i powiedzialem jej cos w stylu ,, jestes swietna przyjaciolka'' Ona spytala sie czy moze cos wiecej, a ja odpowiedzialem ze jest naprawde fajna itp, ale nie w moim typie. Spojzala na mnie,nic nie mowila tylko wstala i poszla :( Ale przynajmniej teraz jest wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i teraz jesteś gnojem :-D ...z czasem się zaczniesz zastanawiać czy warto być dla kobiet miłym, czy warto im oszczędzać przykrości, bo głupie istoty i tak cię za to ukarzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×