Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redrosa

Cocomo Event Bydgoszcz

Polecane posty

Gość redrosa

Cześć, Znajdę tu kogoś kto pracuję w cocomo w Bydgoszczy? Wiem, że jest już dużo opinii na temat tej firmy ale chciałabym wiedzieć jak jest w Bydgoszczy... w szczególności z wypłatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuję jako tancerka, napisz na fb- Sasha Czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w cocomo podobno strasznie piora mozg. Wczoraj bylam u nich na rozmowie, przyjeli mnie od razu ale nie jestem zainteresowana. Poszlam z ciekawosci, chcialam zobaczyc co powiedza. Niby blizszy kontakt z klientem zakazany... taaa.. a pozniej jak przyjdzie co do czego to kaza isc "na pokoje" :P nie pakuj sie w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle, że Ty znasz to z opowiadań a ja z praktyki- pracuję w Bydgoszczy od otwarcia (prawie 2 miesiące) ;) Nie będę wypowiadać się publicznie jak to wygląda żeby nie wystraszyć potencjalnych gości ale na fb chętnie wszystko opiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reddust
podjęłam pracę i jestem zadowolona. naprawdę pełen szacunek. legalna, uczciwa praca, dla osob wygadanych i pewnych siebie. jestes wizytowką i opowiadasz o ofercie klubu. pieniazki niezle, bo stawka + atrakcyjne prowizje. wszystko na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik 55555
pracowałam w Bydgoszczy jako hostessa i niestety musiałam zrezygnować z tego względu, że nie była to praca dla mnie. Im więcej chcesz zarobić, to na więcej musisz sobie pozwolić w kontakcie z klientem, nie byłam w stanie nawet dotknąć faceta, który powiedzmy był ode mnie starszy o 30 lat, ogólnie zarobki wysokie, ale z pewnością trzeba być uzbrojoną w cierpliwość, wyzbyć się wstydu i w pewnym sensie zahamować, wtedy masz szanse na wysokie zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim, jeżeli chodzi o Bydgoszcz...jedyne co mogę napisać to to ,że negatywne wpisy na temat pracy i klubu są nie prawdziwe, pracuję na klubie tak jak Sasha Czarna od jego otwarcia i na pewno nie ma miejsca tu nic co jest na forach opisywane...to klub z klasą a nie agencja towarzyska co jak niektórzy piszą...wkońcu jesteśmy na głównym rynku obok urzędu miasta więc sorry...? jeśli chodzi o zarobki to na pewno wysokie i na czas, nie wiem skąd te informacje o braku wypłat, szczególnie od osób,które u nas nie były...no,ale cóz Polacy...zawsze skłonni do narzekań...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowniczka
zgadzam się z Tobą, wypłaty są na czas, natomiast zgadzam się również z poprzedniczką, fakt nie jest to agencja towarzyska, w klubie cocomo nie dochodzi do aktów seksualnych, jednakże umówmy się w pewnym stopniu kontakt cielesny jest nie do uniknięcia, i nie każda dziewczyna jest skłonna sobie na to pozwolić i nie dla każdej jest to komfortowa sytuacja, dlatego zarobki są takie a nie inne, są wysokie. Dziewczyny tańczą zjawiskowo, wkładają w to dużo czasu, zaangażowania, poświecenia a efekty są rewelacyjne. Jest to specyficzna praca, która ma plusy jak i minusy, jak każda zresztą.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka 12
Cześć, ja pracuję w klubie Cocomo w Bydgoszczy od grudnia jako kelnerka. Powiem Ci, że nie czytaj tych wszystkich negatywnych wpisów bo to wszystko nie prawda. Nie wiem czy z zazdrości czy dlaczego ludzie takie bzdury wypisują. Praca jak kazda inna z tym, że wynagrodzenie dużo wyższe. Fajna atmosfera, klub na poziomie, zawsze możesz się dogadać co do grafiku, ogólnie polecam, ja jestem zadowolona :) Jak ma pytania to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tancerka Toruń
