Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ospała

co zrobic, gdy Twój facet/narzeczony/mąż nie dba o zęby?

Polecane posty

Gość ospała

jak w temacie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci
to ciężki temat ;) Moja przyjaciółka poznała super faceta, charakter boski, wygląd też niczego sobie, tylko ten brak higieny (paszczy) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ospała
hmmm, nie chodzi o to, że ma nieprzyjemny zapach bo tak nie jest. Tylko ząbki są.. że sie tak wyrażę "do naprawy". Ale sie boi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****************
popracuj nad nim,zpisz do dentysty za znieczuleniem nie boli,a jak raz pójdzie i nie bedzie bolało to i nastepnym razem sie wybierze:) bez gadanie i narzekania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****************
bo ogólnie faceci tak maja,sie boja... ale znieczulenie duzo pomaga. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ospała
:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miareczka22
Kwestia wychowania;) Mój sam biega , jak tylko widzi plamkę na ząbku;) Zostało mu to po noszeniu aparatu. Ma łądne , równe i białe ząbki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miareczka22
A co zrobić? Wytłumaczyć, że przy znieczuleniu nie boli. Iść z Nim na wizytę i zapowiedzieć ,że jak wrócimy to będzie więce😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuchacz pomarańczy
Ja nie mam zębów i kobiety mnie nie chcą,dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
mialam do czynienia z takim facetem...palil, pil litry kawy i mial zolte zeby...blleeee....bylam z nim jakis czas, mowilam sobie ze wyglad nei jest najwazniejszy i taki tam...no ale kiedy go poznalam ze mi sie odechcialo, bo : kiedy przychodzil do mnie i zdejmowal buty i mial cuchnce skarpety, zawsze kieey spaliusmy razem i sie do niego przytulalam budzilam sie w mokrej pizamie, tak sie pocul, fuj, mial "hube" na pietach :D , nie obcinal za czesto paznokci u stop, mial pryszcze na tylku....jesuuu jak ja to zobaczylam to zwialam gdzie pieprz rosnie, po prostu tak mnie to obrzydzilo, a teraz jestm z facetem po pierwsze baardzo przystojnym, po drugie ma sliczne biale zabki i bardzo dba o higienie!! a do tego ma cudny charakter! i widze roznice....matko jak sobie przypomne tego bylego to mi sie troche slabo robi, az mi wstyd jak tak czytam co napisalam, ale to wszystko niestety prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
przeczytalam to co napisalam i az sie oplulam kawa ze smiechu, ale to jest niestety prawda!! matko i ja bylam z kims takim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
to prawda :D...ale gdybym miala o tym opowiedziec np. mojemu narzeczonemu to bym sie spalila ze wstydu...i za bylego i za sama siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ospała
haha, dobre, dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadeit
moj tez nie dba od papierosow i kawy ma plamy na zebach,nie znamy sie na tyle dobrze zebym mogla mu zwrocic na to uwage.......dobija mnie to troche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDotka krrrrr
Wal prosto z mostu, że ma pójść do dentysty bo to jest obrzydliwe dla Ciebie i że wstydzisz się za niego. Do facetów nie dociera kurtuazja uwierz mi, w tym przypadku nie czekaj az sie domyśli bo się nie doczekasz. Moja miłość ulotniłaby się szybko gdybym na co dzień miała z takim brudasem się pocałować, natrafiając językiem na ubytki lub nadłamania uzębienia to jak włożyć język do maszynki do mielenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×