Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LokomalokoFu

Co zrobić z opuchnięciami i zmarszczkami wokół oczu

Polecane posty

Gość LokomalokoFu

przekroczona 40-tka - masakra. Liczne zmarszczki i opuchnięcia w okolicy oczu to moja zmora. Co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg u chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maseczka ze świeżego ogórka :) Dobry krem pod oczy np. Estee Lauder - advanced night Repair Drogi ale ekonomiczny i działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj zabiegu o nazwie "lifting oczu bez z skalpela" z okularami masującymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgsjlpaoainas
Idź pod nóż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EyeSenshialuron
Sprawdź zdjęcia przed i po takim zabiegu jak Eye-Sens z kwasem hialuronowym nowej generacji. Przecudo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam coś takiego: www.beautypremium.pl/lifting-oczu/ tylko, że w innym salonie i byłam bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaaa77
to już chyba chirurg, albo przynajmniej jakieś drobne zabiegi, botoks itd. W klinice MML , wiem że robią korekty powiek itd, mają też botoks (sama rozważam), zawsze możesz pójść na konsultację i zobaczysz jakie masz opcje do wyboru. Ja już w kremy nie wierzę, może jak byłam młodsza to by podziałały, teraz to już chyba pozostają zabiegi (mam 37 lat) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulita
Ja polecam pić więcej wody. Do tego krem pod oczy ze strony bee yes. Uwielbiam ten krem, ale nie zapominam również o uzupełnianiu płynów - woda, zielona herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Kolagen 100% firmy BingoSpa. Nie dość, że specyfik ten wygładza zmarszczki, to dodatkowo zmniejsza worki pod oczami i przebarwienia skóry, likwiduje skutki oparzeń i blizn oraz uelastycznia naskórek. Na stronie bellemonde.pl dostaniesz na niego spory rabat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu zdecydowałabym się na zabieg. To już nie jest tak drastyczne jak dawniej, dobra klinika wykona wszystko tak, ze po krotkim czasie od zabiegu nie będziesz miala zadnych śladów jakichkolwiek działań, a odmlodzisz się o co najmniej kilka lat, chyba na tym Ci zalezy. Tutaj maja duuuuzy wybor, znajdziesz cos na pewno http://centrumpodplatanem.pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź nerki i serce, bo od niewydolności sa takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to chodzę do dobrego dermatologa www.dermalergtrop.com który wykonuje tzw. Niechirurgiczny lifting twarzy i faktycznie skóra wygląda na naciagnietą i jest w lepszej kondycji. Warto może najpierw z takich zabiegów skorzystac za nim się Pojdzie pod skalpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nic nie pomaga na worki i opuchliznę pod oczami, to proponuję Instantly Ageless. Nowy krem firmy Jeunesse Global, który ma za zadanie likwidację tego problemu. Kosmetyk zaczyna działać po ok. dwóch minutach od nałożenia i efekt utrzymuje się ok. 6- 8 godzin. Od połowy kwietnia jest już do kupienia w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Polecam nieoperacyjny lifting powiek w MTT Estetica w Krakowie. Byłam już na tym zabiegu dwa razy w odstępie 9 tygodni i super efekt. Do tej pory jedna powieka mocno mi opadała i wyglądało to niezbyt estetycznie, a przynajmniej mnie drażniło. Sam zabieg nie jest ani bolesny, ani bardzo nieprzyjemny. Wykonywano mi go w znieczuleniu. Polecam ten gabinet i przemiłą Panią, która wykonywała zabieg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

ja również szukam dobrej kliniki i dobrego lekarza który dobrze robi liftingi twarzy dziekuje za wiadoosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×