Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ała ała aaau

co zrobić z wielkim bolacym pryszczem na brodzie ktorego nie da sie wycisnac

Polecane posty

Gość ała ała aaau

musi zniknac do soboty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ała ała aaau
jest duzy ogromny i pod skora, bez szans na wycisniecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam ostatnio takie plasterki na wypryski. Nakładam na noc. Może pryszcz nie znika całkowicie,ale jest mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ała ała aaau
a bez apteki? moze jakis domowy sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djbcisdbc
pasta do zębów olejek lawendowy olejek z drzewka herbacianego woda utleniona maść cynkowa maść nagietkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z domowych to nie znam. Dermatolog przepisała mi KLINDACIN T żel. Może spróbuj. Tylko nie pamiętam ile kosztuje. Chyba ok 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ała ała aaau
paste mam, wode utleniona mam. masc cynkowa chyba tez i nagietkowa nawet sie znajdzie, ocet w kuchni tez wiec co bedzie najlepsze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli tradzik to
to wszystko, co tu dotad pisali inni - moze pomoc, ale na zwykle. jesli to faktycznie ten straszny bolacy pryszcz, co boli, zanim jeszcze sie zrobi, to jak dla mnie byla tylko jedna masc, ktora przyspieszala gojecie, bo inaczej to nawet miesciac sobie taka gula byla. masc ichtiolowa- cholernie smierdzaca, ale najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfdbgfdgb
Ostatnio miałam ten sam problem, nic nie pomogło a miałam 2 dni na pozbycie się go. Oczywiście na rozmowę kwalifikacyjną poszłam z pryszczem gigantem. Innym razem jak mi wyskoczył podobny to na szczęście nigdzie się nie spieszyłam więc olałam sprawę i zauważyłam, że jak go nie ruszałam to zniknął szybciej niż jak wcześniej cudowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ała ała aaau
mam masc ichtiolowa, smierdzi benzyną i jest brazowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli tradzik to
benzyna to pięknie pachnie w porównaniu do tej maści. ja myślałam, że zwymiotuję, jak pierwszy raz sie posmarowalam i pozniej za kazdym razem odruch wymiotny przez pierwsze sekundy. jednak prawda jest taka, ze na te bolace podskorne gule domowe sposoby nie pomoga, bo nie da sie wysuszyc czegos, co jeszcze jest w srodku. paska do zebow i inne tego typu to na zwykle pryszcze polecam, nie te, jesli dobrze kwalifikuje Twoja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez uważam, że z tych wymienionych maść ichtiolowa bedzie najlepsza.. fakt smierdzi benzyną albo i gorzej i wyglada jak gówno.. :-0 chociaz ja juz mam ponad 2 mies takiego pryszcza i nie chce mi zniknąć :( co prawda juz jest niewielki (właśnie po tej maści), ale skóra nad nim jest zaczerwieniona i nadal jest widoczny :( i nie wiem, co teraz zrobic mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ała ała aaau
no wlasnie ten rodzaj jest najgorszy strasznie dlugo schodzi ich pozbycie sie :( do tego bolą, posmaruje mascią moze choc troche bedzie lepiej do soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli tradzik to
u mnie one robia sie najczesciej miedzy oczami i na brodzie, przy tym drugim to jeszcze zcasem golf mozna zalozyc, gdy zimno, ale miedzy oczami chodzic z taka ogromna gula przez np. miesiac :o koszmar :o ja zawsze używam dwóch maści: cynkowej i ichtiolowej, pierwszej na zwykłe krostki trądziowe, drugiej na te bolące. taniutkie, a lepsze niż te mega drogie reklamowane preparaty, co rzdako cos pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkowiedząca.,
glinka zielona Kupić w aptece (lub allegro)sproszkowana glinke zieloną zmieszać z wodą do uzyskania gęstej konsystencji pasty nałożyć na oczyszczoną skóre i położyć sie spać w razie konieczności czynność powtórzyć w dzień jeśli na pryszczu jest już biała końcówka wsadzasz zdezynfekowaną cienką igłę glęboko aż do rdzenia i wyciskasz szkodnika,następnieżeby szybko się zagoiło również smarujesz ta glinką. Nie kupuj glinki w pascie kup w proszku tylko taka pomoże. http://allegro.pl/argiletz-glinka-zielona-sypka-10-g-gratisy-i1831139040.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ała ała aaau
