Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluria

colonix

Polecane posty

Gość pluria

sluchajcie czy ktos stosowal ten lek colonix, bo zastanawiam sie czy go zamowic, ale nie ma zadnych wiarygodnych opini procz tych na stronie producenta. pozdrawiam i dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakzkomputera
Znam się przypadkowo na odtruwaniu organizmu i oczyszczaniu,jestem po lektórach [i próbachTombaka,Małchowa ,Siemionowej i Clark;patrząc poprzez pryzmat ich doświadczeń i skład produktów [zioła i nie tylko]która zalecają stwierdzam po prześledzeniu tych preparatówColonix,Paranil,KleriTea myślę że to może być skuteczna metoda-skład mają te produkty właściwy do takich celów,zauważyłem że sklepy z odżywkami np.NOW mają preparaty o podobnym działaniu a są wiarygodne przykład;niejaka prof.Zebel walczy o to żeby serwatka była lekarstwem lecz ne ma siły przebicia,bo lek byłby za tani i skuteczny więc farmakolgia stopuje jej działania takich przykładów jest dużo, a firmy kulturystyczne działają moddzielnie i efektymuszą być widzialne ,więc serwatka jest w sprzedaży,wracając do tematu węsząc po stronach z odżywkami i nie tylko ;te skłdniki się pokrywają z tym co oferuje Colonix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dzisiaj przeglądałam witrynę o tych preparatach. Masz rację wypowiedzi co do skuteczności, tam zamieszczone, są mało obiektywne. Może jednak odezwie się ktoś kto przetestował te preparaty na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakzkomputwera
Pluria jak trochę czasu znajdę to posiedzę nad tym i ici coś dopasuję,myślę że w niedzielę. we wszystkich metodach oczyszczania stosuje się odrobaczanie tu jest ,potem przeczyszczanie tu jest ,potem odbudowa flory tu jest ,a zioła są +- te same ,i jeszcze przemawia za tym data ,jest to kilkuletni sposób,a inne mają naście lat;a obserwuję ,że są corasz lepsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alte
Też od pewnego czasu szukam jakiegoś potwierzenia skuteczności colonixu. Powiem więcej - w pierwszym momencie po obejrzeniu i poczytaniu strony przeżyłam szok. Teraz nieco ochłonęłam i zaczęłam patrzeć bardziej krytycznie. Dziwi mnie przede wszystkim, że te wydalone "produkty" są zadziwiająco do siebie podobne co do formy i przypominają mi fragmenty jelit zwierzęcych (jelita grubego?). Może się mylę, ale z informacji które zebrałam wcześniej to pasożyty mają różny wygląd, ale z czymś takim nigdzie indziej się nie zetknęłam. Poza tym żaden z "pacjentów" wogóle nie wspomina o wydalaniu tak popularnych pasożytów jak np. ascaris, a to co wydalają , co to ma być? tasiemce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colocolo
mysle ze to nie byly robaki tylko resztki zalegajace w jelitach kope lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o zupki
cyt"Znam się przypadkowo na odtruwaniu organizmu i oczyszczaniu,jestem po lektórach" LEKTURACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Długo zastanawiałam się, czy to zamówić, doszłam jednak do wniosku, że w koncu nie mam nic do stracenia. Jest to drogie, fakt, ale i tak wydaję mnóstwo pieniędzy na różne "wynalazki". które pomagają mi w znikomym stopniu, więc co mi szkodziło spróbowacć czegoś innego? Zamówiłam pełną kurację ( na trzy miesiące) i jestem już piąty dzień na Colonixie. Pierwsze efekty przyszły trzeciego dnia. Byłam w kibelku dwa razy i nie pamiętam, kiedy ostatni raz byłam taka szczęśliwa :))) Dziś jest piąty dzień i