Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co was drażni albo czego nie lubicie w wyglądzie innych?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie, ale bez wyzwisk. Potraktujcie to jako luźny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otyłość kobiet po porodzie: śmiech, pogarda, obrzydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bez wyzwisk" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to każdy wygląda jak chce i jak czuje się dobrze, ale nie zniose u ludzi tłustych włosów, brudnych paznokci czy innych r, które wskazują na brak higieny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak każdemu, wiele rzeczy mi się nie podoba, ale mi nie przeszkadzają u innych. Wyjątek stanowi brak higieny który czuć np. w całym autobusie albo objawia się tłustymi plamami na ubraniach, nieumytymi włosami, brudem za paznokciami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo chude laski, które uważają, ze są ładne. Worek kości. Dodam, ze jestem raczej szczupłym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem jaki ma sens ta dyskusja. Każdy chyba dobrze wie co uchodzi za defekty urody a co za zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brud, tępota i chamstwo na twarzy, nachalnie kiczowate stroje. Uwazam natomiast,ze nawet najbrzydszy czlowike, ubrany schludnie, kulturslny i z blyskiem ineligencji wyglada ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zewnętrznie olewam aby miał olej w głowie a o tych coraz trudniej ze świecą i na receptę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio był cały temat wyzwisk pod adresem krótkich włosów u kobiet, więc chyba nie bardzo "każdy wie". Może jak ludzie opiszą co im się nie podoba i zobaczą wypowiedzi innych to sami staną się mniej krytyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię otyłych kobiet. Dla mnie to strasznie nieestetyczny widok fuuj :O takie rozlazłe cielsko , kojarzy mi się ze słonicą albo hipopotamem. Nie lubię też dresiarzy i maniurek w białych kozaczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipsterów z brodami :D chłoptasiów w rurkach nie lubię grubych kobiet z krótkimi włosami hmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pusta twarz i puste oczy, nieskalane mysla. To jest cos przerazajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnych wlosow i brazowe oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się nie podobają kompletnie ogoleni faceci, za to hipsterów lubię (może akurat nie w rurkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo przepraszam nie jak kazdemu. Mnie nigdy nic w nikim nie draznilo jesli chodzi o wyglad. I draznic nie bedzie bo to nie moj interes jak kto wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w firmie - sprzedaż foteli masujących .Porażają mnie klienci ,którzy kupują fotel za 10-20 tysięcy a jak się uśmiechną - braki w uzębieniu albo zepsute kły ...Stać takiego na fotel ale by protetykę sobie zrobić już nie ...Na szczęście coraz więcej ludzi dba o zęby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drażnią mnie kobiety, które mają dzieci i uważają,ze mogą wyglądać jakby wyszły właśnie ze śmietnika. Wiadomo mając dzieci nie ma się tyle czasu dla siebie ile wcześniej,ale umycie włosów i ubranie się w czyste i schludne rzeczy to nie jest wielka filozofia, jednak patrząc na kobiety na polskich ulicach zaczynam się zastanawiać czy to takie leniwe baby czy co... Co druga tłuste włosy i kucyk, zero makijażu , wory pod oczami, brzydka cera, brudne znoszone spodnie i do tego bluza od dresu. Jak niektórym nie wstyd to nie wiem. Już niektórzy żebracy na mieście bardziej schludnie wyglądają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo najważniejszy to ten makijaż, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak ma się wory pod oczami i wygląda jakby się nie spało od kilku dni to owszem jest istotny, chyba,że ktoś lubi wyglądać jak zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli faceci którzy tak wyglądają też powinni się malować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat rzadko kiedy widuję faceta, który by tak wyglądał...za to kobiet a zwłaszcza matek to cała masa, a do tego jeszcze te tłuste włosy i dres fuuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bardzo często widuję facetów z tłustymi włosami (jak w ogóle jakieś mają) i zmęczoną, szarą cerą. Tylko jak facet wygląda jak ofiara eboli to nikt się nie czepia, ale kobieta ma wyglądać promiennie o 6 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy powinien o siebie dbać i facet i kobieta, mimo wszystko widuję jednak więcej zaniedbanych kobiet niz mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja odwrotnie, po prostu facetom więcej się wybacza. Jednak to nie kobiety widuję w weekendy w uwalonych farbą spodniach roboczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie drażnią tłuste włosy czy brudne spodnie. Najbardziej drażni mnie tandetna elegancja, buty ze sztucznej skory, torebki ze skaju, tandetna biżuteria, bluzeczki z polyestru, brzydkie kolory i tępy głupi pysk w który chciałoby się napluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie razi,bo co jak co na porządną torebkę można nie mieć kasy,ale na wodę do umycia włosów i szampon to każdy powinien mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wyj****e jak kto sie ubiera. Jasne ze nie wszystko mi sie podoba ale czy to powód by zajmować sobie tym głowę? Ktos chce być wychudzialy to jest. Ktos jest gruby to jest. Ktos ma długie wlosy to ma ktos ma krótkie to ma. Po co w ogóle o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tluste wlosy - nie rozumiem jak mozna nie umyc wlosow kiedy sa tluste, co to za problem pod codziennym prysznicem umyc wlosy :O no chyba, ze ktos sie nie myje :O otyle osoby, ktore tweirdza ze sa grube przez geny, a tak naprawde wp*****laja codziennie tony slodyczy i chipsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cierpię pozowanych postaci co grają i modulują a w istocie to cieniasy jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×