Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co z tym forum mamamistrz?

Polecane posty

Gość gość

bylam na nim przed chwila i nikt tam nie pisze dlaczego? Dziewczyna miala fajny pomysl, troche sie nawet odwazylo tam dziewczyn pisac ale niewiele. Jak forum mialo powstawac to wiecej osob sie deklarowalo. Forum ze nie wygada wiec nie rozumiem dlaczego nikogo tam nie ma. Szkoda bo fajna inicjatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ch/uj bombki strzelił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem inicjatywa była fajna. Ale wszystko zależy od zarejestrowanych. Weszlam, tylko zerknelam - ładne forum, kilka dziewczyn zaczęło pisać. Jeśli zarejestrowane dziewczyny nie zaczną pisać to forum padnie. Pozyjemy zobaczymy. Poważnie myślę o zarejestrowaniu się tam, bo tutaj poziom leci jak nigdy wczesniej. A rejestracja na innym forum, gdzie jest juz milion uzytkowniczek mi nie odpowiada. Przespie się z tym. Jeśli forum faktycznie za miesiąc umrze śmiercią naturalna pozostanie powrót na stare śmieci czyli kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale tak dużo dziewczyn nie deklarowało się, ze będą tam pisać. Na tym wątku o nowym forum ględziło kilka tych samych użytkowniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zalozycielka jaka byla podniecona i zadzierala tu nosa:-) ciekawe dlaczeg teraz tak nie swiergocze gdy forum umiera:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacadobregoforum
Tak czy siak, poziom kafe jest wręcz zastraszajaco niski. Juz pal licho to forum mamamistrz. Jakiekolwiek nowe mnie teraz interesuje. Bo o czym ja mam tu rozmawiać, z ludźmi, którzy wyzywaja siebie od s/u/k i p/o/j/e/b/o/w? Czy ja do gimnazjum weszlam? Trzeba się przekopac przez styos g/owna żeby przeczytać jeden czy dwa sensowne posty. Masakra. A ponoć wszyscy jesteśmy dorośli. I po drugie, anonimowość na kafe przyczynia się do tego bagna. Wolność słowa - jak najbardziej - ale po pierwsze miejmy odwagę się podpisać pod tym słowem, po drugie niech ktoś pilnuje aby ta wolność nie była jedynie bluzganiem. A tak z gościa jedna osoba kilka razy może pisać co jej się chce. Żeby jeszcze było to mądre pisanie. Ale najczesniej to brednie lub bluzgi. Jedna osoba miała pomysł na nowe forum to tez pojechali po niej z gory na dol - czytalam ten temat - czy tak się zachowują normalnie ludzie? Aby zwyzywac kogoś z powodu nowej dobrej w sumie inicjatywy? To forum dla matek, czego te matki uczą swoich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:20 A po co ma tu siedzieć skoro sama napisała ze rezygnuje z kafe? Wy myślicie logicznie? Jeśli z czegoś rezygnuje to nie mam potrzeby wracać do tego. Ja się na forum zarejestrowałam i mi się podoba. Akurat z kafe nie zrezygnował am, ale założycielka tak, jej sprawa. Nosa akurat zadzieracie teraz wy. Ale to wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem pisała, że rezygnuje z kafe ale po krótkim czasie wróciła "reklamować" swoje forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i żeby nie było, bo tak dziwnie się w adwokata bawie, pogadalam trochę z nią na komunikator ze. Normalna dziewczyna, kafe zna od niedawna ale spodziewała się ze jest tu inaczej, dlatego założyła forum. W sumie osobiście nikt jej tu nie urazil, ale wiadomo jaka jest kafe, nie wmowicie mi ze poziom tu jest wysoki. A jako iz ona tu juz nie pisze to nie ma jak się obronić. Polubilam dziewczynę, po co obgadywac, nie znacie jej, nawet bronić tu się nie ma jak. Takie to dziecinne moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo musiała jakoś dac nam znac ze udało jej się odzyskać pierwsze forum. Mialysmy pierwsze, ale przez serwis je zamknięto. Udało się odzyskać to trzeba było dac znać. W międzyczasie powstało drugie forum, bo juz nadzieja na odzyskanie tego pierwszego prawie przepadła. Ale się udało to napisała, tyle. UF, ale zagmatwane:-) :-) wysłała nam nawet maila z usprawiedliwieniem i przeprosinami. Nie jest to osoba bez skaz ale zle nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacadobregoforum
Dobra, znowu kolejna rozmowa zmierza w kierunku - wyzyjmy się na kimś o tak, obrazmy, zmieszajmy z błotem. Pisze juz tu ta osoba? Ja nowej reklamy forum nie widziałam od dawna, teraz ktoś dopiero napisał, ale tez, od razu posty radości, ze się tym dziewczynom nie udało, naprawdę to forum musi kipiec takimi emocjami? Cieszy kogoś porażka innych, naprawdę? Masakra. Gdzieś tu czytalam ze kafe jest dzięki temu zabawna. To jest naprawdę dla kogoś normalnego rozrywką? Ludzie, proszę was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ona tu siedziala nawet jak juz dwa fora zalozyla i pi/erdoli/la jakie to my niewychowane i wugarne....miala juz swoje slodkopierdzace forum ale jednak siedziala dalej w szambokafe.Gdby jej form wypalilo to wlazilaby tu sie szcycic,ze niej taki tlok i tak kulturalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacadobregoforum
