Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cwiczenia kegla czy to pomaga?

Polecane posty

Gość gość

Hej czy ktos tu cwiczy miesnie kegla? Czy to cos w ogole daje, czy to tylko pic na wode? Jeszcze nie rodzilam, ale pytam z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic to nie daje po porodzie zawsze będzie wiadro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu wyzej moze ty masz wiadro bo jakos nie chce mi sie wierzyc ze kazda ma. Moze maja troche luzniej ale watpie zeby to wiadro bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam bo nigdy nie rodziłam i nigdy nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to o slynnym wiadrze sie nie wypowiadaj jak nie wiesz ja doswiadczone powazne kobiety pytam a nie gimbaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę się wypowiadać bo widzę tu pełno tematów o wiadrze po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mięsień to mięsień czyli jak się go nie ćwiczy to jest osłabiony a jak ćwiczy to wyćwiczony czyli na pewno pochwa jest bardziej elastyczna , tylko widomo trzeba ćwiczyć regularnie przynajmniej raz dziennie zacisak mięsnie po 8-10 sekund około 10- 15 powtórzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;43 pewnie dajesz gdzie popadnie i juz masz wiadro dlatego nie chcesz dzieci bo ci juz nie wiadro a krater siw zrobi :D dlatego na forum o macierzynstwie przesiadujesz bo liczysz na info jak zwezic swoja rozklapioche itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porod i tak cie wypatroszy, wiec cwiczenie miesni to tylko dla nierodek, zeby grawitacja je w menopauzie nie wypatroszyla.. Ty jak rodzisz to sobie to przyspieszasz. Pochwa, macica, to moze ci wypasc po pierwszym porodzie, albo po 8 zalezy od tego jak mocne masz tkanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dużo daje trenowanie mięśni dna miednicy. Jak są mocne, to utrzymują organy kobiece jak hamak, a jak są osłabione to wszystko opada pod wpływem grawitacji. Ja nie zaciskam mięśni kegla. Ćwiczę gotowe zestawy dla kobiet w ciąży, gdzie szczególny nacisk kładą na trening właśnie tych mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cwiczylam ale nie tak regularnie bo strasznie mnie irytowaly te cwiczenia wiec o ta mnie nacinali. A czy wiadro jest to wypowiem sie za jakies 5 tyg jak mi sie polog skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze ja sie wypowiem urodzilam sn, cwicze miesnie kegla od 4 miesiecy regularnie codziennie po minimum 150 zacisniec (przytrzymac 3-5 sek tak kazal moj gin) o faktycznie po 3 mieaiacach pochwa zrobila sie twarda, stale napieta, ani sladu porodu. Wiecej dzieci nie planuje ale bede je cwiczyla bo to latwe, a efekty sa odczuwalne. Teraz mi wchodzi 1 palec a wczesniej na luzie wchodzily 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×