Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anetaszymanska

Coraz bliżej święta czyli prezenty

Polecane posty

Gość anetaszymanska

Coraz bliżej święta... A ja jestem panią zapobiegliwą. Prezenty kupuję zwykle o wiele, wiele wcześniej, aby uniknąć tej całej świątecznej gorączki. Lubię wtedy chłonąć klimat świąteczny bez przymusu zakupów. Najśmieszniejsze, że dla dwóch kuzynek zakupiłam produkty FLO, które zniknęło niedługo później z rynku - jak ja im to teraz wyjaśnię? ;) Ale mniejsza o to... Pozostały mi prezenty dla dzieci siostry, dla siostry, dla mamy, dla kuzyna. Jakie macie pomysły? Dla kuzyna myślałam o karcie zakupowej do sklepu... czy to będzie przesada? Chciałabym mu coś kupić, ale nie chcę chybić. Co można kupić facetowi do 100zł? Pieniędzy nie dam, ale karta może już być - co Wy na to? Dzieci siostry. Myślałam o zakupie jakiejś zabawki albo czegoś praktycznego. Klocki WADER albo zabawki KINDERKRAFT - polskie firmy, bardzo, bardzo dobra jakość, jestem prawie pewna, że trafię tym sposobem w upodobania dziecka. Albo jakaś spacerówka dla dzieci np. KINDERKRAFT Buggy (99zł za prawdziwy wózek, nawet zabawki dla dzieci widziałam droższe... zatem mogłabym im dokupić coś jeszcze)? Dla mamy myślałam o zakupie wyjazdu do SPA albo pakiecie u kosmetyczki. Dla siostry... nie wiem! Znam ją najlepiej, ale nie wiem! Może jakieś godne uwagi kosmetyki hipoalergiczne? Najlepiej polskich producentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaszymanska
Co oni zrobili z moim postem? Co to za chore linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaszymanska
Aha, świetnie, że podpisałam się swoim imieniem i nazwiskiem w pytaniu związanym z prezentami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia1989
Ha ha ha DOBRE!!! :-) Może Twoja rodzina wyszuka ten temat dopiero po świętach :-D Gdzie znalazłaś tak tani wózek spacerowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaszymanska
Na targu ;) Jasne, że w Internecie wyszukałam. Wpisz sobie "KINDERKRAFT Buggy", to sama znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaszymanska
Czy da się edytować tutaj posty? Nie chcę, by moja rodzina widziała, co kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hk00007
Ja swojej rodzinie kupuję zawsze świeczki i kadzidełka - to się nigdy nie zmarnuje, a uniwersalne zapachy jak wanilia albo kakao, podobają się prawie każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafka100
U mnie w domu sami dorośli, w te święta wszyscy będą mieli w tym samym stylu prezenty, znaczy się każdy dostanie swój ulubiony alkohol ale oryginalnie zapakowany. Miałam różne pomysły ale jak zobaczyłam jakie cuda ludzie tworzą to mi szczęka opadła, a że u mnie w domu nikt nie słyszał o czymś takim to będę pierwsza i coś czuję, że moje prezenty w tym roku przebiją wszystkich :D Bo u nas się rywalizuje, kto da bardziej pomysłowy prezent i co święta mamy ubaw po pachy :) Myślałam o czymś takim, bo sama ani nie zrobię, bo nie umiem, ani czasu nie mam http://www.kwiatyupominki.net/ozdobne-pakowanie-prezentow-c-92.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjrnfksdvd432
Szybko zabierasz sie za zakupy, zawsze okupuje moja rodzine 2 dni przed swietami. Moze przez to nie kupuje najtaniej, ale swieta sa raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaszymanska
Nie wiem dlaczego producent ma drożej niż sklep, który sprzedaje ich produkty, ale wygląda na to, że to ten sam produkt. Tylko czy to nie będzie przesada, jak kupię spacerówkę w środku grudnia? Mają to trzymać do wiosny? :) Dzieciaki do tego czasu nie urosną nie wiadomo ile, ale czy to nie będzie przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia1989
Tak sobie myślę, że może sklep zrobił wyprzedaż i dlatego takie ceny. Sama bym kupiła w takiej cenie, ale to będzie na pewno ten sam produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaszymanska
Zobacz obrazek z logo. KINDERKRAFT Buggy jest jeden w dwóch kolorach, myślę, że rzeczywiście to jakaś promocja... ale żeby aż 50% taniej. Haha, dobra, może to będzie głupie w grudniu dać spacerówkę, ale kupię. Jak do tego czasu kupię jakieś zabawki albo coś innego dla maluchów, to spacerówkę przechowam do wiosny, bo pewnie będzie kosztowało więcej wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia1989
Ha ha, SPOKO, to jest jakaś myśl. W sezonie wszystko jest droższe, a jak widać zakupy u producenta nie gwarantują najniższej ceny. Czasem kafeteria jest do czegoś przydatna, by człowieka natchnęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaszymanska
