Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

coca cola w ciąży = ADHD

Polecane posty

Gość

Słuchajcie, Moja koleżanka wczoraj była na kursie i dowidziała się, że kobiety ciężarny domagające się coca coli lub pepsi są bardzej narażone na urodzenie dziecka z ADHD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezusie Najświętszy, większej głupoty to ja nie słyszałam jak żyję... Kto wam, kobietki, takie bzdury do głów kładzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidka
biorąc pod uwagę że piłam colę w ciąży i patrząc na mojego starszego syna to jestem w stanie w to uwierzyć :):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez niestety
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest akurat czysta prawda.picie coli jest jak najbardziej nie wskazane w ciazy a wlasnie z tego wzgledu .to nie nowosc.trambia o tym wszedzie.i w gazetrach i w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidka
wiem że trąbią na prawo i lewo! Ja piłam tylko trochę starałam się jej unikać ale widzę ze ta odrobina nawet zle podziałała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
davidka odrobina napewno zle nie wplynie .co innego jak ktos ja uwielbia i wypija 1,5 litra dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za brednie aby stwierdzic u dziecka ADHD trzeba robic badania i powiezyc dziecko specjaliscie aby mógł swobodnie je obserwowac, dziecko przechodzi wiele testów psychologicznych nikomu nie zycze dziecka z zespołem ADHD - i napewno cola nie wpływa na powstawanie adhd no.........a le wy lepiej jak zwykle wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZACZA TO MAM ROZUMIEC ZE SPECJALISCI PIEPSZA GLUPOTY bo im sie nudzi. a dlaczego kobieta w ciazy nie moze pic palic i tak dalej ....bo to zle wplywa na ciaze. tak samo z cola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jeśli coca-coli się domagam a jej nie piję to też jestem narażona ?! \'co innego jak ktos ja uwielbia i wypija 1,5 litra dziennie\' - hmmm, takiego przypadku nie znam, musi być ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety.ale jak ktos juz tak wyszczegulnia to to jest calkowita prawda z ta cola. ja bynajmnie sobie tego z palca nie wyssalam.duzo czytalam i ogladalam na ten temat. dlatego tez coraz czescie wycofuje sie w sklepikach szkolnych cole bo dzieci staja sie nadpobudliwe. i to naprawde nie jest moj wymysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie gorzej na rozwijajace sie dziecko wpływaja inne uzywki. Nie popadajmy w skrajnosc. Niedługo się dowiem tu na forum,że jedzenie chleba pełnoziarnistego wpłynie na zdolnosci matematyczne mojego dziecka . Nie twierdze ze nie zgadzam sie z ta hipoteza ( teza ? ) odnosnie ADHD ... Jednak ta,która w ciazy nie była nie zrozumie jakie mozna miec \"zachcianki\" :] Uwielbiałam tak raz na dwa dni wypic sobie szklanice Pepsi....mniam. Chociaz zdecydowanie wolałam Nestie--Peach.... :] Niektóre przyszłe \"mamy\" : pala,pija,cpaja,jedza beznadziejnie i rodza zdrowe dzieci .... Inne dmuchaja i chuchają na siebie i mimo,ze nienawidza szpinaku wcinaja go dla dobra dziecka bo taaaaaaki zdrowy ... ...i nie zawsze dziecko zdrowe :] To smutne i niesprawiedliwe ...ale prawdziwe ... Ale to nie powód,zeby popadac w skrajnosc... Wystarczy znac umiar .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostra wypijala
prawie 2 litry dziennie, miala taka wielka chec, a corcia zdrowa jak ryba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostra wypijala
faktycznie to bylo duzo, czasem sie z nami dzielila, ale to bylo niesamowite ze miala taka chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wierzę , że miała taka chęc ;] Jadłam śledzia ( w occie) ..popijałam meeega słodką herbatą,doprawiałam delicjami szampanskimi -- pomaranczowymi :] Raz moj facet specjalnie dla mnie poszedł do sklepu o 2 w nocy ....po pepsi :]P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie.ja sama jestem w ciazy i popijam cole od czasu do czasu.chodzi mi tylko o to ze to jest prawda.i to nie ja popadam w skrajnosc.sama uwzam ze to bzdura jak ktos przesadza z pilnowanie wszystkiego co sie je w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anito ... Własnie o to mi chodzi ! O zachowanie umiaru i nie popadanie w skrajności -- -musi byc jakis złoty srodek. Z tym ze nie zrozumialas celu mojej wizyty na tym temacie. nie odnosiłam sie do Twojego postu , a postu autorki a przede wszystkim tematu. \"coca cola w ciąży = ADHD\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anito ... Własnie o to mi chodzi ! O zachowanie umiaru i nie popadanie w skrajności -- -musi byc jakis złoty srodek. Z tym ze nie zrozumialas celu mojej wizyty na tym temacie. nie odnosiłam sie do Twojego postu , a postu autorki a przede wszystkim tematu. \"coca cola w ciąży = ADHD\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anito ... Własnie o to mi chodzi ! O zachowanie umiaru i nie popadanie w skrajności -- -musi byc jakis złoty srodek. Z tym ze nie zrozumialas celu mojej wizyty na tym temacie. nie odnosiłam sie do Twojego postu , a postu autorki a przede wszystkim tematu. \"coca cola w ciąży = ADHD\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej stwierdzenie ... Wiec stad moja dociekilwosc w jaki sposob to stwierdzono i czy to prawda Rozumiem Twoje intencje,podejscie do tematu -- jednak piszac odnosiłam sie do dziewczyn,które w ciazy \"fiksuja\" i odbieraja sobie tym samym przyjemnosc z bycia w tym stanie .... Bo czym jest marchewka przy ogromnym,słodkim (chemicznym ;]) ptysiu .;] ___________________________________________ ucięło mi tekst .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 82
cola może powodować zabużenia rytmu serca, ale pierwsze słyszę że cola może powodować ADHD. prawdą jest że cola zawiera kofeinę działającą pobudzająco, ale nie sądzę żeby powodowała ADHD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kilku tygodni mysle tylko o pepsi i pije ja szklankami, albo prosto z butelki, a teraz to mnie wystraszylyscie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co takiego jest w coli że powoduje ADHD - bo ze składu wynika, że kofeina i tysiące konserwantów - więc ADHD = sie również kawa, herbata, zupki chińskie i inne w proszku oraz prawie wszystko zawierające glutaminian sodu - ło matko no to teraz każde dziecko bedzie miało ADHD bo toto jest wszędzie. A może tak byśmy wybiórczo traktowali niektóre medialne doniesienia hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno coca cola nie jest zdrowa - tym bardziej w ciazy. ja pilam w 1 ciazy a moj synek nie ma ADHD!!! ale szczerze mowiac nie polecam tego napoju w ciazy- bez wzgledu na przyczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×