Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czarne obrusy na weselu?

Polecane posty

Gość gość

Zabrałam się właśnie za planowanie ślubu i wesela. Moją uwagę przykuł pewien ciekawy wystrój : http://img2.lovingit.pl/u/p/m/w610/13402_pm85us4z.jpg http://www.abcslubu.pl/images/stories/ARTYKULY/Nasze_sesje/Sesa_Bond_jakMotyle%20%2863%29.jpg Muszę przyznać, że zrobiło to ma mnie ogromne wrażenie, jednak nie jestem pewna jak do tego podeszli by goście. Sale mamy wynajętą w budynku starej biblioteki z wysokim sufitem i ścianą z cegły. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialem fioletowe bukiet z kalii mojej zony tak pieknie wspolgral z wystrojem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry pomysl, rowniez mi sie spodobalo, a do tego te sciany z cegly i wysokie pomieszczenia - super! chcialabym tam byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten drugi stół ładniejszy niż te czarno fioletowe. muszę przyznać że robi wrazenie, mnie się bardzo podoba, ale niestety żyjemy w pl, gdzie czarny kolor nie kojarzy się zazwyczaj ze ślubem... jeżeli masz tolerancyjną rodzinę, to nie powinno być problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyczne, na stypę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bardzo dużej, przestrzennej, jasnej sali i z odpowiednio ożywiającymi dodatkami (na pewno nie stawiałabym tylko na czerń i biel) może wyjść ciekawie. W przeciwnym wypadku stworzysz nastrój grobowy raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda elegancko,ale kojarzy sie z pogrzebem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarne obrusy są w sam raz. Czerń doda powagi aż po grób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy lubi co innego ;) Mi akurat się nie podobają.Ale skoro dla Ciebie i Twojego przyszłego męża ta kolorystyka jest "naj" więc nie ma problemu.Bierz co się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zamiast weselnej muzyki DJ będzie puszczał tzw. gothic, to czemu nie. Tyle że wesele się robi dla gości, a nie dla siebie, o czym niejedna panna w welonowej gorączce nie powinna zapominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby dlaczego? wesele dla gosci? to jest ich dzien a nie gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie si to nie podoba, ale jako gośc nie oczekuję, że ktos sie będzie dopasowywał do mojego gustu. Jeżeli więc taki wystrój ci sie podba, to zrób tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się podoba, jeśli ktoś myśli o mnie, jako o gościu. W sumie ja muszę pomyśleć o kopercie, a więc jest remis. Kiedyś zaproszono mnie na wesele bezalkoholowe, goście sami załatwili wódkę i zabawa była normalna. A młodym chyba było trochę przykro, że chcieli po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby fajnie, ale bardziej mi to pasuje raczej na jakiś bankiet, event, ale nie na wesele. Zobacz sobie jakie fajne wystroje można zrobić: http://www.klubimpuls.eu/. Niby tradycyjnie na biało czy inne kolory, ale w sumie nie do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podoba. bardzo fajny pomysł. taka klasyka inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to oczywiście kwestia gustu, ale sama bym w życiu nie zdecydowała się na taki krok. Co najwyzej bordowe i na nich białe serwetki, ale czarne...nigdy. Miałam wesele w Folwarku Dajak na Kaszubach http://www.dajak.pl/, takie nietuzinkowe i oryginalne dekoracje, ale jakby mi dali czarne obrusy...no chyba żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedal
Czarny obrus jednak kojarzy się z zupełnie inną uroczystością - pogrzebem. Podejrzewam, że ładnie wygląda na zdjęciach, bo jest odpowiednie oświetlenie. W rzeczywistości najprawdopodobniej wygląda smutno, no i widać na nim każdą plamkę. Zdecydowanie bardziej podobają mi się tradycyjne, białe, haftowane obrusy z http://obrusy.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my rodzinnie przy organizacji wesel i bankietów korzystaliśmy z usług MIL system i bardzo sobie chwalimy. mają właśnie duży wybór eleganckich i trwałych obrusów, jest w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na blogu Mil system można sporo wyczytać również o obrusach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotograf cię przeklnie. Czerń spowoduje za duży kontrast i zdjęcia będą do niczego. Poza tym przecudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×