Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobic zeby kurtka skorzana barania ,,byla bardziej blyszczaca miekka?

Polecane posty

Gość gość
To zależy. Z tego co ja wiem ( a nie wiem wszystkiego i przyznaję się że nie wiem) to jeśli chodzi Ci o kożuszek (czyli taką chropowatą skórkę na zewnątrz, coś jak zamsz) to najlepiej jest ją oddać do kuśnierza żeby oczyścił miałkimi wiórkami. Nigdy nie spotkałam się z gładką owczą skórą. Wiem że do gładkich skór można kupić specjalny preparat ale...taniej jest skorzystać z przetworów do samochodowych skór siedzeniowych, lub do kanap a najtaniej....lekko wilgotną szmatką szmatką "pomazaną" mydłem dla suchej cery, a pźóniej przetrzeć suchą szmatką żeby nie było smug. Możesz użyć kremu NIVEA (posmarować dokładnie całą kurtkę, po czym wypolerować czystą szmatkę z tetry) Ja używam kremu NIVEA do butów i kurtek ze skóry a od czasu do czasu produkt do siedzeń samochodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ten krem nivea nie porobi mi bialych zaciekow na skorze ? Mam kurtke skorzana ramoneske MANGO ,bez korzuszka ,ale jest taka jakby matowa zbyt a kupIlam ja iesiac temu.. zapalcilam 500 zl.. hm niee chce tez jej zniszczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliwka dla dziec****elegnuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem NIVEA jest dobry. Naprawdę. Wypróbuj troszeczkę na mankiecie i zostaw przez noc. Rano weź suchą,miękką szmatkę (najlepiej z frotte lub tetrową) i "wyglancuj". Zobaczysz czy to da pożądany efekt. Ja próbowałam oliwki ale ....kurde, była za tłusta! Wycierałam ją później i wyciarałam, aż mi ręce chciały odpaść. Gdzie się nie oparłam rękawami.... to pozostawały plamy! Nie wspominając o innych ubraniach "sąsiadujących" poprzeu styk z ową "naoliwioną"kurtką. CHYBA że koleżanka od pomysłu z oliwką poda nazwę oliwki której ONA używała? być może ja użyłam nie ten gatunek? Sama jestem ciekawa . Uważam że oliwka jest super ale tylko do obuwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale teraz firma DOVE ma w swojej ofercie oliwke ,posmarujesz szybko wnnika i nie jest tlusta ALBO oliwka firmy BABYDREAM sensitive z rossmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy krem ,albo oliwka sprawi ze skora skora stanie sie bardziej blyszczaca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysmratuj skórką od banana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj górali spod wysokich tater. wszyściutko wiedzom najlepiej. nawet to jaka będzie jutro pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy glupoty wypisujecie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co wy plececie. Są specjalne środki do pielęgnacji skór. Ja raz w roku moją kurtkę z owieczki namaszczam i jest cały czas mięciutka i delikatna. Mam już ją kilka ładnych lat i co roku słyszę komplementy i pytania, gdzie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już w innym wątku pisałam. Żeby kupić specjalny wosk do smarowania skór. To jest jakiś rodzaj tłuszczu. Kupiłam na stronie sklep dorjan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×