Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Coś dziwnego się dzieje z pogodą. Tak silnego wiatru o tej porze nie pamiętam

Polecane posty

Gość gość

A im dalej w noc tym temperatura wyższa. Teraz u mnie jest 9 st. C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruszwica 8 stopni, trzeci dzień "wjania" + deszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co martwisz się będą grzyby no te z pleśni być może ale zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten deszcz mnie dziś dobił. powinnam iść do bankomatu po kasę na pksika na jutro, ale powrót z uczelni mnie tak zniechęcił do ruszania d**y z mieszkania, że nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te anomalie pogodowe zapowiadają drugie nadejście Jezusa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem nawet wśród naukowców są kretyni oponenci którzy nie wierzą że człowiek i rozwój są odpowiedzialne za te anomalia ale jest inaczej i tym cymbałom nic nie sposób wyperswadować .Natura przez wielkie ,,M,, najzwyczajniej w świecie ma dość,tylko kto będzie pić gorzkie piwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ta pewność że to ty nie jesteś cymbałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno jestem a tobie przyjdzie chlać gorzkie piwo w podskokach i bez słowa chlać będziesz za cudze błędy smacznego niedowiarku równym sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno wina Tuska.... co matoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piję alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Owszem nawet wśród naukowców są kretyni oponenci którzy nie wierzą że człowiek i rozwój są odpowiedzialne za te anomalia ale jest inaczej i tym cymbałom nic nie sposób wyperswadować .Natura przez wielkie ,,M,, najzwyczajniej w świecie ma dość,tylko kto będzie pić gorzkie piwo??? X X To Nie są żadne anomalia. Po prostu żyjesz w czasach gdzie technologia jest w stanie wiele przewidzieć a nauka wiele wytłumaczyć. Trzeba być kompletnym cymbałem i ignorantem aby twierdzić że człowieczek ma jakikolwiek wpływ na planetę która jest bilony lat "stara"! Oczywiście myślicie od marketingu mają ubaw wciskając propaganę zwykłym ludziom. Natura potrafi się sama obronić w formie nowych mutacji wirusów i bakterii. Historia lubi się powtarzać i TO jest fakt. Cała reszta to mit wyssany z palca tych, którzy chcą na tym zarobić. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jezdeś ostateczny tu dzymbał deżurny i widać dobże ci z tem ale tylko tobie dzymbale a tak to można do usrany i jeszcze dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYPIJ PIWO KTÓRE NAWARZYŁEŚ
"gość wczoraj na pewno jestem a tobie przyjdzie chlać gorzkie piwo w podskokach i bez słowa chlać będziesz za cudze błędy smacznego niedowiarku równym sobie gość wczoraj Nie piję alkoholu " Matko gość 23.52 co za tępak padłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klimat na ziemii nigdy nie był stały, zawsze ewoluował i ten proces się nie zakończył. Człowiek powstrzymując puszczanie bąków nie zatrzyma tego procesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×