Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co WAM dał WASZ BÓG?

Polecane posty

Gość gość

bo mnie tylko radość z patrzenia na debili wrzucających drobne na tacke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie dal sraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dał nieuleczalnie chore dziecko, które zmarło mając 4 miesiące, nie mając żadnej, najmniejszej nawet szansy życia. To mi dał wspaniały, miłosierny, kochający i wyrozumiały Bóg. Dał mi nieprzespane noce, depresję, stany lękowe, dał mi paniczny lęk przed zajściem w drugą ciążę. Dał mi leki psychotropowe, silne antydepresanty i odsunięcie się przyjaciół. Dał wycie jak zwierzę pod prysznicem, aby nikt nie słyszał. Dał mi piękną, bezbronną, maleńką kruszynę, po to, by brutalnie, bezpretensjonalnie i natychmiastowo mi ją odebrać. To mi dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie. To mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi "dal" schizofremie ale mi przeszlo i nadal go kocham, a dzieki chorobie mysle ze stalem sie lepszym czlowiekiem ,przynajmniej mam taka nadzieje w ogole dobrze mi sie zyje i raczej nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę macie tak wysokie mniemanie o sobie,że swoje życie przypisujecie istotom wyższym a nie "działaniom" waszych rodziców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im nie chodzi o żadne mniemanie wyższe o sobie tylko o to że wierzą bo zostali tak wychowani od maleńkości. Pomyśl sobie że to w nich siedzi tak głęboko jak w Tobie jezyk ojczysty. Wolą żyć zgodnie z wiarą bo tak im żyje się lepiej. Potrafią sobie dzięki temu wytłyumaczyć wiele rzeczy, żyją jak większość bo nie chcą być inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, urodziłabys sie w Iranie to byś była muzułmanką, urodziłabys sie w Idniach to byś była wyznawczynią Hinduizmu, urodziłabys sie w Tajlandii bylabyś buddystką, ot i cała historyja, tyle jest wart ten wasz Bóg, wszędzie inny i w to co niby wierzysz zależy tylko od tego gdzie sie urodziłaś, a wszędzie jest inaczej pojmowany i są inne zasady, co jedna religia zabrania to druga wychwala. Nic nie warte zasady które wymyślały rządy dla utrzymania w ryzach motłochu, bo lepiej jest im nakłaść do głów ze jest jakis Bóg zeby się bali, zeby jakis kręgosłup moralny mieli, ale to czysta propaganda a nie "prawda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy grzech sprowadza cierpienie im wiekszy tym cierpienie większe ciężkie to sa w dekalogu np wróżbiarstwo w tym przypadku to każe do 4 pokolenia czyli za to ze czytasz horoskopy twoje dzieci będą cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodziłbym sie w chinach byłbym katolikiem urodziłbym sie iranie byłbym katolikiem i tak dalej rocznie 6 milionów muzumanów przechodzi na chrześcijaństwo dane z telewizji al Dżazira co bardzo bolało przebywających w tym studiu a katolicyzm jest w chinach od 7 wieku liczbę szacuje się na 12-14 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno bys nie był katolikiem, wszystko jest kwestią otoczenia i lokalnego prawa, tradycji, zauważ ze kobieta bez burki sobie w kraju islamskim nie pochodzi, chyba ze chce sie ostro narazić, przjedzie do europy i chodzi bez, ma to w d***e, wszystko kwestia "wytresowania" od małego, ma wpajany katolicyzm w polsce i koniec, zadnej dyskusji, w innych krajach inne religie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps zapamnialas ze w polsce sa zielonoświątkowcy protestanci budysci muzułmanie krisznowcy i 90 innych sekt a i jeszcze jest wiara w spageti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehh dokadnie współczuje ci z tym dzieckiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie modlenie sie do figurek i obrazkow uwlacza mojej godnosci, niewazne czy to bozia, allah budda czy jehowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
singielka czasami sie z toba zgadzam. W tym wypadku tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
singielka to co powiedziałaś to pycha matka wszystkich grzechów bóg pysznych stracą lepiej byc złodziejem d***** niż być pysznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pyszna, nie bede kleczala przed obrazkiem namalowanym przez czlowieka, ktory twierdzil, ze namalowal boga, bo bog to twor wymyslony przez czlowieka, zeby miec wladze nad owieczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
singielka znów sie z toba zgodze. zaraz sie zeca katole i zaczna nas wszystkich wyzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bez grzechu bo ja nie uznaje takiego czegos jak grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo w końcu jakaś mądra kobieta na tym forume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×