Nie wiem czy praca jak każda inna. Pracuję w klubie w Toruniu od przeszło pół roku i nie zgodzę się ze stwierdzeniem praca jak każda inna, koleżanka powyżej pracuje jako kelnerka więc nie masz takiego kontaktu z klientami jak hostessa czy tancerka, wynagrodzenie jest wysokie ale co za tym idzie wycieńczenie organizmu,a jeśli chodzi o życie prywatne czy odpoczynek jest ciężko. Mimo to zarobki, które Cocomo oferuję, pozwalają na znacznie więcej niż można sobie wyobrazić.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko dwa posty powyżej napisałaś, że pracujesz jako kelnerka a w nicku jesteś barmanką? na dwa etaty tam robisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelneracoco
u nas jest jedna co zaczynala na kel, pozniej bar i czasami na selekcje, daje czasami nawet po 7 dni w tygodniu bo chce zarobic na wlasna dzialalnosc wiec jak widac da sie zmienic stanowisko albo i na kilku pracowac. kurde na start taka praca jest ok. kurde najlepsze jest to ze jak mi przyszedl teraz pit od nich to w szoku bylam ze tyle kasy zarobilam i nic nie odlozylam. kasa sie mnie nie trzyma a wypas auto by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka 12
Tak w nicku mam wpisane barmanka bo zaczynałam na barze a później zmieniłam stanowisko na kelnerkę bo lubię mieć kontakt z klientami. Wpisując barmanka chciałam zainteresowanym osobom pokazać, że mam wiedzę na temat pracy w klubie bo pracowałam na barze i pracuje obecnie na sali. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina aneta
ja też biegłam ze stanowiska na stanowisko :P od promotorki, po barmankę, kelnerkę i nawet trochę managerką ;P ale za duży stres jak dla mnie, wolę święty spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olutka1122
stres jak w każdej innej pracy, jak masz konkretne zadania na swoim stanowisku to robisz to i za to masz wypłacane pieniądze! Wypłaty są zawsze na czas nie zależnie od tego w którym mieście pracujesz! Ja jestem w Toruniu i jestem bardzo zadowolona i z zarobków i z atmosfery! Wysyłajcie cv i na rozmowę zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta kelnerka
W Bydgoszczy jest bardzo fajna atmosfera, wszyscy są dla siebie mili, taka jedna wielka rodzina....spędzamy ze sobą wiele godzin na klubie i stworzyliśmy fajny klimat... Jeżeli chodzi o zarobki to potwierdzam wypowiedź mojej koleżanki, nie zarobisz tak nigdzie w Bydgoszczy.... Jak najbardziej wypłaty na czas i to nie małe. Z całą pewnością firma godna polecenia :) Jak masz pytania to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była hostessa Bydgoszcz
Dziewczyny z całą pewnością zgadzam się, że wynagrodzenie jest duże aczkolwiek prawdą jest również to, że trzeba sobie pozwolić na pewnien kontakt cielesny z klientem, chociażby przytulenie, dotyk, oczywiście pomijając intymne części ciała, nie jest to praca dla każdego, polecam pracę kelnerki czy też barmanki ale odradzam pracę hostessy mimo że zarobki są wysokie, musiałam zrezygnować ponieważ nie potrafiłam się przelamac na kontakcie z klientem.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia Kiev
Teraz zatrudniają w El Paraiso nowy klub go-go szczerze lepsze warunki bo podstawa to stała pensja miesieczna i dodatki pozatym na wybiegu nie ma golizny preferują stroje przebieranki za pielęgniarkę czy policjantkę lokal bardziej w stylu amerykańskich klubów maja wstep faceci i kobiety i nie ma naprawde pokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientujesz się może czy w El Paraiso zatrudniają w charakterze barmanki bądź też kelnerki ? Jeśli tak to mogłabyś napisać jakie są wymagania względem kandydatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinax2
