Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

Cykl 35-40 dnowy!!!

Polecane posty

witam serdecznie mam problem:(mam bardzo długi cykl tak zazwyczaj od 35-40 dni a teraz dodatkowo jeszcze mi sie spóźnia!!jakieś 5 dni:( mam bolące piersi ale żadnego kłócia ani nic..dodam że zdarzało się ze kochałam sie z chłopakiem bez prezerwatywy ale podczas zakladal prezerwatywe i nie konczyl we mnie dodam ze tabletek nigdy nie brałam czy myślicie ze moge byc w ciazy??zamerzam zrobic test ale sie boje:(dodam ze nie jestem 17 letnią gówniara ale juz studiuje i nie chciałabym szkoły rzucac:( a partnera mam stalego od 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaska
jesteśmy w identycznej sytułacji... tez bardzo sie boje badzmy dobrej mysli :( tyle ze ja urawialam petting .. kiedys tez bylam w takiej sytuacji jak ty ale nie zaszłam w ciąże ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najbardziej martwi mnie to ze mam takie długie cykle może choruje na coś okres mam już dobrych kilka lat i cykl licze od1 dnia okresu wiec chyba dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie nadd tym zastanawiam
Ja miałam takie długie cykle, ale od kiedy stosuje tabletki antykoncepcyjne to wszystko sie unormowało i nawet po odstawieniu jest ok. Jeśli bopisz sie ciąży to zrób test, wykrywa ciążę już w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki :) Czyli już od jakiś 5 dniu możesz to sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo test ale jak to stresuje:P a szczerze mówiąc żeby miec az takie dlugie cykle to szok normalnie a teraz to juz wogole dlugi mam bo 45 dni bez okresu:/a ciazy sie boje moze tez przez ten lekki stres nie przychodzi@ no i ten ból piersi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te długie cykle skonsultuj z ginekologiem, ale myśle że nie są niepokojące Każda kobieta jest inna Ja np normalnie mam cylke ok 30 dni a czasem trafiaja mi sie 38 , a nawet 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a śluz mam taki lekko serkowaty Erdbeere dzieki:P jakbym zaszła to trudno napewno bardzo bym kochała dzidzie;) moj partner tez planujemy ślub ale wiecie najpierw wolałabym skończyć studia no i miec jakas prace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erdbeere no ja tez mam dlugie cykle i do tego lekkie ciemne włoski wokół brodawek sutkowych mam ciemne wlosy ponoć to sie zdarza ale ja te włoski usuwam słyszałam ze tak sie dzieje przy PCOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie nadd tym zastanawiam
Przypuszczam, że brak okresu to kwestia nerwów i tego, że obawiasz się, że jesteś w ciąży. ja nim zaczęłam stosowac środki antykoncepcyjne to co miesiąc byłam pewna, że opóźniony okres to ciąża, ale gdy tylko robiłam test i wynik był negatywny w momencie dostawałam okres... :D Spróbuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już się zamartwiasz pcos Na pewno jesteś zdrowa A Twoje cylke to Twoja indywidualność ja bym się cieszyła z takich cykli Okres masz co półtora miesiąca :) no i więcej dni do swobodnego przytulania się ze swoim mężczyzna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no wiadomo:Phehe ale ja sie tak nawet nie przejmowałam tylko moj kochany mezczyzna strasznie sie boi:D i wciaz mnie stresuje boi sie biedak bo wie ze najpierw musimy zapewnic przyszlosc sobie i malenstwu chce budowac dom a wiadomo ze dzidzius to tez ogromna odpowiedzialnosc no i wydatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne u facetów..:P Ja mojemu przetłumaczyłam że dzidzia fajna sprawa i niedługo zaczynamy staranka No ale mądrze mówisz z tą przyszłością Nie sztuka zrobić sobie baby, poźniej trzeba mu wszystko zapewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia bez paniki Temperaturę mierzy się albo w pochwie albo w tyłeczku że tak powiem, ale podstawowa sprawa---> mierzysz rano od razu po przebudzeniu, bez wstawania O tej porze co teraz temperatura zawsze bedzię wysoka bo jest wieczór Jutro rano sobie zmierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie załamuj się jutro rano jak będzie wysoka, bo temperatura spada zawsze dopiero na okres, a najczęściej w dniu okresu Także mierz sobie codziennie i będziesz wiedziała co się dzieje No i napisz jutro rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dzisiaj wieczorem się nie liczy A tak poza tym kup sobie test i będzie po nerwach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że już zczerpnęłaś porad na kolejnym topiku Widzisz jednak miałam rację temperaturę mierzy się rano i spada na okres Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virgo77
Generalnie cykle do 35 dni są czymś normalnym. to ile dni trwa cykl zależy od organizmu. Ważne, żeby co miesiąc tyle samo. Jeśli trwają rónie i są nieregularne... przy tym np bóle piersi to mozesz mieć jakieś zaburzenia hormonalne. Ja tak miałam... To nie musi być nic groźnego, ale warto pójsc do ginekologa i sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picassa
ja też mam 35-40 dniowe cykle...właśnie leci 37 dzień i nic , ale zawsze tak miałam jedynie czasem się spóźnia i wychodza ponad 40 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawidłowo
też mam tak długie cykle i podwójne jajeczkowanie, w taki oto sposób w 30 dniu cuklu zaszłam w cudowną ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro z rana robie test:/ zobaczymy co z tego wyjdzie dzisiaj jeszcze zrobie jeden bo do jutra nie wytrzymam a jutro jeszcze jeden..zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam podobny problen, zwykle mój cykl trwa 27 dni, a dziś jest juz 43 dzień. byłam na pocz. lipca na kontroli u gina, miałam usg, przepisała mi tabletki, ale okresu wciąż nie ma.. seks uprawiałam ostatnio w maju, a więć na usg już byłoby widać zarodek, poza tytm od maja już miałam okresy. więc też zastanawiam się co mi może dolegać, dostałam luteine na wywyołanie, ale od jutra dopiero zaczynam branie. generalnie mam problemy z jajnikiem, bo nie pekają mi pęcherzyki graffa, w zwiazku z czym bede szła do szpitala na dokladne badania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też teraz czekam na okres jestem w 37 dniu cyklu a już prawie dwa tygodnie wcześniej mnie wszystko boli.. Wybieram się na badania i do ginekologa na początku września po tabletki bo mnie już szlag trafia żeby tyle czekać. Na dodatek mam strasznie obfite i bolesne miesiączki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę zamieszam teraz, ale no cóż.. wczoraj nas z chłopakiem troszkę poniosło, kochaliśmy się bez gumki, ale zdązył wyjąć przed wytryskiem.. oczywiście wytarł wszystko w chusteczkę, paluszki tez, potem jednak trochę paluszkami mnie chciał doprowadzić i stąd moje pytanie, - czy biorąc pod uwagę moje zaburzenia hormonalne, brak miesiączki, 44 dzięń cyklu, a zazwyczaj jest on 27-28 dniowy, mam teraz dni płodne czy niepłodne? od razu dodam, że nie jesteśmy smarkaczami po 17 lat. zwykle takie pytania mnie śmieszą, ale kiedy zaczynają mnie samej dotyczyć w zasadzie nie wiem jaka jest odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! Ja wciaz czekam na okres..juz niedlugo bedzie 50 dzien cyklu:(..a okresu nie ma...w tym tyg ide na wesele wiec nie mam czasu isc do ginekologa..choć to byłaby moja 1 wizyta:D wstyd sie przyznac ale mam 20 lat i jeszcze nigdy nie byłam u gina..zaczynam sie bać ze moze mam jakies torbiele czy cos..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×