Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość3333339

co zrobić z tym psem?

Polecane posty

Gość gość3333339

U mojego sąsiada, ojca mojego znajomego jest pies, nie jest trzymany na łańcuchu, biega sobie po podwórku ale jest zaniedbany. Ma straszny łupież, bardzo się drapie, właściciel twierdzi że to po ostatniej kąpieli rok temu. Ten pies je chappi i karmę w jelicie, nic więcej. Ostatni powiedziałam że mogę wziąć psa i go wykąpać, nawet już kupiłam dla niego specjalny szampon przeciwłupieżowy i nawilżający spray do skóry ale ten facet nie chce w ogóle o tym słyszeć ani nie chce mi go dać żeby to sama zrobiła. Twierdzi że on ma jak w raju i że inni gorzej traktują psy a ten jego nie ma tak źle i że nic więcej nie trzeba robić. Wiem że ani nie bije tego psa ani nie głodzi, nawet nie jest wiązany ale chciałabym go wykąpać, tylko nie wiem jak to zrobić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3333339
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie twój koń, nie twój wóz, nie będzie ci du..y wiózł" - stare ale cały czas dobre przysłowie. Kup sobie psa i możesz go kąpać do woli, a do cudzego się nie wtrącaj bo ktoś ci powie coś niemiłego jak będziesz drążyć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej babci jest pies, ktory tez ma lupiez i ciagle sie drapie. Poza tym jest zdrowym, wesolym psem, ale mimo wszytsko mysle czy by nie jechac z nia do weterynarza. Co do szamponu przeciwlupieozwego... pewnie wlasciciel i tak nie zgodzi sie na kapiel, ale jesli juz to mam nadzieje, ze kupilas jakis dla psow? Nie wolno stosowac kosmetykow przeznaczonych dla ludzi u zwierzat, bo niszcza niesamowicie skore. Wysuszaja ja i mimo, ze szampon jest przeciwlupiezowy to moze tylko pogorszyc stan psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest twój pies wieć sie k***a nie wtracaj. D**e sobie umyj tym szamponem albo kup wlasnego psa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chamy. A jakby ten pies zdychal w meczarniach (nie mowie, ze tak jest) to wtedy tez powinna zachowywac sie biernie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda, można u psa użyć szamponu dla ludzi nizoral, on pomaga na łupież u psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co się wpirdalasz w nie swojego psa????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3333339
No po prostu chce pomóc temu psu bo czasami tam do nich przychodzę i widze że się męczy. A ten facet to taki prosty człowiek, on w ogóle nie zwraca na niego uwagi, ten mężczyzna nie jest agresywny więc nic złego mi nie powie. Chce go przekonać żeby wykąpać tego psa, co w tym złego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj z nim jeszcze. To chyba jedyne wyjscie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3333339
No mogę go jeszcze podkraść. Ten pies często przechodzi przez bramkę i podchodzi do mojego domu a ten facet nie ma o tym pojęcia. Myślałam żeby tego psa wziąć wykąpać, wysuszyć i puścić do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, to sprobuj :D A pies godny zaufania? Zeby nie skonczylo sie szyciem ran. I dobierz dobrze do psa te kosmetyki zeby mu bardziej nie zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chamy. A jakby ten pies zdychal w meczarniach (nie mowie, ze tak jest) to wtedy tez powinna zachowywac sie biernnie ale on NIE ZDYCHA tylko ma pchły!! Nie jej pies niech sie nie wp*****la!. niektórzy w ogole psów nie kapia i te psy zyja. Jak juz bardzo chcesz [pomóc to kup w zoologicznym krople na pchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3333339
on nie ma pcheł, sprawdzałam. Ma jakieś zapalenie skóry bo bardzo się drapie i ma potworny łupież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3333339
Kupiłam mu szampon u weterynarza i spray też u weterynarza. A pies mnie lubi bardziej niż właściciela :) poza tym to bardzo przyjazny kundelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czemu jej zabraniacie pomagac? :D Nie rozumiem. Jak was temat tak irytuje to podobnie jak radzicie autorce kupic swojego psa, wy zalozcie wlasny watek i tez sie nie wpierdzielajcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co chcesz kąpać nie swojego psa? To chore, daj ludziom spokój !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyko ze ja mam swojego psa i w zyiu do głowy by mi nie przyszlo zajmowac sie czyims jak ktos tego sobie nie zyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3333339
To nie tak że on sobie nie zyczy. On po prostu nie chce żebym sobie robiła kłopot i zajmowała się jego psem bo twierdzi że ten pies wcale nie ma tak źle. Według mnie pies się męczy bo strasznie się drapie już od kilki miesięcy, poza tym ma okropny łupież. Ja nie mogę miec psa bo pracuje i większośc czasu spędzam poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clc
Brawo za Twją postawę ! Powiedz facetowi, ze nie możesz patrzeć, jak psina się drapie i będzie dla Ciebie wielką przyjemnością zrobienia SPA dla psiaczka, szczególnie teraz w te upały,tym bardziej, że sama nie mozesz mieć psa. Weź gościa trochę pod włos...z cyklu: wie Pan, musi Pan zrozumieć my kobiety tak mamy ;) a w ostateczności zrób, jak pisałaś, wykradnij psinę na chwilę i wykąp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3333339
Clc próbuję jeszcze tej metody :) Jeśli nie poskutkuje to po prostu, jak kundelek do mnie przyjdzie, wykąpie go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3333339
Donoszę że pies wykąpany i szczęśliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×