Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda 24

Cynk organiczny na nieświeży oddech

Polecane posty

Gość Jagoda 24

Kupiłam właśnie takie tabletki do ssania, ale jak spróbowałam, to myślałam, że zwymiotuję. Okropnie mi nie smakują :( Więc nie ma szans, żebym zużyła całe opakowanie. Na razie "zużyłam" tylko jedną tabletkę. no i tak się zastanawiam, czy można je zamiast ssać, połykać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też je miałam też mnie po nich mdliło :O więcej ich nie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda 24
Mnie po nich nie mdli, tylko smak mi nie odpowiada, więc nie wiem jak mam się przemóc i ssać je przez 5 minut :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewwewwwww
mi smakuja sa takie dziwnie mietowo nie mietowez:) ale na oddech nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda 24
No ja to nie wiem czy pomagaja, bo tylko jedna zjadłam Ale serio nie dzialają ??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda 24
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie mdliło mnie po nich :O ale się przemogłam i zeżarłam całe opakowanie :( oczywiście nie od razu :P bo pisało na opakowaniu, że pomaga też na cerę :) ale żadnych pozytywnych efektów nie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.
ale jakiej firmy używałyście? ja hassco-lek i powiem, że smaczek fajny i pomgaja!!!! mi juz jedna dziennie wystarczy. super sprawa. na cere tez cynk powinien pomagac, ale w tych tabl. jest raczej za male jego stezenie i nie biore go codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam jakiej to było firmy :) ale na opakowaniu była niebieska nalepka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nko
UWagaaaaaaaaaaa cynkj organiczny z Natutur aTabs ( Hasci lek ) s.a.a uczula , ja osobiście doatałam polrzywkę i bujam sie swędzi po nim cała skóra wysypka syttraszna a to dlatego że stosują błękit patentowy V w bogatszych krajach wycofany z produkcji i zółciń cholinowa rowniez wycofana z Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz zdradzić u którego lekarza byłeś/byłaś w tej klinice Dental Service?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam Panią profesor Górską, przyjmowała mnie w http://DentalService.pl, byłam bardzo zadowolona z usługi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może wypróbój Properio świeży oddech na bazie cynku, to pasta od białej perły do kupienia w aptece na bazie cynku. Nie ma tego typowego dla tabletek okropnego posmaku i jest mega skuteczna. Do tego wybiela zęby i chroni dziąsła i jest wydajna. Poza cynkiem ma w składzie sporo ziół i enzymy, także też spoko. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna reklama. Ta pasta to musi być jakieś najgorsze badziewie, że tak toto reklamujecie od paru dni na wszelkich możliwych forach. Na tych mądrzejszych na szczęście już te reklamy powycinali i poblokowali spamerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobiera higiena robi swoje. Zwracajcie uwagę na odpowiednią dietę. W taki sposób dopiero przywrócicie swoim zębom zdrowie. Nie da się tego osiągnąć natychmiast, bo niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie chodzi tutaj o dbałość o totalne podstawy i wtedy sytuacja powinna wyglądać o wiele lepiej. To nie jest tak, że nagle zrobi się wszystko idealnie - to wymaga czasu i solidnego zaangażowania w pielęgnację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×