Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Halinka58

crystal - sala weselna w szepielekach

Polecane posty

Gość Halinka58

Ja swoim dwóm synom robiłam wesele w sali Crystal w Szepielakach. Jestem zadowolona z kucharek jakie tam są, z jedzenia jak i z całości. Bardzo miło wspominam pania z która ustalałam wszelkie szczegóły wesela, była przychylna do moich próśb i rad. Serdecznie wszystkim dziękuje i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co ta reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem miło, wszystko ok:) ale teraz szczerze mówiąc wszędzie płacisz i wymagasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnastazjaPARA
MEGA jedzenie, MEGA obsługa, MEGA sala. Jestem w pełni zadowolona i polecam każdemu salę w Szepielakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość area_SLOW
sala the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRF_ICE
Właśnie zastanawiam się nad wyborem tej sali. Byłam na nie jednym weselu tam i mi się podobało. Jedynie w szepielakach terminu tego co ja chce to już nie maja bo jest zajęty i mam dylemat :( Na mnie największe wrażenie zrobiła obsługa i full pysznego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAris1
Pozdrawiam wszystkich którzy bawili się w tej sali 3 października. Wesele było w dechę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GONZIACZEK
przychylam się do poprzednika. wesele było w dechę w tej sali . W ogóle z tego co słyszałem to tam zawsze takie są wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppq
w tym roku zamawiałam jedzenie na święta. wszystko grało w 100%. jedzenie ładnie udekorowane, smaczne no i co najważniejsze świeżo robione :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam teraz tam na chrzcinach i wszystko ok. jedyny mankament to zbyt często wymieniane talerzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sali Crystal miałam wesele w czerwcu. Z plusów to na pewno ładnie udekorowana i w miarę duża sala (na jakieś 300 osób), smaczne jedzenie i niska cena (jak na ten standard), co w moim przypadku przesądziło o wyborze tej sali - zastanawiałem się jeszcze nad salą w Łomży. Tu można obejrzeć salę Crystal http://www.salacrystal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI NET
to tak jak ja. chodziłam po rożnych salach w okolicy i nad moim wyborem przeważyło to ze w Szepielakach życzą sobie mniej za talerzyk - osobę a dają dużo więcej na stoły. stoły się uginają od jedzenia. -pysznego , ładnie udekorowanego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkiyellow
Ja się czasem zastanawiam po co ludzie z Czyżewa i okolic jadą do kuczyna, ciechanowca , zambrowa, wysokiego skoro mają fajną salę z fajnym jedzeniem. Może z zewnątrz nie ma rarytasów ale w środku jest ok. W szepielakach naprawdę jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebakal
Tam są młodzi właściciele, którzy fajne podchodzą do tematu wesela. Zostałem miło obsłużony. Co powiedzą tak jest. Świeże jedzenie robione w trakcie imprezki i za to mają duży plus. pozdrawiam cała obsługę. Było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długo
fajnie że jest taka sala :)przynajmniej mam gdzie iść na sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel234
żeby tak wszystkie sale karmiły jak ta w Szepielakach to by Szepielaki nie miały co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telimena670_1
sala w szepielakach NUmBER OnE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulecie
byliśmy teraz ze znajomymi na imprezce w szepielakach. Takiej hucznej zabawy to ja nie widziałam. Sylwester stulecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×