Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podglądacz tego forum

Co tu się wczoraj działo

Polecane posty

Gość Podglądacz tego forum

Nie będe pisał elaboratu jak Wilk bo zaraz jadę do pracy 😭 Czytam co tu się wczoraj działo i nie wierze. Wyznania miłości-raczej ktoś jaja sobie robił i pożegnania. To forum schodzi na psy . Dno,syf kiła i mogiła.Nie moźna normalnie poprowadzić dialogu bo trolle się wp********laj wyzywają innych spamują jakieś potyczki slowne.Co to jest.Odeszła Suuny, Słodka, pożegnała sie Muszka ,Trewor i Magda. Co Wam Magda zrobiła ? WIDZIAŁEM K/U/R/W/A/ te 2 założone o niej i o PPP tematy, które nijak mijaly się z prawdą. W sobotę na karuzeli non stop ktoś je obrażał. K/U/R/W/A/ Ile można ? Dobrze się czujesz zazdrośniku/ co, że wylejesz na nią swój jad i poczujesz się przez to lepiej ? To ja jestem podglądaczem tego forum i w sobotę na karuzeli jak posłałem jej kwiatka i całusa,to ktoś groził mi nożem i kazał kopać sobie grób. Czytałem tą jazdę!!!!! Magda jesteś super laska. Wróc tu bo ja Cię lubię i napewno większość ludzi podzieli moje zdanie. To tylko forum, gdzie coraz więcej w nim frustratów, dewiantòw i zazdrośników ale są też fajni i przychylni ludzie . Wiem, że jesteś daleko stąd ale pamiętaj, że myślę o Tobie 🌼🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Masz racje ale niestety każdy kiedyś traci cierpliwość....Madzia ja o tobie też nie zapomnę jesteś super koleżanka z poczuciem humoru tak jak reszta towarzystwa to właśnie wy mnie postawiłyscie do pionu dzięki za to. Nieraz dostałam od was po dopie ale zrozumiałam swój błąd a wy jak gdyby nigdy nic porostu mnie przyjęłyscie. Nie rozumiem po co ta zazdrość i o co...ale mam nadzieje ze zanim ją odejdę wy powrocicie. ★♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko Dusza miał kolejny atak kretynizmu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o k***a :) nie bylo mnie tu dawno ale za c***a nie wiem co to za nudna syfiara ta magda,slodka znam-gruba blondyna z duzym cycem ale magda?muszka?kuzwa co to za twory????:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie naiwność Wam się aż uszami wylewa. Te atakujące pomarańcze, to przebrane niebieskie, które przed chwilą udawały przyjaciółkę, a tylko o to chodzi, żeby ją wyrzucić! Niszczą wszystkie, które im zagrażają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ze najwieksze jazdy na te osoby robia te pseudo psiaspiolki ktore niby ja przyjely tak cieplo a na niebiesko wyzywaja bo sa zazdrosne szmaty jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wściekły Biernat Demon Zła
Wredny małpiszon, To nie ogolny tylko ERO, więc spłyń stąd z łaski swojej. Tu nie uświadczysz takich tworów jak Cynicfm, Man on the moon, Szatanistka czy Studzia, tu rzadzi Wilk1946, tu są inne klimaty, tu jest ERO... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha:-D Wy ale jestescie jebnieci,zyjecie tym forum:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w czym im zagrazają?:-D Wy sie dobrze czujecie? Zagrazaja w necie:-D Za duzo znakow naklikają i gnój będzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej, że takie naiwne jak Magda podadzą szczegóły na meila takiej pseudoprzyjaciółce, bo ta wydaje się wiarygodna, a to suka jakich mało i później wywlecze te szczegóły na forum, albo zdjęcia i będzie jazda jak po słodko winnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk vel gwiezdny astronom to może tu tylko sprzątać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka źe fajne osoby sà niszczone przez niebieską wylogowaną gawiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sa pipy Nie musza reagowac a robia to, daja sie sprowokowac bo sa tak samo glupie jak reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie zawsze wydawało ze to któras od Ciotek tak najeżdza na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie ze to ciotka :D zapewne Foxy bo ona ma szambo w ustach :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość podatnik
Do roboty woły kanapowe tylko takie problemy macie? Nieroby jeden lepszy od drugiego pasożyt żyjący na koszt podatnika czyli mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty gosciu pracujesz? czy piertolisz od rana na forum jak inni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 9.19 Dlaczego teatralnie żegnasz się z wszystkimi a teraz bez logowania żale wylewasz?Albo masz dystans,albo hejterów przeżywasz.Macie po 5 lat wszyscy?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie co chcecie, ale żadna tak nie została zjechana jak słodka winna. Ta, a teraz po mnie plujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość podatnik
Tak mam 2zmianę w przeciwieństwie do ciebie i to po 10godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slodka byla za szczera i za prawdziwa dlatego odkryla doope a ciotki to szybko wykorzystaly to nie jest miejsce dla prawdziwych kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest miejsce dla kobiet,które za wszelką cenę chcą tu za gwiazdy uchodzić.Wymiany prywatne,bo to zawsze nakręca gadkę na forum niosą niestety pułapki.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja z innej beczki. Właśnie przez takich jak ty autorze tak się dzieje. Karmisz trolli. Wykazując swoje zainteresowanie, raczej zbulwersowanie, tylko gasisz ogień benzyną. :) Z ciebie też śmiałek, który krzyczy tylko w internecie o chamstwie i jak mocno tupie nóżkami. A gdy sąsiad będzie bił za ścianą swoją żonę, to nawet nie zareagujesz. Hipokryzja takich tekściarzy, jest równa tym debilą. Jeden żyje na drugim i dlatego jest to całe g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bongo 69
niech się wilk nadstawi to wejdę w jego śliczny tyłeczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk połyka na bosaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnik jest jeden:wilk to pedał i cwel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy podaj maila to napisze Ci wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×