Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ćwiczenia

Polecane posty

Gość gość

Witam :) Mam takie pytanie Czy przez ćwiczenie na orbitreku (30minut) i zumby (20minut) schudnę ? :) Chodzi mi czy jeśli zlikwiduje z moich posiłków słodycze itd. I będę ćwiczyła regularnie to schudnę do wakacji robiąc to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wakacji jest jeszcze sporo czasu, a Ty masz dobry plan. Regularne ćwiczenia w połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą powinny przynieść oczekiwane efekty. Wybrałaś bardzo skuteczne i jednocześnie przyjemne formy aktywności. Zarówno zumba, jak i orbitrek wpływają na całe ciało, pomagając zrzucić nadwyżkę kalorii i znacząco poprawić kondycję. Podrzucam Ci przykładowy program ćwiczeń na orbitreku, który pomoże Ci efektywnie trenować i uniknąć monotonii: http://www.abcfitness.pl/przykladowy-program-cwiczen-na-orbitreku-ba25. Trzymam kciuki, żeby się udało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy intensywnych treningach polecam zakupienie suplementu largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej pomyśleć nad zakupieniem treningów personalnych, dzięki czemu dopasować można indywidualne ćwiczenia oraz dopasować suplementy diety. Mi mój trener polecił largomass, gdyż zależało mi na wzroście masy mięśniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podepnę się bo akurat myślę nad kupnem orbitreka i zastanawiam się czy opłaca się dołożyc i kupić elektromagnetyczny, może potraficie mi coś doradzic w tym temacie? A co do zumby to z doświadczenia powiem że super robi na kondycję ^^ robiłam sobie takie domowe treningi w tamte wakacje i po pierwszych myslałam że umrę z wycieńczenia :P ale z czasem byłam w stanie bez większej zadyszki cały youtubowy program przejść ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę rodzaj orbitreka zależy od Twoich potrzeb. Elektromagnetyczne to bardziej zaawansowane modele, działające w oparciu o system komputerowy, w których możesz tworzyć treningi tematyczne i maksymalnie dostosowane do Twoich indywidualnych preferencji. Ze względu na szerokie możliwości regulowania parametrów zaletą orbitreków elektromagnetycznych jest fakt, że mogą na nich trenować zarówno osoby początkujące, jak i bardziej doświadczone. Przy ich zakupie trzeba się liczyć z wyższą ceną niż w przypadku modeli magnetycznych, ale nasz sklep oferuje atrakcyjne obniżki i dorzuca bonusy, więc zapraszam do zapoznania się z ofertą: http://www.abcfitness.pl/sprzet-fitness-c5/orbitreki-trenazery-c8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aneta
Pomysł bardzo dobry, ja bym do tego dodała jeszcze IQacai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolina
Ja ćwiczyłam, byłam na diecie i schudłam, ale aby osiągnąc sukces zastosowałam Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój trener personalny dopasował mi odpowiedni trening + zestaw posiłków, dodatkowo zaproponował mi zakupienie suplementu largomass, dzięki któremu udało mi się wyrzeźbić ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolina H
Zgadzam się co do ćwiczeń, ja podobnie jak jedna z koleżanek stosowałam IQacai i raz że jestem zadowolona z wyniku jaki osiągnęłam, dwa zdaję sobie całkowicie sprawę, ze zastosowanie tych tabletek też miało wpływ pozytywny na odchudzanie, ale bez ćwiczeń które powodowały utratę kalorii też nie byłoby tak różowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening u suplementację(bo to też istotne). Jest taki pakiecik na stronie i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu pokochałam moje ciało i chętnie chodzę na basen, a tym sezonie wybieram się do Egiptu i już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.pl bo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest duzo roznych cwiczen ale na odchudzanie najlepsze jest bieganie i fitness, ale trzeba tak cwiczyc zeby sie mocno spocic i zmeczyc wtedy bedzie jakis efekt. Ja mam o tyle fajnie ze w saturn fitness w klubie mam wszystko pod reka, silke zajecia fitness i bieznie i moge sobie duzo pocwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
ja bym deo tego jeszcze dodała dietę (tak z 200-300 kcal poniżej dziennego zapotrzebowania) oraz Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta + ćwiczenia i nie ma siły żeby nie schudnąć. Jak nie wiesz co i jak to doradzam wybranie się do jakiejś siłowni / klubu fitness na darmowy trening i konsultacje (wiele ma taką opcję). Dopytasz instruktora o szczegóły. Masz tu kilka miejsc gdzie są takie darmowe wejścia http://fitrabaty.com.pl/category/darmowe-wejsciowki-na-zajecia-sportowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jarek
MI przy ćwiczeniach bardzo pomogło zastosowanie Largomass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia i dieta to gwarantowany sukces, ale trzeba pamiętać o zaniżonym bilansie kalorycznym (200-300kcal dziennie), do tego np. suplementy (ale tylko naturalne!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Ja do dasz do tego odpowiednią dietę i dobry suplement, ja na przykład jestem bardzo zadowolona z efektu jaki dało mi zastosowanie Slimunox, to dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się sporo schudnąć w krótkim czasie i wyszczuplić ciało stosując tę dietę połączoną z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×