Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjdkdfjkbdb

Cv pomocy !!!!!

Polecane posty

Gość jjjdkdfjkbdb

chodzi o rubryke zainteresowania. czy moge wpisac polska muzyka rockowa, gotowanie i jazda na rowerze ? czy ta jazde jakos inaczej sformulowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujgjihi
Powinno to być bardziej poważnie,bo pracodawca takich osób szukają,zainteresowania;czytanie książek naukowych,muzyka klasyczna,języki obce,poszerzanie wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmsnbjkbshnbs
ale to co mam zmyslac ze czytam ksiazki skoro tk nie jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhg
a po co wogóle to wpisujesz do cv? ja takiej rubryki nie zamieszczam, jak mnie spytają na rozmowie to odpowiadam i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz zainteresowania, zwracają na to uwagę. Wpisz naturalnie tak jak piszesz zgodnie z prawdą, aby jak Cię o to zapytają bdziesz mogla swobodnie temat rozwinąć. Wpisz kulinaria i wycieczki rowerowe. Nie jest dobrze widziane jeśli w Cv nie ma wpisanych hobby. To by znaczyło, że kandydat ma nieciekawą osobowość. Ważne jest w jaki sposób niweluje stres. A do poprzedniczki pracodawca albo zapyta albo nie, albo brakiem takiego wpisu wogóle nie zaprosi na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfjg
napewno doświadczenie zawodowe jest ważniejsze od zainteresowań więc bez wpisanych zainteresowań a z bogatym doświadczeniem zawodowych napewno na rozmowe cie zaprosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×