Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znerwicowana istotka

Co wam pomaga rozładować stres??

Polecane posty

Gość Znerwicowana istotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasarunieczka
szybka jazda na rowerze 45minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibik
Ja tancze tak dlugo az nie mam sily myslec o zlosci,hihi.Polecam bo naprawde pomaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pomaga to ze najpierw zjadam z półkilograma czekoladek (bułąwka albo michałki) a potem siadam za kierownicą mojego samochodu i jade sobie przed siebie.... jak już jestem wyładowana to wracam. Dodam ze to nie jest szaleńcza jazda i jazda na wariata ale mnie wystarczy soiąść i spokojnie gdzieś pojechać....pomaga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem inna
czytam ksiazke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabie drewno az wiory leca. swietny sposob na rozladowanie nadmiaru energii z pozytkiem dla rodziny, bo nikt nie lubi rabac drewna do kominka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu
a co wy rozumiecie pod pojeciem "stres" - jakie sa to odczucia? Pytam powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znerwicowana istotka
A ja sie poprostu podszywam!!!!!!!!! Rozladowuje stres w mig:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pod pojęciem stres znajdują się następujące uczucia i emocje: -niepokój -niepokój bliżej nie sprecyzowany -zdenerwowanie -strach -lęki -posiadam także zapędy depresyjne które najczęściej zajadam -złość -wściekłość i inne takie.....................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria62x
jak bylam młodsza jeszcze kilka lat temu pomagalo mi robienie takich bryloczkow z jakby kabelkow to sie nazywalo chyba filofun jak dobrze pamietam :) Niestety jak jestem starsza to juz nie pomaga wiec biore sobie tabletki bodajze sie nazywaja Nervomix i stres szybko mija nie tak jak za dziecka ale jednak mija !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jukona34
Ja biorę Nervomix, inaczej nie wyrabiam. Te tabletki są ok bo kontrolują napięcie nerwowe, łagodzą stres, wyciszają, są tanie i łatwo dostępne. Mam masę stresów i nie wyrabiałabym bez leków, masakra :( tak to jest jak się ma firmę i trójkę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulina
Mi też nervomix pomaga, jest łatwo dostępny w aptekach bez recepty i co ważne nie uzaleznia :) Szybko łagodzi stres, wycisza, wspiera relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
spiew ptaków , dzialka , grill rock @roll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derfaqok
Ja tabletki biorę już w wyjątkowej sytuacji a tak to staram się relaksować, ciepła kąpiel naprawdę działa cuda. Już w ostateczności w apteczce mam pod ręką zawsze Nerwomix nie uzależnia także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam po rząd negocjacji stres a to żadne tabletki typu nervomix na mnie nie dzialada. A na silniejsze potrzebna jest recepta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkuta
Szczerze to oprócz tabletek to nic nie pomaga :/ nervomix biorę zawsze a tak to staram się jakoś w głowie to rozładować, lecz nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEDZENIE :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hobby oraz aktywność fizyczna. Szczególnie polecam to drugie, ponieważ najlepiej wpływa na rozładowanie stresu, a dodatkowo przynosi inne korzyści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia284
Ja przeważnie zaparzam ziółka i słucham muzyki przechodzi no ale jak już jest tak mega tragicznie to zażywam Nerwomix. Jestem osobą spokojną także trudno jest mnie wyprowadzić z równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia i co pomaga Ci ten Nervomix? Jakoś nie ufam tabletkom na uspokojenie, ale juz ktorys raz o tym leku slysze i moze w koncu sobie kupie, bo stres towarzyszy mi kazdego dnia i ja juz nie daje rady momentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelija
Nervomix możesz spokojnie brać, nie uzależnia, jest bez recepty dostępny, lepszych tabletek na nerwy chyba nie znajdziesz, popytaj o nie w aptece. Bardzo dobrze łagodzą stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alafgt
Ja też Nerwomix biorę, Ogólnie słyszałam że bardzo dużo osób go poleca nawet na forach widzę że go polecają. Ja już bardzo długo go biorę oczywiście w nagłych sytuacjach stresowych bo na byle co to nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×