Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co to znaczy, ze ktos jest "trudnym czlowiekiem"

Polecane posty

Gość gość

bo pare osob sie tak o mnie wypowiedzialo, w tym mezczyzn. Nigdy nie bylam w zwiazku. Mam przyjaciol, znajomych, co prawda ciezko mi nawiazac nowe znajomosci bo nie jestem zbyt ufna, ale nie jestem wredna.... Nie jestem tez typem bezkompromisowym, aroganckim czy tez typem furiatki. Nie wiem co jest ze mna nie tak.. Ostatnio pare osob mi powiedzialo, ze jestem trudna, tzn zamknieta. Chcialabym byc bardziej otwarta, umiec zaufac ludziom, wyluzowac sie, ale nie potrafie... Brak mi nowych znajomosci, kogos do zwiazku, ale chyba jestem jakas uposledzona, tzn "trudna" :( Aha i mam 23 lata. Nie uprawialam nawet nigdy seksu i tez mnie to doluje, ze mam tak malo doswiadczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam raz dziwne doswiadzenie z mezczyzna no dosc fajnym, ale widzialam, ze nie traktuje mnie powaznie... Nie moglabym tego zrobic bez milosci, wiec mu powiedzialam ze ja nie z takich, a on do mnie ze "noo widac ze nigdy nie bylas z mezczyzna" "nie masz tego w sobie" Tez utwierdzil mnie w przekonaniu, ze cos ze mna nie tak, jestem jakas zimna, dziwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem nieufny, nawet bardzo. Generalnie nie lubię ludzi. Głowa do góry, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×