Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co zrobić w tej sytuacji (chodzi o wyjazd chłopaka za granicę)

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Mam 17 lat,mój były chłopak 21 rozstaliśmy się w dniu naszej pierwszej rocznicy związku, a powodem był jego wyjazd do Anglii 3 sierpnia do pracy( jego siostra załatwiła mu). Strasznie mi jest przykro z tego powodu, nie ukrywam jestem załamana. Postanowiłam wczoraj przez telefon pogadać z nim o tej sytuacji( powiedziałam mu,że nie chce przekreślać tego roku),że zależy mi na nim. On również twierdzi,że mnie kocha i proponuje mi związek na odległość. Powiedziałam mu,że to głupota, że pewnie nie wypali. Zaproponowałam mu,żeby wyjechał na np. 2-3 miesiące i gdy już się trochę dorobi, to żeby wrócił i poczekał w Polsce,aż ja się wykształcę,a potem byśmy razem pojechali. On na to,że jeśli już powiedział siostrze,że jedzie, to nie chce wyjść u niej na niezdecydowanego człowieka i później jakby chciał pojechać ponownie, to go pewnie nie przyjmie. Spytałam się,więc go co jest ważniejsze dla niego: ja czy zdanie jego siostry, a on to i to jest ważne. Zrobiło mi się bardzo przykro nie ukrywam. Teraz moje pytanie jest następujące, co myślicie o tej sytuacji? Czy może ja zbytnio wywieram na niego presję? Proszę poradźcie coś,bo mam okropny mętlik w głowie i nie radzę sobie już z tym, to mnie przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×