jest OK. Pewnie można przeprowadzić to oczyszzcanie za pomocą naszych preparatów, bo mamy przecież i błonnik i specyfiki robakobójcze i wszelkie rozluźniające herbatki, ale jakoś żaden jelitoznawca w żadnej poradni nie zasugerował mi tego rodzaju terapii. Czyżby czy nie słyszeli o czymś takim ? Mam w domu ColonC, kiedys zaczęłam go stosować, ale nie starczyło mi samozaparcia, więc nie potrafię powiedzieć, na ile jest skuteczny. Porównałam obydwa specyfiki. Niby i tu i tu jest błonnik, skład jest bardzo podobny, ale jednakróżnią się kolorem i zapachem, czyli że w Colonixie jest coś jeszcze. Herbatka jest z senesem, mamy i my takie, tak, jak i preparaty na robale i inne żyjątka pomieszkiwujące w naszym organiźmie, więc być może, że przy zastosowaniu naszych preparatów skutek byłby podobny, ale skoro już zaczęłam TO, pozostanę przy tym do końca. A co do galerii zdjęć tych obrzydlistw..Hmm...podchodzę do tego z pewną dozą nieśmiałości :-) z lekkim przymrużeniem oka.. Nie ma to, jak reklama... I ja myśle, że te okazy to śluz i zalegające paskudztwa, gromadzone w jelitach przez lata, nie żadne robale. Robale wyglądają zupełnie inaczej. choc po tej paraliżującej dawce Paranilu tez wyjdą, na bank, nie ma to tamto :))) Jest to kuracja tylko i wyłącznie oczyszczająca, nikt nie obiecuje, że po jej przejściu każdy pozbędzie się ze swoich dolegliwości i nie bęzie miał kłopotów do końca swoich dni. Na pewno jednak oczyści i odtruje, co podniesie bardzo komfort życia, a o to nam chodzi. Po zakończeniu kuracji trzeba bardziej uważać na dietę i wprowadzic na stałe do swojego menu jak najwięcej błonnika i tyle. Jeżeli zdarzy się coś, o czym będzie warto napisać, odezwę się. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Do robakazkomputera. Weszłam na podany przez Ciebie link, ciekawy... Myślę, że warto wziąć pod uwagę zamieszczone tam porady. Na pewno warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju wyszukalam to w necie co to ma byc:O watpie ze z normalnego czlowieka wychodza TAKIE RZECZY no sory bym musiala chyba polknac rure od odkurzacza....albo tam ktos pisze ze wydalil cos co mialo KIESZONKI sooory a co wkladal w nie rece ze tak sprawdzil? :O moze polknal koszule albo spodnie nie no nie uwierze ze ludzie wydalaja takie rzeczy, nie wiem co bym musiala jesc:///// i jestem powaznie zniesmaczona super bo juz mi sie chcialo jesc na noc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Robakuzkomputera, co z tą serwtką? Faktycznie jakoś jej na półkach nie widać. Kiedys zawsze można ja było dostac w nabiałowym, ale od jakiegoś czasu nie widać jej. Znikła jak kamfora. A na co ona ma mieć zbawienny wpływ? Słyszałam, że jest bardzo zdrowa, tylko nie bardzo przypominam sobie na co popmaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grela
Do Ja-Anna: Bardzo się cieszę, że napisałaś o colonixie! Ja też chcę zacząć go brać, ale wciąż się trochę boję... Napisz, proszę coś jeszcze, dobrze? Czy faktycznie to tak super działa?! Ciekawe też jakie zdanie o tym mają polscy lekarze, nie? Będę czekać na wieści od Ciebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saggi1981
