Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co mam zrobić

Co zrobić aby mieć mocne paznokcie?

Polecane posty

Gość nie wiem co mam zrobić

Mam je bardzo słabe,nie moge ich zapuścić, ponieważ ciągle sie łamią:-( Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już miałam całkiem długie i się połamały, kiedy lakier zaczął odpryskiwać i właśnie w tych miejscach poszły. Muszę mieć ciągle pomalowane, bo inaczej... Używam odżywki Sensique czy Inglot, nie pamiętam, w każdym razie nie najgorsza jest, i do tego łykam Silikę, co prawda na cerę, ale z łamliwymi paznokciami też świetnie sobie radzi. :) Troszkę już jest lepiej, mocniejsze są, rosną szybciej, ale i tak muszę je ciągle malować i chyba zaraz właśnie to zrobię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozkowa
kobietki! polecam produkty firmy Sally Hansen! swietna (dla mnie najlepsza) odzywka jest w srebrnej buteleczce... wszystkie z reszta sa rewelacyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam taki sam problem... Przez poltora roku paznokcje rozdwajaly mi sie od tipsow... (juz nigdy nie zrobie cholerstwa)... Probowalam wszystkiego: skrzyp polny, skrzypowitai, odzywki, olejek rycynowy i nic... Az w koncu przyjaciolka poradzila mi tabletki o nazwie \"Venisea\" i one zdzialaly cuda... Juz po miesiacu zazywania (tylko jedna dziennie) paznokcje staly sie mocniejsze i przestaly sie rozdwajac, dodam ze tabletki sa tanie jak na swoje dzialania bo tylko 6 zl :) pozdrowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co mam zrobić
Ja nie maluje,bo nie mam czego :-( Co do Sally Hansen to używałam tej złotej le wydaje mi sie że za bardzo wysusza paznokcie i szybko sie odpryskuje,co brzydko wygląda. Jescze jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, że są fantastycznie, tylko szkoda, że takie drogie, choć myślę, że i tak warto wydać te 40-50 zł raz na jakiś czas. Muszę spróbować, jak się znajdzie trochę zbędnego grosza, kiedyś miałam lakier SH i byłam zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swego czasu nosiłam cały czas tipsy... I sobie strasznie zniszczyłam płytkę paznokcia, tak że stała się ona strasznie cieniutka ;/ I ekspedientka w kosmetycznym poleciła mi odżywkę z serii Joko (ok 7zł) naprawdę rewelacja!!! najlepsza jest taka beżowa tam jest napisane że wygładza płytke paznokcia, ale oprócz tego doskonale je wzmacnia. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co mam zrobić
A z czego są te tabletki? Z jakiegoś skrzypu,drożdzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekstrakt ze skrzypu, prosa, cynk, wit E, ekstrakt z korzenia pokrzywy i inne, nie chce mi sie pisac.. ale na prawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co mam zrobić
Dzięki,jutro skocze do apteki i kupie. Tyle że nie jestem systematyczna,kiedyś bralam skrzypowite i po tygodniu juz mi się nie chciało:-) Musze coś zrobić bo moje paznokcie to tragedia!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co mam zrobić
he he... wzmocnić to wiem ale w jaki sposob? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She 2000
A ja polecam Merc Special .. wiem ze sa moze drogie ale na moje paznokcie i wlosy dzialaja cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno świetna jest
odżywka z Avonu Strong Results,a właściwie jest to olejek.On się wchłania i nie zostawia warstwy na paznokciach więc nie ma problemu z odpryskiwaniem.Zobaczcie sobie recenzje na KWC -ma same pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsam do paznokci herba
studio sobie kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisvel
Ja biorę Belissę na mocne włosy, skórę i paznokcie:) naprawdę dobre, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna majka
Ja polecam Humavit- skrzyp i pokrzywa, dziala na paznokcie i cere, oraz moczenie paznokci w podgrzanej oliwie, badz w zwyklym oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kup sobie alkier na szwajcarskiej recepturze Eveline na rozdwajajace sie i lamiace paznokcie jest kilka rodzaji ja osobiscie uzywam z diamentem nie lamia sie sa lsniace i ladnie zadbanie wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaŻelka
a próbowałyśćie nowej eveline 8w1? SZOK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczmy!
Dorka i dobrze zrobiłaś, tani jest jak barszcz a wszystkie te specyfiki mają bardzo podobny skład. Te z wyższą ceną odbijają sobie po prostu koszty intensywnego marketingu albo chcą sie pozycjonować jako segment premium (a w świadomości szarego obywatela dobre=drogie, wiec na tym jadą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta majkusiak
Przede wszystkim nie stosować szajsu - to największa głupota, przez którą paznokcie doprowadzamy do dramatu. Kolejna kwestia to systematyczność. Jeśli stosujesz odżywkę systematycznie przez kilka miesięcy to utrzymasz twarde paznokcie, taki przynajmniej ja mam efekt u siebie z odżywką new nails. Tylko w przyszłości nie olewaj swoich paznokci - dbaj o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinaak
Na włosy i paznokcie łykam suplement, a dodatkowo stosuję żel Opti Cure Biovax, który poprawił kondycję moich paznokci i przestały się łamać i rozdwajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celinaak, WON z tym SPAMEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnka 12456789
Ciepły olej rycynowy, cytryna i odżywka z witaminą e i wapniem... mialam strasznie kruche i krótkie paznokcie przez pracę, teraz są twarde i mocniejsze, nie łamią się i jestem bardzo szczęśliwa z posiadania dłuższych paznokci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×