Dobra, ale co mam kupić siostrze? Jakie kosmetyki hipoalergiczne wybrać? A kuzynowi? Może coś kreatywnego? Kuzyn ma 22 lata, studiuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia1989
Hipoalergiczne? To chyba tylko Biały Jeleń ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kuzyna myślę, że bon podarunkowy jest ok, nie wiem tylko czy chodzi Ci o konkretny sklep... widziałam ostatnio w ofercie Galerii Silesia bony podarunkowe o różnych nominałach, które można wykorzystać w wybranych sklepach na terenie galerii. W ten sposób miałby większe pole manewru ;) Myślę, że więcej galerii ma takie oferty, więc warto sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraniebullock
Jak rozmyślasz nad tymi klockami Wader albo zabawkami Kinderkraft, to za 109zł zamiast spacerówki kup lepiej dzieciom samochodzik: http://tanio.net/jezdzik-kinderkraft-cooper-czerwony.html (było w polecanych na stronie) :) Te 10zł chyba nie ma znaczenia. To ma być dla dzieci, a nie dla Twojej siostry ;) One nie odczują takiej radochy ze spacerówki jak z własnej fury. Szkoda, że za moich czasów nie było takich zabawek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iNGusia
wiesz zalezy od ich gustu :P ale radze inwestowac w jakies akcesoria technicze;p ja w ubieglym roko skorzystalam z oferty matrximedia.pl i kupilam mezowi konsole ps3 jaki on byl szczesliwy cieszyl sie jak male dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika54l
Może warto kupić jakieś perfumy, takie prezenty zawsze są na miejscu. np. w sklepie internetowym naturalnemydla można kupić fajne kosmetyki wykonane z naturalnych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla męża będę miała jak zwykle problem z prezentem a też jestem zwolenniczką kupowania prezentów wcześniej żeby się później nie tłoczyć w hipermarketach. Z bratem jestem umówiona od dawna że mówimy sobie co chcemy dostać. Córce kupię te książeczki http://miniluk.pl/ oglądałam je u koleżanki i myślę że jej się spodobają. Oczywiście dostanie pełno innych drobiazgów bo fajniejsze od prezentów jest ich otwieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie świetą. Ja wczoraj skorzystałam pierwszy raz z takich rabatów online i kupiłam chłopakowi kilka gier ;) Mam nadzieję, że dobrze trafiłam w jego gusta ;) Teraz tylko muszę pilnować, by ich wcześniej nie kupił ;) Ale może po kupnie GTA V szybko mu to nie przyjdzie do głowy ;) Zresztą podsyłam stronkę z rabatami, może też coś upolujecie ;) http://www.euro.com.pl/cms/8-dni-super-okazji-pazdziernik.bhtml?link=lpkupony PS. Została mi jeszcze siostra, mama i tata. Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam dla kuzyna pasek męski wykonany z naturalnej skóry sama kupuje w alkapask.pl http://alkapask.pl/paski-skorzane-wojskowe-damskie-mskie-pudeka-prezentowe.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=348&category_id=39 bardzo dobra jakość zresztą damskie dla siostry to też fajny pomysł np.szeroki do tuniki lub płaszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKLEP INTERNETOWY
Witam, już niedługo 6 Grudnia i Święta Bożego Narodzenia!! Nie chcesz naciągnąć domowego budżetu lub po prostu masz dość tego sklepowego szumu?! Zapraszam cię do odwiedzenia mojej strony gdzie dowiesz się jak kupować kosmetyki dla siebie i rodziny po hurtowych cenach!! Nie czekaj!! Nic nie tracisz a możesz tylko zyskać!! Więcej informacji udzielę na maila!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam już prezent dla córki. Wózek dla lalek Bellina. Mała strasznie chciała wózeczek żeby wozić w nim laleczki. Paczka leży schowana na górnej półce w szafie u nas w sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko robię jeden prezent dla córki (z reszta rodziny nie robimy sobie prezentów- tak zostało ustalone, że tylko dla dzieci). Córka dostanie, a dzieciaki ze strony męża rodziny- hm to już nie będzie rodzina dlatego nie czuję się w obowiązku. Chyba że córka będzie chciał im coś podarować (to góra 100 wydamy na ich cała trójkę). Co roku córa jakiś drobiazg im kupowała a oni nigdy mimo, iż to już młodzież (pewnie dostają jakieś kieszonkowe) a córa moja ma 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prezent na święta idealna będzie jakaś ciekawa koszulka. Zapraszam na www.koszulka.tv. Zakupy bez zakładania konta, wysyłka jest darmowa przy zakupie 2 koszulek i natychmiastowy termin wysyłki. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×