Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Córka mnie zdenerwowała i nie dam jej dzisiaj obiadu

Polecane posty

Gość gość

Moja 9letnia córka w niczym mi nie pomaga, to nie chce myć naczyń, to nie chce pomóc mi gotować obiadu, kompletna niedorajda. Dzisiaj poprosiłam ją by zmieniła mojemu kilkumiesięcznemu synowi pieluchy to powiedziała że nie. Za karę nie dałam jej dzisiaj obiadu i powiedziałam do niej: ty mała suko jak będziesz miała swoje dziecko to ja też ci nie pomogę, nawet na 5 minut ci go nie przypilnuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest prowokacja!!!! Po prostu, znalazłam sposób wychowawczy na córkę. Skoro nie chce pomagać to nie będzie jeść. Ja też nie jestem w stanie zrobić wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się przestań debilko rozmnażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
( letnia ? Jeśli to nie prowo to idź do psychiatry. Takie idiotki jak ty nie powinny mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie znęcanie się jest karalne. Jesteś pier/dolnieta . To ty powinnaś po niej zmywać ona jest za mała na twoje wygórowane wymagania ty stara kur/wo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłaś sobie drugie dziecko, a teraz każesz córce jak niewolnicy papmersy mu zmieniać? lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak do dziecka mówić? co za patologia a potem sie dziwią rodzice skąd dzieci znają takie wyrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×