Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

cos na oklapniete wlosy

Polecane posty

Gość pianka do włosów zdziała wiele
Kiedy masz mokre włosy, wetrzyj w nie pianke dodającom obj ętość i wysusz włosy. Są też całe linie kosmetyków które sprawią, że twoje włosy będą puszyste [ polecam Nivea ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj tematu na wizażu o silikonach w kosmetykach do włosów. Może uzwasz szamponów i odżywek z dużą ich ilością w wyniku czego właśnie włosy są oklapniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madulek
silinkon chyba szkodzi wlosa. najlepiej susz z glowa opuszczona na dol albo raz przeloz cale wlosy na jeden bok a potem na drugi i susz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
od jakiegos czasu moje wlosy zaczely kaprysic....staly sie przyklapniete i wlasnie skusilam sie ku nivea szamponowi- tylko, ze nie daja sie rozczesac, a po uzyciu odzywki powtorka z " rozrywki ".....tez nie wiem co z nimi poczac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam szamponu dove bialego ale 2 w 1, czyli szampon i odzywka a wlosy wlasnie susze glowa w dol i czesto przekladajac wlosy w konsekwencji po prawej stronie na wysokosci ucha mam niezle 2 koltuny gdzie jeden jest niemozliwy do odplatania, po drugie wlosy sie pusza ale po jakims malym rozczesaniu sa do dupy juz:( chcialabym nosic rozpuszczone ale jak przy takich wlosach piorkach rozpuscic wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
ja mam dlugie, dość cienkie no i oczywiscie przetluszczajace sie , czy jest jakis szampon, ktory poradzi sobie z tym wszystkiem....stracilam juz nadzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
sprobuj . czasami fajnie to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym sobie doczepic bo dosc ze byloby ich wiecej to dwa ze bylyby dluzsze a ja lubie dlugie wlosy mialam krotkie na chlopaka sciete i one sobie tak rosna i rosna i teraz sa juz za ramiona ale co z tego ze sa cienkie:/ i takie piora ze dajcie spokoj:/ ale nie wiem czy doczepianie to rozwiazanie bo pozniej moga byc jeszcze slabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
Odżywkę nakładaj tak na 2/3 długosci a nie od nasady. Dokladnie płucz włosy. Przed suszeniem spryskaj płynem typu Matrix Amplify Root Lifter i susz na okrągłej szczotce, wysuszone przytrzymaj włosy nawinięte na szczotce u nasady aby wystygly w takiej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madulek
nie uzywaj szamponu 2w 1 poniewaz szampon "wiaze" odzywle przytwierdzajac ja do skory glowy. i wlosy na okraglej szczotce nie sa wcale podkrecone musisz wlozyc szzczotke pod pasmo uniesc do gory i i suszyc w ten sposob.wlosy sa prosciutkie i uniesione. doczepy to fatalny pomysl bo obciazaja wlosy i niszcza wiec skoro sawoje masz cienkie i delikatne to po zdjeciu doczepek bedzie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
Też mam klapniete włosy i do tego mega proste. Obecnie radzę sobie tak, że używam lokówko-suszarki z końcówką samoobrotowa. Ja konkretnie posiadam jakiś model rowenty. Bardzo ładnie "odbija" włosy od nasady, a ponieważ używam głównie mega wielkiej szczoty są proste. Używając jej przestałam kompletnie stosować kosmetyki do stylizacji włosów. A kiedyś to w ogóle miałam taki mega patent, że spryskiwałam pasmo włosów lakierem ( zamiast pianką ) i suszyłam lokówko-suszarką tylko jeszcze starego typu bez obrotowej szczotki. To dopiero był hardcor, zwłaszcz, że robiłam to bardzo często i przy bardzo długich włosach. Jeszcze jako ciekawostkę Ci napiszę, że właśnie wcieram sobie w skórę głowy wywar z szyszek chmielu i włosy są po tym naprawdę fajne. Myślałam, że będę musiała codziennie myć , a tu niespodzianka. Po pierwsze włosy się tak nie przetłuszczają, a po drugie stoją dęba :) co wygląda jakbym miała ich dwa razy więcej i pięknie odbijają od skóry. Smaruje sobie łepetynę za pomocą wacika do demakijażu, a wywar sama sporządzam. Ale to jako ciekawostka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy uzywac puder do włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje włosy podnoszą się u nasady gdy stosuję ziołowe wcierki, są wtedy sztywniejsze no ale to jest taki efekt "przy okazji" bo wcierka ma odżywiać cebulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijanka
no właśnie wcierki tylko usztywniają ale nie nadają objętości :) Tj pisze kolasek ta rowenta jest dość dobra, oglądałam kilka testów znanych blogerek i naprawdę był świetny efekt :) Tylko trzeba się z tym oswoić i wiedzieć że najpierw trzeba włosy owinąć wokół rolki a potem przełożyć na drugą stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampony Dove mają masę chemii, nic dziwnego, że masz obciążone zwłaszcza jak masz ciężkie i jak szampon jest 2 w 1. Używaj innego, lżejszego i lekka odżywka ze spłukiwaniem nakładana od połowy długości albo jakieś lekkie serum czy mgiełka. Do dodawania objętości polecam fluid Hair Manya Kemon, kosztuje koło 60 zł, ale jest bardzo wydajny i nie szkodzi włosom jak pianka. Nie tylko nadaje objętość, ale sprawia, że takie właśnie piórka są jakby grubsze i dociążone oraz włosy ładnie błyszczą. Jak masz cienkie włosy to doczepów nie polecam, będą obciążone i osłabione, zaczną wypadać. Doskonale działa też nawijanie na wałki albo suszenie na okrągłej szczotce. Ja nie umiem tak suszyć, ale wałki dają u mnie rewelacyjny efekt, włosy jak całkiem inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też wcierki dają fajną objętość, zwłaszcza Jantar, bo jest dość lepki i efekt jest świetny, ale niestety na krótko. Trzeba byłoby to czymś utrwalić, ale lakieru nie chcę używać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze to urządzenie Rowenta Volum chyba byłoby idealne, ale pewnie niszczy koszmarnie włosy jak prostownice :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daily Wax Pilomax - doskonały zestaw produktów dodający włosom jeszcze więcej objętości. Rewelacyjne rozwiązanie dla osób o cienkich i oklapniętych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
y7iQzNyXFMffA9KR8ZlQT086

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Jest taka jakby zasypka która unosi włosy do gory... Można ja spotkać w rossmannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×