Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CONTRAMUTAN n syrop ktoś podawał dziecku?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mąż kupił dla dziecka syrop Contramutan n w aptece w Niemczech (mieszkamy przy granicy) ale zapomniał zapytać o dokładne dawkowanie. Wyczytałam na ulotce że podaje się go co godzinę? Czy jest ktoś kto podawał już go swojemu dziecku, jak dużo i przez jaki czas i czy w ogóle jest on skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Chciałabym odświeżyć temat czy ktoś stosuje u dziecka ten syrop? Jezeli tak czy pomaga i jak go stosujecie? Mam synka 2,5letniego strasznie choruje od dwóch miesięcy. Koleżanka poleciła mi ten syrop i bardzo go zachwala'czy ma ktoś jeszcze z nim stycznosc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówa
stosowałam syrop contramutan u 4,5 mięsiecznej córeczki przy takich objawach jak zaczerwienione gardlo,goraczka i kaszel. Zaczelam podawac w piatek wieczorem a w niedziele goraczki juz nie bylo a dziecko czulo sie super - bynajmniej tak sie zachowywalo :-) Syrop polecil lekarz pediatra, ktory zbadal dziecko . Kupilam go w niemieckiej aptece i podawalam po 2ml 3xdziennie. Mysle ze smialo mozna poecic. Kupilam o najwiekszej pojemnosci jaka byla w aptece czyli 250 ml i zaplacilam ok 19 euro, ale warto... obylo sie bez antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania nowy, zapakowany syrop Contramutan N,zakupiony w niemieckiej aptece. Data ważności: luty 2017. Cena 50 zł + kw. Cena w aptece: 13,60 euro. Kontakt: mawa87@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja podaje swojej corce contramutan od 3 tygodni i jak narazie nie choruje wczesniej byla bardzo czesto chora 2 tygodnie w domu tydzien w przedszkolu i tak cale zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×