Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co z tą pogodą?!

Polecane posty

Gość gość

Chciałam wyrwać się z dzieckiem i facetem na dwa dni gdzieś w góry ale chcę to zaplanować na ostatni moment, bo znajoma pojechala nad morze i przez tydzień jak tam byli było zimno jak na wiosnę, deszcz, zero słońca, nawet się w morzu nie kąpali.. zerkam co chwilę na pogodę i ciągle pokazują wszędzie deszcze, to już jest nienormalne. Kto to widział, żeby w lipcu w nocy było 10stopni, kiedyś jeździło się pod namioty i była pogoda, od czasu do czasu popadało ale takie coś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogoda cale lato bez lata tak wiec tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest efekt zmian klimatu. Zacznijcie się przyzwyczajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój ja mam teraz urlop w zasadzie już dziś kończę i tak naprawdę tylko dziś mam tak cieplutko ze aż mi gorąco jak myje okna. Byłam 7 dni nad naszym morzem nie wypal konkretny zimno deszcz pochmurno nie orzepraszam jeden wieczór był piekny i zachód słońca. Czy będą jeszcze upały po 30 parę stopni ? Tez juz mam dość rakiet pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zależy mi na upale 30 stopni ale żeby było słońce, można było wystawić nogi i opalić, posiedzieć na dworze, zrobić grilla i zamoczyć stopy w rzece. Eh a jak ciągle pada to z dzieckiem nie ma gdzie iść, bo po co jak ono cały czas w wózku pod folia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie w lipcu są jeszcze najdłuże dni, w sierpniu już krótszy dzień i zimne nocki, ale w tym roku chyba i lipiec nie dopisze. W ogóle w lipcu zawsze było burzowo, ale jednak w miarę ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie dwa dni temu wróciłam z upalnej Chorwacji...3 tygodnie totalnego upału. Dlaczego nie wyjedziecie gdzies dalej , skoro ceny wakacji w Pl są takie jak za granicą? Przynajmniej pogoda pewna i nie musisz rozkminiac, kiedy by tu jechać, aby trafić na słoneczną pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mam możliwośc i czas wyjechać co najwyżej na weekend i wolę polskie góry niż kamieniste plaże Chorwacji. Z resztą byłam już i wolę Polskę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wolisz Polskę, to bierz kurtkę zimową i zapiertalaj w te góry. Tylko nie miaucz, ze 10 stopni w lipcu, i ze nie możesz zanurzyć giry w rzece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wolę Polskę wyobraź sobie, że doceniam to co nasze, a za granicą byłam i mi d**y nie urwało. Poza tym tak samo tam jak i tu może braknąć pogody :) pozdrawiam i polecam maść na ból d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropna pogoda w tym roku. Mąż ponad tydzień temu nalał wodę do basenu i czekamy, żeby się wykąpać, ciekawe czy się doczekamy zanim będziemy musieli zmienić wodę :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maść chyba bardziej się przyda tobie bo to nie ja jęczę że nie ma pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno za tydzień ma być 35 -37 stopni przez kilka dni. Ale za tydzień ja juz wracam do roboty po urlopie wiem mam to w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też chcielibyśmy gdzieś wyjechać niestety nad morze trochę daleko ale mnie przeraża wizja tego że nawet jakbyśmy tam dojechali to przeraża mnie wizja tylu turystów i siedzenie jednych na drugich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nad morzem zimno jak w listopadzie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Kołobrzegu i nie polecam wam przyjazdu tutaj. Zimno i pada. Jak wyjdzie słońca trochę,to pizga chłodny wiatr. Jest masa ludzi,ciągle korki i nie ma gdzie zaparkowax auta w mieście. Nie cierpię swojego miasta w sezonie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie w Gdańsku,wszędzie ludzi pełno.W sezonie mam ochotę wyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się nie zgodzę z tym, że wakacje za granicą kosztują tyle samo co w Polsce. W zeszłym roku na Bułgarię, która jest relatywnie tania wydaliśmy ponad 3000 zł na dwie osoby, dwa lata temu na Pobierowo 2100 zł, z paliwem, noclegami i jedzeniem. Za tyle samo dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi potwierdzać ale też nie lubię Kołobrzegu w sezonie a poza sezonem także wieje że hoho zresztą to miasto więc źle się tam czuję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×