Jestem też bardzo zainteresowana kupnem tego cudu :) ja-anna jesteś już po 10 dniu brania specyfiku, jakie teraz są Twoje odczucia na jego temat? Fajnie by bylo jakbys co pare dni zdala relacje z postępów :) kurcze jeszcze sie waham czy to kupic. Pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Witam :)) Jestem już trzynaście dni na Colonixie. Codziennie po kilka razy bieganm do kibelka i za każdym razem skutek jest fan-tas-ty-czny. Podejrzewam, że główną zasługę należy przepisac herbatce, jako że jest rozluźniająca, Colonixowi należy sie natomiast ukłon za treśc i wydalanych "produktów". Ludzieeee !!! To wygłada DOKŁADNIE tak, jak na tych obrzydliwych zdjęciach! Jakieś paskudne kawały, twardawe, suchawe, farfoclowate...różniste..A dziś rano...cos podobnego do glisty...Brrr:((( Badałam się nieraz i żadnych robaków nie znaleziono, a dziś.. glista-nieglista...łech...W domu się tym nie chwalę i nie wspominam nikomu, bo obrzydliwość bierze na samą myśl. W zeszłym roku stwierdziłam glisty u swojego kota, jego odrobaczyłam, ale o sobie nie pomyślałam.Wygląda na to, że Paranil robi swoje. Reasumując: Paranil podruwa, Colonix glutuje i wybiera skarby skąd się da, a herbatka goni. Niezły team. Gorzej, że z rana już na samą myśl o Colonoxie zaczyna mnie cofać. Chyba będę musiała zażywać toto z jakim sokiem? Bo z wodą już mi nie za bardzo idzie. Paranikl tez nie jest najjmilszy w użyciu, jedzie czosnkiem, ale to akurat mi nie przeszkadza. Grunt, że działa. Czeka mnie jeszcze dwa i pół miesiąca zażywania tych paskudztw..Brrr... Do następnego razu..Paaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
...aha.. wspomnę tylko, że ciężko będzie zobaczyć wydalane "skarby" komuś, kto ma sedesik nowszy, niż mój. Ja zasiadam na swoim od 1972 r( jest więc stargo typu), łatwo mi obserwować efekty oczyszczania. Po obejrzeniu owych paskudnych zdjęć na stronie o Colonoxie postanowiłam bliżej sie przyglądać zawartości swojego sedesiku i przyznam, że byłam zdumiona. Zaznaczam, że obserwuję czynnie, tzn. przy pomocy patyczka. Organioleptycznie :))), tzn. przy pomocy samego narządu wzroku, nie da się dokładnie tego zrobić niestety:(((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess85
Ja też jestem bardzo zainteresowana tym produktem. wszedzie szukałam jakis informacji na jego zadziwiajace działanie. Chciała bym go kupić jednak musze sie jeszcz przekonac co do skutecznosci, bo kuracja nie jest tania...........Pozdrawiam i licze na pomoc-thnx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakzkomputera
serwatka ma za zadanie łatanie dziurawych jelit,a wszyscy mamy dziurawe,dziurawi je candida taki grzyb wszyscy go mamy,jego korzenie wrstają w ścianki jelit i po prostu je przebijają.Gdzie ją kupić w sklepach z odrzywkami jest sproszkowana(dość droga)natomiast w sklepach spotkałem ją pod postacią serka twarogowatego firmy,,maluta,, i ,,warmia,,pod nazwą capresi serek włoski,taki okrągły twaróg,jeżeli chodzi czy się opłaca czy nie stosować tę miksturę,sądzę że takUSA maogromne doświadczenie w oczyszczaniu,tombak i małachow siemionowa kładą hołd Clark a przeciez jest to kontynuacja jej pomysłu,można samemu coś skomponować nawet mi się to udało ,potem przesadziłem ,i doszedłem do wniosku,że orginał,za dużo zamieszania,.Jak ja-ania dobrniesz do końca to polecam oczyszczani wątroby tam to dopiero jest bagno,robim się to bezboleśnie,jeden dzień co msc.koszta żadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess85
Mam pytanie do ''ja-anna'' rozmawiałam jeszcz z 1 osoba która bardzo poleca ten produkt i chyba równiez go zamówie, z tym ze na 2 miesiace. Chcała bym sie Ciebie zapytacc czy naprawde jest wartoo?? i po jakim czasie Ty zaczełas widziecc rezultaty uzywania. Z góry dzieki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess85
