Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chcę ważyć 52 kg.

Codziennie rano, od miesiaca boli mnie brzuch

Polecane posty

Gość nowa cicha nadzieja
A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa cicha nadzieja
nie bo myslałam ze moze jeszcze okresu nie miałas :) Hmm co to to nie wiem a gdzie cie boli dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala tam tam
może głodna jesteś i tak reagują jelita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala tam tam
może za dużo cukru masz w pożywieniu albo za późno jesz ostatni posiłek? czy normalnie się załatwiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa cicha nadzieja
a czy masz powody zeby obawiac sie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mam powody.. jakieeees malutkie powody mam aby tak myslec. ale tak jak mowie MALUTKIE. Nigdy nie bylam w ciazy wiec nie wiem czy tak boli brzuch z samego rana? Wydaje mi sie ze wszytsko robie dobrze, zdrowo sie odzywiam, malo sole, malo slodze a mimo to rano jest bol.. Kiedys budzilam sie z plaskim brzuchem, a teraz jakby co rano OD MIESIĄCA wzdęty i taki jakis dziwny:/ Kasia a co to "helicobacter"?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiaaaaaa
no niestety lekarz będzie nieunikniony :O brałam antybiotyki przez 2 miesiące. Czemu nie możesz iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyro
witam tez od jakiegos czasu mam ten problem wstaje zazwyczaj po 10 z bulem brzucha ktory po jakims czasie przestaje bolec.nie oodzywiam się zdrowo ostatni posiłek jem między 23 a 2 w nocy.mam problemy z wątrobą podwyzszony poziom alat przez alkohol i mam 20lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2112
hehe no jak by to byla ciaza, to by cie nie bolalo pod pępkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dowiedzialam sie 2 tyg
temu ze w ciazy jestem i obiawy mialam i mam nadal takie same. Zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co że jak??
Kurczę ja mam podobnie!!! Tylko mnie brzuch zaczyna boleć wieczorem jak idę spać i potem rano przed wstaniem, nie jest to silny ból ale jest i to uczucie wzdętego brzucha... Też to mam od około miesiąca. Zaczęło się przed okresem ale wtedy to ból był silniejszy, musiałam jechać na pogotowie! Poza tym rownież mam wrażenie że odżywiam się w miarę zdrowo, jakaś bakteria panuje czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyro
tylko że ja jestem facetem dziś akurat mnie nie bolał brzuch od dawien dawna a zjadłem obiad o 3 rano jak mnie boli to odrazu gdy wstane muszę do wc "załatwić" swoje potrzeby na dodatek zawsze rano mi burczy w brzuchu a jeść apetytu nie mam i śniadanie jem po 13 zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób sobie małą kurację probiotykami np. lactoralem, usprawniają pracę jelit, odbudowują ich mikroflorę, jedz kefiry, jogurty naturalne - w nich też jest probiotyk, mam nadzieję, że nie stresujesz się niczym np. szkolą czy pracą, bo od tego też może brzuch boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyro
nie nie nie stresuje się ;p jogurty czasem jem a tak jak pisałem mam problemy z wątroba przez alkohol i myślałem że to może być coś przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dobrego lekarza w Warszawie, szczegóły na stronie szpitalse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też prawie zawsze mnie boli brzuch kiedy jestem na diecie. Gdy zaczynam jeść normalnie, to co chcę i lubię przestaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktor latania
Jak ktoś nie wie co to helikobakter to odpowiem, to jest horoba lokomocyjna - nie możesz latać helikopterem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba najwyższa pora, żeby iść do lekarza. Zawsze też możesz sama iść na usg jamy brzusznej, np. tutaj - http://gabinet-usg-mokotow.pl/ . Ja u nich często wykonuję rożne badania, bo stać w kolejce na nfz to ja zdrowia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×