Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arecki92

Co ubrać na wizytę do rodziców dziewczyny

Polecane posty

Witajcie, Mega wydarzenie przede mną - pierwsze spoktanie z rodzicami mojej dziewczyny. Zupełnie nie wiem, co założyć. Nie chcę wyglądać zbyt oficjalnie, ale musi to być też w miarę odświętny strój. Co polecacie??? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubierz się tak, byś czuł się dobrze , elegancko, ale swobodnie. Na taką okazję niezawodne są zestawy smart casual , klasyczne półbuty albo mokasyny, dobre jeansy lub chinosy , koszula i sportowa marynarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz ubrać choinkę albo psa. Ubranie możesz założyć albo się w nie ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre slipy ,dobre do zdjęcia szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Planuję włożyć właśnie coś w tym stylu - klasyczna koszula (raczej biała), do tego ciemne spodnie materiałowe i marynarka. Czekam na zamówienie ze sklepu internetowego denley.pl. Macie z nimi jakieś doświadczenia? Zrobię zdjęcia i proszę o szczerą odpowiedź, czy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, musisz się czuć przede wszystkim DOBRZE. Jeżeli nie będzie Ci wygodnie, albo będziesz się czuł za bardzo odświętnie ubrany to się niepotrzebnie zestresujesz ;) Pomysł koszuli i chinosów jest super. Nawet koszula i jeansy będą ok, w zależności czy idziesz do domu na kawę i pączka czy na jakąś większą rodzinną imprezę. Jakbyś miał w przyszłości podobne problemy to pisz do nas po rozwiązanie ---> www.Ombre.pl na modzie to się akurat znamy doskonale :) POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubrania dotarły. Czuję się naprawdę rewelacyjnie, niestety nie wiem dlaczego nie mogę dodać zdjęcia. Wybrałem marynarkę i klasyczne jeansy ze sklepu denley do tego biała koszula z guzikami pod kolor marynarki. Sprawdzi się jeszcze przy niejednej okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajną koszuę, ale żeby czuć się swobodnie. wejdz na denley.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×