Boże, gosciu wyżej , pisz wyraźniej, ciezko Cie przeczytać. Masakra, znowu takie slownictwo, wy inaczej nie potraficie? Wiecie, widzę tu gorsze usterki, niż jakaś tam dziewczyna, co przyszła, popisala i poszła. Akurat jej dwa chyba tematy czytalam i z tego co pamiętam, to przynajmniej nie była wulgarna. Ale ludzie, kij z tym forum i ta jedna osoba, ogólnie, jaki tu jest poziom??? Jak dla niektórych konstruktywna krytyka = forum jest slodkopierdzace. Masakra, naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukajacadobregoforum= zalozycielka mamamistrz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukająca po co w takim razie tu siedzisz, skoro kafe to takie szambo? każdy wie, jak tu jest, jak Ci nie pasuje, to szukaj dalej a nie krytykujesz, a mimo to nadal tu jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:35 W sumie nie wiem za bardzo o co chodzi, ale nie licz innych swoja miara. I w sumie tak, tu jest wulgarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacadobregoforum
.... Padlam trupem. Wy tu naprawdę jesteście nienormalne. Masakra.masakra.masakra. 21:42 Masz w sumie racje. Tragilam tu na poczatku wakacji, jakoś tak wyszło. Na poczatku czytalam, nawet się czasem posmialam. Potem juz jakoś mi wesoło nie było jak przeczytałam posta, gdzie jedna z usterek życzyła drugiej aby miała chore dzieci. Tu naprawdę tak jest - chamstwo, wulgaryzmy, przypisywanie komuś ze jest kimś innym jak ma odmienne zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 20:35.Nie wiecie co mi chodzi?Juz tlumacze.Gdy zakladala forum chodzila tu dumna jak paw,a gdy forum upada to nasza pani admnistratorka siedzi cicho jak mysz pod miotla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze gotowy, jak masz nas tam obrażać to sobie daruj. Bo to dość prymitywne :( co ci szkodzi ze sobie tam ktoś forum założył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tak was czytam, matko jedyna, to tylko internet,to ze wy nim tylko zyjecie nie znaczy ze inni tez, po co ma tu wchodzic , tysiące osób tu pisało jeden dwa tematy i se szło , rany, nudny ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacadobregoforum
21:48 Wiesz, ja jestem niekonsekwentna i mimo ze mi się tu nie podoba wiedzę tu taka moja mała hipokryzją:-) :-) nie każdy jest taki jak ja. Może po prostu nie ma potrzeby tu wchodzić. No chyba jej nie zmusisz. Zresztą , tak szczerze, administrator to tylko forum zakłada a juz od ludzi zależy żywotność, nie od założyciela - jedno forum zakladalam w życiu i wiem, ze to nie taka prosta sprawa:-) moje pozylo tylko z pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes nudna skoro w nim piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacadobregoforum
Ale kto, ja? Ja tam jeszcze się nie zarejestrowałam, ogladalam je dziś, w sumie nie wiem, potem mam tysiąc kont wszędzie, ech te dylematy. Ale prawda taka ze na kafe poziom az przybija do ziemi, no chyba nie zaprzeczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spi/erd/alaj szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze idz na gazete tam chyba nie ma takiego chamstwa. Co do forum to ja nie znosze tych wszyskich co sie logowac trzeba:O Nie dlatego, ze chce byc chamska czy poprzeklinac, ale nie usmiecha mi sie podawanie maila, a specjalnie zakladac by sie zalogowac tez nie mam zamiaru. Dla mnie to jakies glupie procedury, wole byc anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze gotowy, juz się jedna osoba tak zarejestrowała żeby po nas pojechać. Może dlatego napisalam. Popisala,poszła, w sumie to było głupie ze strony tej osoby :/ tylko trzeba było sprzatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie potem tysiace kont wszedzie jakies maila ciagle przychodzace, hasla, loginy:O Kafe dlatego jest takie fajne ze wchodzisz tu kiedy chcesz i nikt ci d**y potem na mailu nie zawraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukajacadobregoforum :D paradna jestes! Na mamamistrz nie zarejestrowalas sie ale przejrzalas i wiesz, ze forum jest wspaniale, wysmienite i kazda madra baba zrezygnuje z kafe na rzecz mamamistrz :D I zamiast zarejestrowac sie na owym wspanialym forum i starac sie je rozruszac, ty siedzisz tutaj, na tej dennej kafe.....zachwalajac i reklamujac ciche, niepozorne, malutkie forum :D Hahahahahaa, jaaaasne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×