a mi albo na brodzie albo na policzkach tam bliżej uszów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli tradzik to
blisko uszu to mozna wlosami zaslonic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkowiedząca.,
Ja w czasach trądzikowych na tydzień przed każdym wielkim wyjsciem robiłam tą maskę niezależnie od tego czy była potrzeba czy nie,chodziło o to żeby pryszcz mnie nie zaskoczył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fx2fx
Czyli to był pryszcz, a nie cycek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryfka
A ja razem z siorą to miałyśmy tak, że mi wszystkie pryszcze wyskakiwały na brodzie a jej na czole. Ona miała jeszcze fajnie bo sobie zrobiła grzywkę i jak zatuszowała syfa to nawet nie było go widać. Niestety u mnie to nawet te zatuszowane były widoczne a już zwłaszcza jak było gorąco bo już po paru minutach znowu go było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarastraiszend
po umyciu twarzy przetrzyj wacikiem nasącząnym mlekiem i poczekaj aż skóra wchłonie to, jeśli poczujesz że twarz jest wyraznie ściągnięta to wklep krem i już. Nie wyciskaj broń boże bo tylko pogorszysz sprawe i będziesz musiała się męczyć z blizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fx2fx
:D Strach pomyśleć co będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja je wyciskam :P Zaciskam zęby i z całej siły... Potem są jakby siniaki wokół, ale je można korektorem zakryć, nie to co pryszcza. Boli jak cholera i nieprzyjemny zabieg :o ale wolę to niż paradowanie z tym czymś na twarzy,... W chwilach rozpaczy brałam igłę od strzykawki, dezynfekowałam, i nią majstrowałam... Jak wycisnęłam to punktowym kremem z garniera czysta skora i w 2 dni znikalo. Teraz Bogu dzięki mi już dawno żaden nie wyskoczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokochać, nadać imię, narysować cienkopisem oczka i uśmieszek, od razu będzie milej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceaval
Posmaruj na noc duuużą ilością maści Benzacne (są jej dwie wersje: 5 i 10%). Do kupienia w każdej aptece. Koszt ok 10zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipppppaaaa
Oj, znam ja ten bol ;) Tego pryszcza sie nie da wycisnac, bo on sie jeszcze pod skora buduje. Ale boli cholernie. Autorko, na noc wez mala chusteczke i zalej ja wrzaca woda (przegotowana). Wyjmij i przyloz na pryszcza na pare minut. Posmaruj czyms co masz na razie pod reka, czyli pasta do zebow albo pasta cynkowa. Jutro idz do apteki i popros o saszetke Tribioticu. To antybiotyk, taka biala wazelinka. Dziala przeciwbolowo na krosty. Juz po pierwszym dniu powinien cie mniej bolec. Polecam Tribiotic, bo tylko on mnie ratuje jak mi taki pryszcz wyjdzie. Saszetka kosztuje chyba 2 zl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glinkagliniana0
Masc ichtiolowa faktycznie swietnie oczyszcza tzn wydusza ekspresowo rope z syfa a potem jak sie wycisnie to juz nie nawraca ale mi rowniez pomaga aspiryna musujaca . Krusze ja na proszek nadladam na wacik i zalewam kropelka wody . Jak buzuje przykladam do tego miejsca na ok 5 min . Kiedys jak mi bardzo zalezalo zeby usunac pryszcza to tarlam go calym nasaczonym kawalkiem aspiryny az do krwi . Mozna powiedziec ze zdarlam go calego mialam wielki krater ale nalozylam pozniej grubo tribiotiku na noc i rano miejsce bylo zasklepione i powstal ladny strupek . Zaslonilam korektorem i podkladem nic nie bylo widac :D ale nie wiem czy moge polecic taki sposob bo bardzo hardkorowy .. nie kazdy to wytrzyma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia52
To dość dziwne ale moja babcia jest w tym prawdziwą specjalistą i po 3 dniach moja twarz wygladała cudownie jest to sposób z kaktusem o przezroczystym mleku i nakładaj go na noc a juz na drugi dzień będziesz wyglądała olśniewająco pozdrawiam... P.S powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocnadłońńńńń
Czosnek jedz i smaruj ale nie przesadzaj bo podrażnisz skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g4
W naszej Agencji interaktywnej w Lublinie zależy nam na sukcesie każdego partnera, dlatego chcemy pracować dla Ciebie i z Tobą – nikt inny nie zna swoich klientów lepiej. https://reklama-lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×