Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość corkkaaa

coo kupujecie w wyprawce do szkoly?

Polecane posty

Gość corkkaaa

dla 6-7latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co :) ? Książki i ćwiczenia zeszyty tornister piórnik z wyposażeniem strój na WF inne przybory plastyczne - blok,wycinanka,farby,plastelina itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corkkaaa
i jaka cena koncowa wam wychodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla 6 latka... pakiet książek dwa bloki kolorowe rysunk. dwa bloki rysunk. dwa bloki techn. dwa bloki tech. kolorowe krepa-podstawowe kolory kredki Bambino nożyczki klej dwa ołówki farby dwa pędzelki temperówka podkładka śniadaniowa (???) kubek do wody obuwie zmienne chyba wszystko,ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książki - 191 zł na allegro (taniej o 40 zł niż w księgarni) tornister - 80 zł piórnik z wyposażeniem - 30 zł tenisówki na przebranie - 30 zł strój na wf - 40 zł zeszyty - 10-15 zł przybory plastyczne - nie jestem tu pewna myślę że ok 50 zł. A późno wiadomo jeszcze ubezpieczenie,komitet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książki- 97 zł obuwie-40 zł wszystkie pierdoły typu bloki,kredki i inne...w sumie nie wiem dokładnie,myślę,że ok 60 zł plecak i piórnik mam od ubiegłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmica
worek na kapcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
moja w tym roku idzie już do 4 klasy i za książki zapłaciłam 450zł./bez religii/ W kalsach 1-3 pakiet można kupić za okoł 200zł., ale często nauczyciele wymagają jeszcze dodatkowych książek... Wyprawka typu wycinanki itp. już nas nie dotyczy, ale przybory kupiłam, piórnik nowy, zeszyty, trampki, worek na buty - ok. 200zł. Reszta wyjdzie pewnie we wrześniu, jak nauczyciele zaczną lekcje. Z ubrań dokupiłam małej na razie tylko jeansy i dwie bluzy. Musimy jeszcze wybrać jakąś spódniczkę i kilka koszulek. Niby kupuje się ciuchy na bieżąco, ale zawsze coś nowego do szkoły chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina :::::
No i wyjdzie jakieś 300 zł na jedno dziecko. A jak ma się więcej niż jedno....masakra ,gdzie te czasy ,ze książki przechodziły z roku na rok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
Guma... - z jakich książek dziecko korzysta? tanio bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cały pakiet z ćwiczeniami,ale ja mam dla 6 latka do zerówki z tego co wiem do "mojej" szkoły już do pierwszej klasy kosztuję około 250zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za analfabetka
Guma co to jest ,,krepa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwór z ... dokładnie-odzież też trzeba doliczyć.mój też jeśli chodzi o bluzki to ok.ale spodnie albo powycierane albo za krótkie. już kupiłam chyba z 5 par.ale kupuję raczej dresy,bo mam strasznego chudzielca i jeansy bez gumki zawsze mu spadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corkkaaa
a wlasnie odnosnie ubranek... dziecko od 7dmego roku zycia tez bardzo rosnie i co roku trzeba nowe kupowac rzeczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
do zerówki są tańsze, to fakt, ale za to wyprawka Was będzie kosztowała - u nas w szkole dzieciaki w 0-3 sporo tego przynoszą łącznie z mydełkiem i ręcznikami ;-) chociaż teraz można przybory i tanio dostać, tylko dzieci często wybierają te z bohaterami bajek itp. czyli najdroższe... moja ciuchów nie niszczy, ale wyrasta szybko, więc sodnie z ubiegłego roku już krókie są i bluzki kuse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guma....U mnie też przeważnie dresowe :D Ciężko na mojego znaleść mi jeansy :D Bo też chudy i albo w pasie zlatują albo dupsko napompowane :D I wchodzą w rachubę jeansowe z gumką,ale nie jest tak łatwo je kupić bo większości są bez gumki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt : " a wlasnie odnosnie ubranek... dziecko od 7dmego roku zycia tez bardzo rosnie i co roku trzeba nowe kupować rzeczy??? " Wyrosnąć może to raz :) Ale oprócz tego to o coś zahaczy i już dziura ,czymś się pobrudzi i nie spierzesz plamy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
ja kupuję na bieżąco, więc nie muszę akurat we wrześniu kilku par kupować, ale generalnie dziecko w tym wieku bardzo szybko rośnie i spodnie niszczy okropnie. A tramki szkolne/kapcie starczają czasem na 2 m-ce. Mądrze Guma ubierasz - dresy najwygodniej i koszulki z krótkim a na wierzch bluza - dzieci szaleją i mogą sobie zdejmować bluzę, bo w zimie szczególnie w szkołach ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina :::::
Mam szczęście ,że mieszkam blisko Niemców:).Teraz są przeceny i można fajne ciuchy kupić za 5 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy "wasi" nauczyciele też lubią sobie powymyślać??? mój miał na liście wyszczególnione kredki BAMBINO...trochę mnie to wkurzyło ja owszem jestem zwolenniczką kredek bambino-grube,nie łamią się tak i fajnie rysują...ale szczerze to są drogie drażni mnie po prostu to ,że nauczyciele muszą mieć to co chcą...czasami mam wrażenie,że nie liczą się z tym,że dla rodziców szkoła to naprawdę SPORY wydatek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za ksiazki
do 1 klasy dla cory zabulilam az 320zl !!! takie wymyslily sobie w tym roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie tanio macie te książki...ja do pierwszej klasy za cały pakiet, łącznie z religią i angielskim i informatyką zapłaciłam 291zł...a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×