aaa i jeszcze 1 pytanko a jak z jedzeniem?? jesz wszystko normalnie czy stosujesz jakąś diete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_anna
Co do diety, to właściwie specjalnej nie stosuję. Nie przejadam się, staram się jeść więcej warzyw. No i piję, choć...wczoraj byłam na łonie przyrody caaały dzień i zapomniałam zabrac ze sobą picia. No i skutek jest taki, że się przyblokowałam i mam teraz problem z wypróznieniem. Czuję się fatalnie, ale mam nadzieję, że pomoże mi dziesiejsza wieczorna herbatka (bo wczorajsza nie za bardzo sie postarała). Czy warto na to wydawać tyle kasy? Trudno w tej chwili odpowiedzieć. Cała kuracja trwa trzy miesiące, a ja jestem dopiero na jej początku. Zaryzykowałam i jestem dobrej myśli. Czas pokaże, czy były to wyrzucone pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_anna
Robakuzkomputera, o oczyszzcaniu wątroby czytałam i nawet miałam przepis, jak to zrobić, ale gdzieś to wsadziłam i klops..nie ma. Dostałam to od mojej pani od hydrokolonoskopii, która bardzo mi owy zabieg polecała. No i gdzieś wsadziłam :((( A co do tych linków, które podałeś.. nie mogę wejśc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_anna
Errata: nie hydrokolonoskopia, a hydrokolonoterapia. Polecam również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Robakuzkomputera, weszłam, obejrzałam. Samo zycie :( Polecam innym jako memento.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess85
Mam jeszcze pytanie do ja-anna , Na stronce pisze zeby Colonix stosowac razem z Toxinout, jednak nie ma go w zestawie. Uzywasz go moze??? jezeli tak to gdzie go kupiłąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakzkomputera
sposobów na oczyszczanie jest wiele ,no może kilka ,myślę że znzm je wszystkie ,stosowałem metodę Tombaka,Małachowa,Clark i jakieś kombinacje.Pierwsze razy były ciężkie,myślę że przez to straciłem 3 zęby,bo oczyszczając wątrobę uwalniamy bakterie ,złogi,całe to bagno,więc najlepiej wcześniej się do tego przygotować właśnie oczyszczając jelita .Najlepsza jest metoda Clark,nie musi być idealne tak jak ona proponuje,masz się czuć konfortowo;jak będzesz chciała dokładnie wiedzieć to ci napiszę.Padło tu hasło jedzenie najlepiej zmieniać niewiele ,zawsze przy zmianach się stresujemy a często nawet wpadamy w błedne koło i wracamy d tego samego czasem po latach.Ma smakować ,a co jest zdrowe najczęściej wszyscy weiemy,więc zwyczuciem .Warzywa owoce o tej porze roku ,to więcej złego niż dobrego ,dla smaku ,a w swzonie do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do Ja_anna Chcialabym, o ile to oczywiscie mozliwe i znajdziesz chwilke, poprosic Cie o wypisanie skladu poszczegolnych czesci zestawu colonix. Poki co zakupilam bardzo wiele innych specyfikow i chce je przetestowac, ale zastanawiam sie powaznie nad nabyciem tego zestawu. Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Nadienko, oto skład: -Psyllium Husks -Flax Seed -Fennel Seed -Licorice Root -Aloe Vera -Grapefriut Pectin -Papaya Fruit -Slippery Elm Bark -Marshamallow Root -Rhubarb Root -Alfalfa -Guar Gum -Peppermint Leaf -Uva Ursi Leaf Inne składniki: Fructose, Natura Banana Flavor. Proporcji nie podano niestety, więc samodzielnie trudno skomponować tę mieszankę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Do princess85 - nabyłam zestaw do oczyszczania, ale tego tam nie było. Zestaw zawiera Colonix, Paranil i herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×