Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa...

co zrobic z kapustą kiszoną po otwarciu?

Polecane posty

Gość aa...

tzn zostalo mi jej połowa i jak ja przechowywac w lodowce by sie nie zepsula? do jakiego pojemnika i czy zalac wda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araaraara
yyyyy kapusta sie szybko nie psuje, po prostu w lodowce ja trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa...
pytam bo wasnie trzymalam ja dlugo w lodowce i jest na niej cos bialego i srednio pachnie czy to juz sie nie nadaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda gospocha
Ugotuj ją do miękkości,ostudź i włóż w pojemnik i do zamrażarki.Będziesz gotować bigos czy łazanki,będzie jak znalazł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ponarzekam se
ja swoja (po otwarciu) trzymałam chyba ze 3 miesiace w lodówce i nic się jej nie stało...zjadłam i żyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ponarzekam se
ale jak jest na niej cos białego to moze lepiej nie ryzykuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringi, figi, czu bokserki??
zbierz z góry kapustę z nalotem i mozesz zjeśc spokojnie, chyba ze nie będzi eodpowiadal Ci smak. wiem ze to okropne, ale tak sie robi. jak sie na wsi kisi w wielkich beczkach to normalne jest ze sie robi ten nalot. u producentów tez tak jest. istotne jest czym się tą kamustę wyciaga z pojemnika. jeżeli wyciąga sie ja palcami to sie nalot zrobi, jezeli widelcem to est niejsze prawdopodobieństwo, aczkolwiem nie jest to wykluczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zjadam cala po otwarciu, u mnie nigdy kapusta nie stoi dlugo, kazdy w domu ja uwielbia. najczesciej kupuje ja ze sprawdzonego zrodla np. www.slonecznepole.com.pl :) i wtedy zajadamy cala rodzina do obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×