Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćromantyczny

coraz mniej kobiety

Polecane posty

Gość gośćromantyczny

w kobiecie. Co to za czasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasy mizoginów którym wiecznie coś w kobietach przeszkadza, dokładnie takich jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męźczyźni teź jacyś zniewieścieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo coraz mniej mężczyzny w mężczyźnie. Też bym chetnie rodziłą dzieci i gotowała obiadki ale nie trzeba z*********j do roboty naprawić kran i pomalować pokój bo drugi chłop to dupa i leń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćromantyczny
Ja jestem taki jak trzeba, ale nie dla współczesnej Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćromantyczny
nie zamierzam się starać bo nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam być delikatna, zwiewna i eteryczna montując sedes? Bo mój że tak zażartuję, ''mężczyzna'', nie ma czasu/ochoty/potrzebnych umiejętności/narzędzi i ogólnie to PÓŹNIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Cię żadna nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcą, ale lecą nie na to co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i coraz mniej mezczyzny. karzdy to maminsynek taki wygodnicki. kiedys to był POLSKI CHŁOP jak mowił moj dziadek silny pracujacy w polu wytrwały a teraz mechanizacja kiedys faceci wiele kilometrow chodzili z buta a tezaz 2 km do pracy nie dojdzie trzeba samochodem jechac do biura i nazeka ze zmeczony i przed tv siedzi i mu pod nos trzeba wszystko podac. co za czasy ludzie sa tacy wygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz madrego dziadka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Z******TY TEMAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem czy jest na świecie kobieta która będzie chciała lenia który nie widzi potrzeby starania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mezczyzni sa mądrzejsi niż kiedyś dlatego wy kobietki narzekacie bo nie chcą na was za.......lac tylko musicie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to faktycznie jest bardzo mądre z ich strony, oceniając w kontekście pytania zasadniczego w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie narzekamy na to, że musimy pracować (same o to walczyłyśmy), ale ktoś tu dobrze napisał. Ciężko jest być eteryczną, zwiewną, elegancką kobietką naprawiając sedes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota wam poradzi
do 13:59 nie mam nic przeciwko temu, żeby pracować i trochę wkurzają mnie kobiety z typowo roszczeniową postawą, ale do cholery, co wspólnego z mądrością ma fakt, że wielu facetów nie potrafi dziś wymienić głupiej uszczelki w kranie, zamontować karnisza, czy dokonać jakiejś prostej naprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jest coraz mniej kobiet które potrafią gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery romantyk sadysta
wszystko to potrafię i nawet o wiele więcej ale mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota wam poradzi
wszystko to potrafię i nawet o wiele więcej ale mi się nie chce xxx a nam nie chce się starać, dla facetów, którym się NIE CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tylko ślepy nie widzi że się role zmieniły, kobiety wywalczyły dominację, mężczyźni składają broń, wizja sexmisji czyli upadek cywilizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakoś tej "dominacji" nie widzę. Zdominowani mogą się czuć tylko ci faceci którzy są po prostu słabymi nieudacznikami, wtedy faktycznie będą się czuć zdominowani - przez bardziej zaradnych facetów i kobiety - to musi boleć ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzisz, bo nie rozumiesz. Nie ma takiej możliwości, aby ogół mężczyzn był bardzo zaradny, żeby każdy potrafił się brać ze światem za bary. Zawsze będą ludzie różni. Kobiety zaradne, ambitne, które teraz mają możliwości, po prostu przegonią mniej zaradnego mężczyznę. Efekt tego jest taki, że ci mężczyźni otrzymali jasny sygnał, że cokolwiek nie zrobią, dla wielu kobiet i tak będą nikim. Przestali się w ogóle starać i jest ich co raz więcej. Kobiety z jednej strony coś uzyskały, z drugiej straciły, bo jak się słyszy i czyta, nie ma prawdziwych mężczyzn. I już ich nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że są prawdziwi mężczyźni. Skoro pomimo bycia taką zaradną harpią takiego znalazłam to problem jest w tych słabych mężczyznach, nie we mnie czy podobnych do mnie kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×