Czy jest ktoś na Bydgoszczy kto pracuje w klubie. W środę za tydzień jadę na szkolenie na kelnerkę i nie wiem czego się spodziewać, był ktoś z Was na takim szkoleniu. Znalazłam dużo pozytywnych jak i negatywnych opinii, ale ja uważam, że polacy zawsze mają tendencje to krytycyzmu, dlatego proszę o Wasze opinie. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinax2
cześc, jadę w przyszłym tygodniu w srodę na szkolenie na barmanke. może mi ktoś powiedzieć czego mam się spodziewać i co zrobić, żeby skończyć szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynanm
Hej zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjna na kelnerkę, czy znajdę tu może jakąś kelnerkę na forum , która pracuje na Bydgoskim klubie. Znalazłam wiele różnych opinii i jestem ciekawa jak to naprawdę jest, wiem z doświadczenia, że Polacy lubią krytykować dlatego chciałabym znać opinię kogoś kto pracuje w Cocomo. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerka123
Najlepiej będzie jak przekonasz się na własnej skórze, co z tego, że ktoś napisze, że na klubie jest z***biście, są to tylko słowa, które niekoniecznie muszą pokrywać się z rzeczywistością. Zanim rozpoczęłam pracę w cocomo w Bydgoszczy również było wiele pozytywnych jak i negatywnych komentarzy, wiadomo, że nie zawsze jest kolorowo jak to w każdej pracy, uwierz musisz sama na sobie się przekonać czy odnajdziesz się w tym wszystkim, to indywidualna kwestia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była pracownica1
Naprawdę szkoda waszego czasu, nerwów i pieniędzy. Zdecydowanie odradzam. Ja żaluję, że tam pracowałam, ale w porę się ocknęłam. Wiadomo, ze wszystkiego w życiu trzeba sprobowac, ale po co wchodzić w bagno?! A kluby cocomo to nic innego jak zakłamanie i obłuda! Niby nie ma tam usług jak w typowych burdelach, ale uwierzcie, że burdelem śmiało go nazwać można ze względu na to, jaki chaos i fałsz tam panuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola723
Każdy ma swoją opinię. Ja pracuję w cocomo od pół roku i na prawdę dobrze mi tam. Praca ciężka ale wolę już pracować dużo niż się nudzić w pracy, to jest jeszcze bardziej męczące. Generalnie jestem osobą, która woli przekonać się na własnej skórze niż polegać na czyjejś opinii bo i na ludziach można się przejechać. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonkaL
Powiem tak pracuje. jest super, zarabiam dużo a jedyna co do mnie należy to tłumaczenie klientom karty z napojami i zebranie zamówienia, sprzątanie stolików więc ogólnie cud malina :) normalne kelnerowanie za potrójnie wyższą wypłatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była proacownica
Gdyby było tak cudownie drogie panie rekrutujące to wówczas nie byłoby tak częstej rekrutacji, co chwile widać jk dodajecie nowe ogłoszenia zatrudnię hostessę, kelnerke, gdyby było tak dobrze to dziewczyny by nie odchodziły, a rezygnują z pracy i jest ciągła rekrutacja to tez o czyms swiadczy, na rozmowach o pracę mydlicie oczy tak naprawdę nie wiecie jak jest na klubie, byscie poszly na jedną noc do klubu zamiast wygrzewać się w biurze to przynajmniej na rozmowie kwalifikacyjnej byscie miały o czymkolwiek pojęcie oferując pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawapracy
Hej :) ja mam pytania dotyczące stanowiska właśnie BARMANKI. Głównie chciałabym dowiedzieć się ile zarabiają takie barmanki i dlaczego w aplikacji na stanowisko jest ''kelnerka/barmanka'' ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barnaba76
Dlaczego jest kelnerki/barmanki? Bo nie ma sensu pisać dwóch ogłoszeń, a są wolne wakaty na oba stanowiska : ) Praca dobra, szczególnie na stanowisku kelnerki. Zawsze dużo się dzieje, można się pośmiać, a do tego bardzo dobrze się zarabia. Polecam na przyszłość ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×