Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezorientowanaa

COCOMO Kraków pracował ktoś pytajnik

Polecane posty

Gość zdezorientowanaa

Witam, Od dłuższego czasu poszukuję pracy, jednak ciężko coś teraz znaleźć. Na jednym z portali społecznościowych napisała do mnie kobieta z działu rekrutacji firmy Event. Chodzi o posadę SELEKCJONERKI w klubie gogo. Nie ukrywam, że jest to dobrze płatne stanowisko jak na studentkę. Szukałam info na różnych forach, ale wszystkie pozytywne komentarze są podejrzanie idealne. Negatywnych jest niewiele. Żadna praca nie ma tylu plusów co ta. Byłam obejrzeć klub, poznać osoby w nim pracujące i wszystko wygląda świetnie- aż za bardzo. Piszę teraz, bo osoby z marketingu kończą pracę o 17, to może nie będą wypisywać kolejnych superlatyw do jutra :P Czy ktoś tam pracował i może się wypowiedzieć jak było? Liczę na szczere wypowiedzi. Czy warto w to brnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowanaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w burdelu chcesz pracować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowanaa
Nie chcę, ale pieniędzy potrzebuję. Nie mam zamiaru nikomu d**y dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam każda d****a skacząca na rurze musi dawać d**y jeśli klient zarząda, nie wiedziałaś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowanaa
Ale nie mam zamiaru tańczyć tam na rurze tylko wpuszczać ludzi do klubu. Nie czytasz dokładnie czy robisz to bezmyślnie? A wiesz to, bo jesteś osobą, która przez to przeszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowanaa
Czy to w roli tancerki czy klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, ale dla mnie to podejrzana i niebezpieczna praca, zresztą wpuszczają chyba ochroniarze, tzw goryle a nie panienki ? Pewnie tak Ci piszą na zachętę, a potem na miejscu się okaże, że masz d**y dawać, ja bym uważała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpuszczają kobiety. Byłam zobaczyć jak to wygląda. Biorą kasę za wstęp i zaprowadzają tych mężczyzn na górę, gdzie przejmują go kolejne kobiety. Podziękowałam za takie coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki w ogole jest adres tego klubu w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira123
ja nie wiem kto w ogóle wygaduje takie bzdury że tu się daje (...)...!! to nie jest agencja towarzyska! ani żaden burdel ! niech się nie wypowiadają ci, którzy nigdy nie byli w klubie go-go... tak jak napisała Wera87, klient dokładnie wie, że jedyne na co może liczyć to popatrzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje się daje (_._)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam koleżankę, która pracuje tam jako barmanka w toruńskim cocomo. Ale to typ osoby, która nie ma jakichś głębokich wewnętrznych przemyśleń, jeśli chodzi o wykonywaną prace (LUBIŁA siedzieć na słuchawkach;)). Także ona nie narzeka. A Ty zawsze możesz popracować trochę i zobaczyć czy praca jest warta pieniędzy i Twojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grfthr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz mocnych wrażeń, nie boisz się wyzwań, wyzysku oraz pracy charytatywnej (wg legendy komuś ponoć udało się kiedyś uzyskać wynagrodzenie od Pana Jana S. za wykonaną pracę) na rzecz spółki Cocomo ta praca z pewnością jest dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób zapraszających do klubu mile widziana jest również znajomość technik samoobrony, aby móc się uchronić przed atakami ze strony okradzionych klientów. Dla tych mniej wprawionych w walkach ulicznych przez klub zostają udostępnione stylowe różowe parasolki, którymi to w razie opresji można próbować odpierać ataki. Za ewentualne uszkodzenie parasolki podczas pracy pracownik zostaje obciążony przez szefa karą finansową w wysokości 500zł i wstrzymaniem wypłaty aż do śmierci jego lub jego ewentualnych spadkobierców, którzy w jego imieniu mogliby domagać się od spółki wypłacenia zaległego wynagrodzenia=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika mat
bez powodów kar nie dają...co przeskrobałaś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dają daja tylko i wyłacznie w celu zmiejszenia Twojej wypłaty. Koleżanka pracowala mówiła że dziewczyny dostaja kary za to że krzywo siedzą w dodatku jak odchodziła z klubu to postanowiono nie wypłacic jej pieniędzy. Chcesz to popytaj jakichkolwiek tancerek pracujących niegdyś w klubie w zakopanym jak był sezon zimowy. Kluby są różne to normalne że gdzieniegdzie są kary finansowe np za pijaństwo w pracy, nie przyjście do niej itp ale nigdzie czegoś takiego jak tam gdzie pracodawca patrzy tylko jak Cie skroić z zarobionych przez Ciebie pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka3454
Pracuje w cocomo od dawna, bo jak dla mnie ponad rok w tej firmie, to długo. Jestem zadowolona, bardzo zadowolona, wiec nie wiem o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzyna12
Na pewno Kierowniczka nie dała kary za byle co... Pracuję w cocomo i wiem, że trzeba coś zrobić, złamać jakąś zasadę lub coś zeby otrzymać karę finansową... Jak byście traktowały to miejsce jak pracę a nie miejsce spotkan z koleżankami to napewno byście tego uniknęły... Pracę trzeba traktować poważnie, tym bardziej tak opłacalną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narycyza
Pracuje w klubie już ponad 3 miesiece, łącząc pracę i szkołę. Nie wiem w czym problem, ja go nie widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaNat
ja tam pracuję i sobie chwalę, dobrze płacą, w nocy pracuję za barem a w dzień zajmuję się moim małym brzdącem, to moja piersza praca jako barmanka a wszystkiego mnie nauczyli tu od podstaw także lepiej być nie może, jak dla mnie praca idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpadam tam czasem z******c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiabasiag
Każdy ma swoje zdanie na temat swojej pracy, jeśli się komuś coś nie podoba to się pracę zmienia, a nie piszą swoje żale na forum, ciekawe czy też swoje niezadowolenie wyrażały, gdy pracowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z kasiabasiag :) każdy ma prawo pracowac gdzie mu sie podoba, jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://natemat.pl/98467,cocomo-kluby-go-go-z-urywajacym-sie-filmem-pod-lupa-celnikow-i-skarbowki-wczesniej-zajela-sie-nimi-prokuratura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://natemat.pl/98555,wlasciciel-firmy-budowlanej-oskarza-wlascicieli-klubow-cocomo-o-oszustwo-nie-zaplacili-za-prace-250-tys-zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×